Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Campo


nagy istván

Recommended Posts

Szia Piper ! Köszönöm a választ ! Nekem duplakabinos a gépem . 21 éves idén . Műszakira készítem , a hibafelmérésen a bal felső kitámasztót , .és a 2 első lengéscsillapítót köpködték meg . Ezeket már ki is cseréltem . Egyenlőre a váz ezek szerint nem aktuális , de megkereslek priviben . Jelenleg kerékcsavarokat vadászok , anyával vagy 2 párat . Ha tudtok forrást , ne tartsátok vissza .

Ki tudja milyen méretű a menet ? Collos ?

Üdv , karcsi

Sziasztok!

Megvan az "új gépállat"! 2000-es évjáratú 2.5 TD Campo.Szép türkizzöld színben,hála Istennek olcsón.Most ennek is neki állok,és rendbe teszem,bár úgy néz ki,hogy rendben van az alváza,azzal nincs gond.Külsérelmi nyomok itt ,ott vannak,de nem számottevő.Motorikusan nagyon jó hangja van,szépen megy!

donkarlos!

Nem tudtam privit írni,a gépház nem engedte!E-mail címem banhidiz@gmail.com,ide írj nyugodtan!!!

Van itt helyben egy barátom,Tőle vettem a régihez a cuccokat.Megkérdeztem,most csak a rövid kabinoshoz van neki,de bármikor befuthat egy.

Link to comment
Megosztás:

Szia Piper ! Köszönöm a választ ! Nekem duplakabinos a gépem . 21 éves idén . Műszakira készítem , a hibafelmérésen a bal felső kitámasztót , .és a 2 első lengéscsillapítót köpködték meg . Ezeket már ki is cseréltem . Egyenlőre a váz ezek szerint nem aktuális , de megkereslek priviben . Jelenleg kerékcsavarokat vadászok , anyával vagy 2 párat . Ha tudtok forrást , ne tartsátok vissza .

Ki tudja milyen méretű a menet ? Collos ?

Üdv , karcsi

Szia!

Azt hiszem M12x1.25

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vettem egy Campo-t. Az alváza ellégé rozsdásodik hiába probálták rendbentartani. Van egy kereszttartó elem amire a váltó is rátámaszkodik az egyik oldal elrozsdásodott teljesen és most el is engedte magát. Próbáltam bontóból szerezni, de mindenüt azt mondták, hogy az alvázak teljesen elhsználtak. Merre lehet szerezni ilyen elemet?

Köszi a segítséget.

Szia.

Kecel bontó,viszonylag normális árak vannak.

Link to comment
Megosztás:

Szia Piper ! Köszönöm a választ ! Nekem duplakabinos a gépem . 21 éves idén . Műszakira készítem , a hibafelmérésen a bal felső kitámasztót , .és a 2 első lengéscsillapítót köpködték meg . Ezeket már ki is cseréltem . Egyenlőre a váz ezek szerint nem aktuális , de megkereslek priviben . Jelenleg kerékcsavarokat vadászok , anyával vagy 2 párat . Ha tudtok forrást , ne tartsátok vissza .

Ki tudja milyen méretű a menet ? Collos ?

Üdv , karcsi

Szia.

Nekem van tőcsavarom. 12x1.5

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Biztos,hogy a turbó rossz?Nagyon lóg,vagy felhordja az olajat?

Nézz körül másoknál is,nálam 50.000-ért kapsz jót!Természetesen a postaköltség is a Tied.

Szia!Tudnál nekem adni egy turbószámot arról a turbóról ami neked lenne eladó,már a típusazonosság miatt?Előre is köszi!Üdv.

Módosítva : Szarvasvadász75
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most vettem egy Campo-t. Az alváza ellégé rozsdásodik hiába probálták rendbentartani. Van egy kereszttartó elem amire a váltó is rátámaszkodik az egyik oldal elrozsdásodott teljesen és most el is engedte magát. Próbáltam bontóból szerezni, de mindenüt azt mondták, hogy az alvázak teljesen elhsználtak. Merre lehet szerezni ilyen elemet?

