Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Hogy áll technika Thor? :o

Estébemenően mennek a melódiák. Tegnap sikerült feldobni a hátsó lököst, meg beállítani normálisan a mocitetőt. Belül kitakarítottam és összedobtam a csomit, meg végre bekerültek a padlóburkoló szőnyegek meg a hátsó ülések.

Most még bedobom az anyósülést, meg alá a szőnyegeket. És legeslegvégül az ajtóburkolatok maradnak.

Tudom... adós vagyok a képekkel :D

Apropó, nem jön valaki vasárnap a Kincsem Parkba (addigra szeretném összedobni fullra)?

Link to comment
Megosztás:

Estébemenően mennek a melódiák. Tegnap sikerült feldobni a hátsó lököst, meg beállítani normálisan a mocitetőt. Belül kitakarítottam és összedobtam a csomit, meg végre bekerültek a padlóburkoló szőnyegek meg a hátsó ülések.

Most még bedobom az anyósülést, meg alá a szőnyegeket. És legeslegvégül az ajtóburkolatok maradnak.

Tudom... adós vagyok a képekkel :o

Apropó, nem jön valaki vasárnap a Kincsem Parkba (addigra szeretném összedobni fullra)?

Kincsem park itt is van Tápiószentmártonba, de gondolom nem itt lesz :/ Ha igen akkor ott leszek :D

Link to comment
Megosztás:

Már csak 1 napod maradt Thor "barát".

Minden okés?

Kíváncsi vagyok már.

Nah haladás (nem a focicsapat) volt ma :o

Már csak a két első ülést, és pár műanyagot kell a helyére rakni és kész. Nah meg egy alapos mosás még kellene fog :D Aztán jönnek a képek :)

Hejj, engem nem vettem be a barátok-köztbe, de már Stefan barát szólt pár jószót az érdekemben :)

Link to comment
Megosztás:

Íme pár gyors kép a még mindig nem teljesen kész verdáról:

Na végre feltetted amit vártunk :o Nagyon jó lett, tetszik ez a fényezés :)

Annyit megkérdezhetek hogy fényezővel csináltattad vagy vmi ismerőssel???

Grat az "új" autódhoz Thor :) :D

Link to comment
Megosztás:

Csere 1 alig karcos mahagónira?

Csini a gumicsizmád. :o

És a lényeg már nem kíváncsi, hanem IRIGY vagyok. :D

Bár nem akartam kimondani de ezzel én is így vagyok! A legelső kép volt az ami a legjobban megfogott mert amúgy is imádom előlről ezt az autót de a többi kép se semmi! Én még mindig azt mondom hogy nem kell nekem nagy flancos autó, ha egy ilyennel megdobnak nem dobnám vissza! :(

Thor autójára most már elmondható a jó öreg szlogen: OPEL ami sose' kop el! :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.