Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

11 perce, Róóóbi írta:

Nekem van vagy négy pákám, egy nagyobbacska is, de ha hirtelen választani kellene azonnalra a gázost kapnám elő. Nem kell egy perc, mire a porcelán beizzik a hegy alatt már megfut az ón a hegyén. Marhajó dolog. 

Ha lement a rajongásom a páka iránt, akkor elkezdek tyúkbeles ütvecsavarozókat nézni. A lidlös szerszámokat Sípos a Totalcaron szokta tesztelni.

Akkusra nem is gondolok, jó a 220-as is nekem. Mikor évente 1-2× van nehezebb csavar vagy vezérműszíj csere, akkor jól jönne, csak évi 2 alkalomra nem veszek drága akkut.

Én is megbántam már hogy légkulcsot vettem, nem is használom, csak van. Rendesen megtépett kerékcsavarhoz is gyenge, a vezérlésnél a főtengely csavart is csak egyszer lőtte le. Meg aztán még kompresszorom sincs, úgy kell kölcsönkérni. Vettem volna inkább amit te akarsz. 

Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

Én is megbántam már hogy légkulcsot vettem, nem is használom, csak van. Rendesen megtépett kerékcsavarhoz is gyenge, a vezérlésnél a főtengely csavart is csak egyszer lőtte le. Meg aztán még kompresszorom sincs, úgy kell kölcsönkérni. Vettem volna inkább amit te akarsz. 

Légkulcsot csak akkor veszek, ha lesz műhelyem, benne egy irgalmatlan nagy puffertartállyal meg kompresszorral  :-)

Ezzel szemezek most, kb elég is lenne, amit tud. 

XuNIKNJ.png

Link to comment
Megosztás:

1 perc, Róóóbi írta:

Légkulcsot csak akkor veszek, ha lesz műhelyem, benne egy irgalmatlan nagy puffertartállyal meg kompresszorral  :-)

Ezzel szemezek most, kb elég is lenne, amit tud. 

 

Simán jó szerintem. Most raktam vissza a Zafirára a pótkerék állványt, jó hosszú töcsavarokra van feltekerve 2 anya, vagy 5 percig csavaroztam a kocsi alatt fekve krovával, az akkus gép ( Einhell 40-50Nm) nem tudtam rápörgetni, mert kétoldalról lapított az anya ez a csavarbiztosítás,így szorul. De egy ilyennel 3 másodperc lett volna. 

Link to comment
Megosztás:

11 perce, zotya975 írta:

Simán jó szerintem. Most raktam vissza a Zafirára a pótkerék állványt, jó hosszú töcsavarokra van feltekerve 2 anya, vagy 5 percig csavaroztam a kocsi alatt fekve krovával, az akkus gép ( Einhell 40-50Nm) nem tudtam rápörgetni, mert kétoldalról lapított az anya ez a csavarbiztosítás,így szorul. De egy ilyennel 3 másodperc lett volna. 

Még vagy 8 napig nézegetem (ahogy szoktam) aztán valamelyik pénteken majd csönget a futár :hehe:

Ööö, biztos jó ötlet lapított anyát veretni? Nem melegszik fel, vagy eszi le a menetet?

Link to comment
Megosztás:

1 perc, Róóóbi írta:

Még vagy 8 napig nézegetem (ahogy szoktam) aztán valamelyik pénteken majd csönget a futár :hehe:

Ööö, biztos jó ötlet lapított anyát veretni? Nem melegszik fel, vagy eszi le a menetet?

Lassan visszatekertem most, nem sérült a menet, meg ugye elvileg sosem veszem le róla, most is csak festeni vettem le. Lekentem aztán az anyát is meg a menetet is, hogy ne rozsdásodjon. 

 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, zotya975 írta:

Lassan visszatekertem most, nem sérült a menet, meg ugye elvileg sosem veszem le róla, most is csak festeni vettem le. Lekentem aztán az anyát is meg a menetet is, hogy ne rozsdásodjon. 

 

Igazából majd ha vez.szíjat cserélek akkor lesz leginkább a hasznomra. Vagy mikor majf kipufogót, meg jobban belegondolva nemsoká lengéscsillapítók is esedékesek, igaz azt inkább nem veretem. Ja de, az elsőket fent. Meg a Merivát majd lent is. Meg a rugóösszehúzót. 