Köszi a segítséget.

Szia! '97 előtti Campoban tényleg elég ritka aminek ép a váza, de a régebbi A Frontera alváza szinte teljesen ugyan az, nekem egy jobb kormányos 5 ajtósról sikerült szerezni épséges darabokat! Én is javaslom a Keceli bontót, bár ahogy megnövekedett a campo készletük, úgy verik felfelé az árakat is, mivel a környékben nincs máshol, Gyálon van még hatalmas bontó plussz új alkatrészekből is ők tudják a legtöbb alkatrészt beszerezni, de a méregdrága enyhe kifejezés szerintem, nekem eddig még mindig sikerült olcsóbb alternatív megoldást találnom, bár tagadhatatlanul nekik van a legnagyobb készletük és információjuk. Tudják, hogy melyik isuzu trooper vagy frontera cucc passzol az autódhoz... Bitang jó autónak tartom a campot, bár az enyémnek nagyon hanyag gazdája volt, mostmeg nemgyőzöm építgetni szépítgetni, de nem adom fel :) Sok sikert neked is!

Link to comment
Megosztás:

Nincs olyan elvetemült kolléga, akit érdekelne egy campo találkozó, vagy trendin fogalmazva meeting :D Hasznos lenne, tudnánk információkat cserélni, stb... vagy a többségünknél csak dolgozós autó? Akár egy "sima" opel találkozóra össze tudnánk beszélni, hogy összegurulunk, azthiszem Kiskunlacházán a szezonnyitó gyorsuláson szokott lenni opel találkozó, van akinek ez mozgatja a fantáziáját, vagy ne eröltessük? Aki délebben lakik, mint például én most Szegeden, kisebb eszmecseréket feldobhatnánk.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Mostanában teljesen jól ketyeg lekopogom,de az első hajtás kényes téma:) szerintem??

Lecseréltem én is manuálisan zárható agyakra és a probléma: a kattogó - recsegő hanghatás megszűnt, DE mivel semmilyen szabad szemmel látható kopást deformációt nem láttunk az auto-lock rendszeren, csupán tele volt nyomva retkes zsírral!!!!!!!! ezért vélhetően ez okozta az 50 ezres tanulópénzemet:) :)

Szétszedni sem egyszerű (légkulcs ajánlott ha van) plusz egy hozzáértő szaki nekem egy 60 éves 40 év szerelő múlttal bíró volt volános barátom hekkelte,de neki is volt pár kérdéses pillanat. a robbantott ábra segít http://www.partsbase.org/opel/campo-1997-2002/ ezen szinte minden megtalálható.

Külső-belső csapágy plusz egy tűgörgős persely persze (2x) mivel 2 kerék van elől :):) ha nagyon ramaty. a csapágyak standard méretek a tűgörgős persely lehet valami spéci, de nem tudom, mert azt nem kellett cserélni rendben volt.....

Szia! Kis szakmai segítséget kérnék, nem tudok kiigazodni ezen az első hajtáson. A külső-belső kerékcsapágy stimm, az a tűgörgős perselyes cucc, az pedig a féltengelyen van? Mert nekem lóg a helyén a féltengelyem, így hiába hézagolom ki rendesen a kapcsolót, egy kis lógása marad neki, ebből következtettem, hogy ez a tűgörgős motyó a féltengelyt pozícionálná abba a hüvelybe amiből kijön, mert nálam tűgörgönek se híre se hamva, gondolom ezért lóghat.

Link to comment
Megosztás:

Nincs olyan elvetemült kolléga, akit érdekelne egy campo találkozó, vagy trendin fogalmazva meeting :D Hasznos lenne, tudnánk információkat cserélni, stb... vagy a többségünknél csak dolgozós autó? Akár egy "sima" opel találkozóra össze tudnánk beszélni, hogy összegurulunk, azthiszem Kiskunlacházán a szezonnyitó gyorsuláson szokott lenni opel találkozó, van akinek ez mozgatja a fantáziáját, vagy ne eröltessük? Aki délebben lakik, mint például én most Szegeden, kisebb eszmecseréket feldobhatnánk.

Nekem (most) nincs 4x4-esem de támogatom az ötletet ! ha a gyorsuláson lesz akkor mindenképp kell pár futam :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!Tudnál nekem adni egy turbószámot arról a turbóról ami neked lenne eladó,már a típusazonosság miatt?Előre is köszi!Üdv.

Szia!

A három turbó közt csak a felfogatás más és más.Pár milliméter eltérés van a kipufogó leömlő és a turbó közt.Én azonban a kipufogó leömlőt + a turbót+ az alsó részt egyben adom,nincs is szétszerelve.Ezért simán fel lehet tenni bármelyik 2.5 td motorra!Maga a három turbó ugyan az a kis nyomású turbó.

Üdv:

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Na,kezd terepjáróra hasonlítani az autó.Mármint a magasságát illetően.A hátulján sikerült 6 cm-et az elején pedig 5 cm-et emelni!

Kiszedtem az összes szőnyeget,kezdődő rozsdásodást megszüntettem,lekezeltem,majd egy réteg hangszigetelő került a kocsiba.Kimostam a szőnyegeket,gumi regenerálóval bekentem,majd visszakerült a helyére.Az egész belső ki lett takarítva( volt mit!),nem tudom az előző tulaj mit csinált vele.Valószínű,hogy soha nem takarított semmit. A motortérben mindenen 2mm vastag ráragadt por van.Olaj sehol,de kézzel nem tudtam a port eltávolítani,csavarhúzóval,késsel vakargattam.Na ezzel komoly munkám lesz még!Az alváz ezekhez képest csodálatos állapotban van,sehol egy rozsda,semmit nem kell hegeszteni.A motorja pedig olyan csöndes,hogy na!Szóval azt hiszem,ezzel most nagyon jól jártam.Ha minden elkészül,lesz fotó!

Link to comment
Megosztás:

Szia! '97 előtti Campoban tényleg elég ritka aminek ép a váza, de a régebbi A Frontera alváza szinte teljesen ugyan az, nekem egy jobb kormányos 5 ajtósról sikerült szerezni épséges darabokat! Én is javaslom a Keceli bontót, bár ahogy megnövekedett a campo készletük, úgy verik felfelé az árakat is, mivel a környékben nincs máshol, Gyálon van még hatalmas bontó plussz új alkatrészekből is ők tudják a legtöbb alkatrészt beszerezni, de a méregdrága enyhe kifejezés szerintem, nekem eddig még mindig sikerült olcsóbb alternatív megoldást találnom, bár tagadhatatlanul nekik van a legnagyobb készletük és információjuk. Tudják, hogy melyik isuzu trooper vagy frontera cucc passzol az autódhoz... Bitang jó autónak tartom a campot, bár az enyémnek nagyon hanyag gazdája volt, mostmeg nemgyőzöm építgetni szépítgetni, de nem adom fel :) Sok sikert neked is!

Köszi a segítséget, ma beszéltem a Keceli bontóval,hétvégén megyek hozzájuk. A Gyáliakkal is beszéltem, de valahogy nem volt szimpatikus a hozzáállásuk ( telefonon keresztül.)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Halló kollégák, pezseg a fórum!

Jómagam január óta vagyok Campo tulajdonos, és én is hasonló cipőben járok, mint itt többen: az elmúlt 22év viszontagságait próbálom javítgatni a verdán.

Szerencsére komoly gondok nincsenek (vagy még nem tudok róluk), az alvázjavításon még az előző gazdánál esett át, turbógondom nekem nincs, és nem is lesz (2.5D :o), várhatóan egy kuplungcsere lesz esedékes középtávon, eléggé lent fog már, de mivel keveset megy a kocsi, szerintem még jó lesz egy darabig. Az első automata agy háklis kicsit, azt kell még megnéznem. Apropó kuplung, korábban hallottam, hogy a kuplunghidraulika szokott problémás lenni. Ez valós gond, vagy csak az elhanyagolt autók (nem cserélt hidraulika folyadék, stb.) miatt szokott előfordulni?

Emitt a delikvens:

http://kepfeltoltes.hu/view/150320/Campo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Halló kollégák, pezseg a fórum!

Jómagam január óta vagyok Campo tulajdonos, és én is hasonló cipőben járok, mint itt többen: az elmúlt 22év viszontagságait próbálom javítgatni a verdán.

Szerencsére komoly gondok nincsenek (vagy még nem tudok róluk), az alvázjavításon még az előző gazdánál esett át, turbógondom nekem nincs, és nem is lesz (2.5D :o), várhatóan egy kuplungcsere lesz esedékes középtávon, eléggé lent fog már, de mivel keveset megy a kocsi, szerintem még jó lesz egy darabig. Az első automata agy háklis kicsit, azt kell még megnéznem. Apropó kuplung, korábban hallottam, hogy a kuplunghidraulika szokott problémás lenni. Ez valós gond, vagy csak az elhanyagolt autók (nem cserélt hidraulika folyadék, stb.) miatt szokott előfordulni?

Emitt a delikvens:

http://kepfeltoltes.hu/view/150320/Campo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szia! Csinos darab! Sok sikert hozzá! :) Alsó- felsőmunkahenger cserén már én is átestem, nem tudom mennyire tipushiba, szerintem csak simán elöregedik, mint minden, nekem most épp egy hátsó fékmunkahenger kezdett el folyni, dehát így túl a 20on, közel a 400.000km-hez nem is csodálkozom ilyen apró dolgokon :) Az automata kapcsolóagy az trükkös dolog, egy a mottója, száraz legyen és semmi ne lógjon, a forgó alkatrészek se túl közel, se túl távol ne legyenek, mert 3mm a mozgása... mondjuk ez nem egy dolog, de jól "hangzott" :D

Link to comment
Megosztás:

Szia! Csinos darab! Sok sikert hozzá! :) Alsó- felsőmunkahenger cserén már én is átestem, nem tudom mennyire tipushiba, szerintem csak simán elöregedik, mint minden, nekem most épp egy hátsó fékmunkahenger kezdett el folyni, dehát így túl a 20on, közel a 400.000km-hez nem is csodálkozom ilyen apró dolgokon :) Az automata kapcsolóagy az trükkös dolog, egy a mottója, száraz legyen és semmi ne lógjon, a forgó alkatrészek se túl közel, se túl távol ne legyenek, mert 3mm a mozgása... mondjuk ez nem egy dolog, de jól "hangzott" :D

Jah, hát az enyém is hamarosan lépi a 400K-t (legalábbis óra szerint még előtte van, bár a vezetőoldali biztosnági öv rongyosra volt kopva, így vagy futárkocsi volt, és folyamatos ki-be szállást kellett csinálni a sofőrnek, vagy a 400e egy diplomatikus érték:))... igen, én is toleráns vagyok vele, hiszen mégiscsak munkaeszköz volt 22 éven át.

Még egy kérdés: jellemző-e az olajhőcserélő kilyukadása?

A motortérbe még nem bújtam bele, és nyilván ki fog derülni, hogy konkrétan hol könnyezik, csak hátha van előzetes infó.

Az eddigi munkaórákat a beltérbe öltem, 80L víz folyt át a kárpittisztító gépen, és a szőnyeg még nem tiszta 100%-ig, de már legalább elértünk odáig, hogy nem leszek koszos az üléstől ;) A középkonzol mögül egy kisebb sasfészek mennyiségű fölösleges vezetéket vágtam ki (a vezetéktoldásokat megnézve, egy csomó zárlat lehetőségét is). Haladok, ha lassan is, de biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Megmondod mennyit, megmondod hova, és elutalom,vagy ( én Bp és környéke, Te hol vagy ) találkozunk.

Üdv.

Szia.

Azt hittem előbb szólsz!Sajnálom,de mostanra elfogyott a jobbos is.Ígéret van,hogy talán jövő hétre lesz 2 jobbos,akkor írni fogok.Egyébként posta lesz,mert Zala egy kicsit messze van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.