Lesz mit csinálni vele, na.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Róóóbi írta:

Igazából majd ha vez.szíjat cserélek akkor lesz leginkább a hasznomra. Vagy mikor majf kipufogót, meg jobban belegondolva nemsoká lengéscsillapítók is esedékesek, igaz azt inkább nem veretem. Ja de, az elsőket fent. Meg a Merivát majd lent is. Meg a rugóösszehúzót. 

Lesz mit csinálni vele, na.

A teló száráról a csavart én is úgy lőttem le légkulccsal, oda elég volt. Csak a telót meg kellett fogni egy csőkulccsal ami meg ugye nem egészséges. 

Link to comment
Megosztás:

54 perce, zotya975 írta:

A teló száráról a csavart én is úgy lőttem le légkulccsal, oda elég volt. Csak a telót meg kellett fogni egy csőkulccsal ami meg ugye nem egészséges. 

Majd rakok a kulcs meg a szár közé egy elnyűtt nadrágszíjat. Vagy valamit. Már nem emlékszem, legutóbb hogy szedtük szét.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Én is megbántam már hogy légkulcsot vettem, nem is használom, csak van. Rendesen megtépett kerékcsavarhoz is gyenge, a vezérlésnél a főtengely csavart is csak egyszer lőtte le. Meg aztán még kompresszorom sincs, úgy kell kölcsönkérni. Vettem volna inkább amit te akarsz. 

rendes csővel, aminek van átmérője,  lehet az jó. sima lidl-ös van nekem, az olajzót nem raktam rá, mert ugy nem megy vissza a dobozába. néha csepegtetek bele, aztán jól szuperál. 110nMre huzom a kerékcsavart, azzal nem szokott baja lenni, eddig 1 csavar fogott ki rajta, fogasszíjtárcsa főtengelyen. rugóösszehúzónál meg baromi jó :-) 
a Sipos videó után beruháztam egy "villanylégkulcsra" az akksisra, azt jobban fogom szeretni mint a kompresszorost az biztos, nem kell várni a levegőre, nem zörög a kompresszor.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 10. 27. at 19:37, zotya975 írta:

Igazán sajnálom, de ugye a klasszikus mondás szerint emberek vagyunk, hibázunk. 

Igen, az alapötlet nem az enyém volt, bár több dolog volt ami aztán a kezdő lökést adta, az egyre rozsdásodó autó ( küszöbök, nyúlványok, hátsó gerenda stb) , klíma hiánya, most kellett volna rá téli gumit venni, olajat cserélni, áprilisban műszaki, kábé ezek értékében ment el a kocsi, 130-at adtak érte. Nem utolsó sorban, persze az ember alapból ilyenre nem gondol, de itt egyre vadabb a közlekedés, és úgy érzem hogy egy 2002-es 6 légzsákos ABS-es autóban nagyobb biztonságban van a család mint a 1994-es erősen korrodált gépben. Ha lett volna egy fészer-garázs, ahol le tudom támasztani nem adtam volna el, de nincs, az udvaron meg nem akartam a szabad ég alatt tárolni. 

A Zafirát egyenlőre nem nagyon tudom megszokni, amig az astrában 11 év után " otthon" éreztem magam, addig ebbe még mindíg úgy ülök be mint valami kölcsön autóban. De talán majd megszokom. 

Megértelek. Svédországban béreltem Astra H-t 10 napra. Én sem tudtam megszokni, meg gyengének is bizonyult az 1,6-os nekem. Ez az öreg 27 éves olyan mintha a kabátot venném fel magamra.

A múltkor nem sikerült feltennem a képet a törött kocsimról, most talán sikerül:

Úgy tűnik "médiafájl beszúrása" művelettel nem megy. Tehát itt a link:

http://keptarhely.eu/view.php?file=20191027v01qmhzih.jpeg 

 

Link to comment
Megosztás:

55 perce, epk947 írta:

Megértelek. Svédországban béreltem Astra H-t 10 napra. Én sem tudtam megszokni, meg gyengének is bizonyult az 1,6-os nekem. Ez az öreg 27 éves olyan mintha a kabátot venném fel magamra.

A múltkor nem sikerült feltennem a képet a törött kocsimról, most talán sikerül:

Úgy tűnik "médiafájl beszúrása" művelettel nem megy. Tehát itt a link:

http://keptarhely.eu/view.php?file=20191027v01qmhzih.jpeg 

 

Ez majdnem olyan mint az enyém volt annak idején, csak nekem a motorháztető megúszta. De a vizem nekem is elfolyt. 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 10. 30. at 15:57, Róóóbi írta:

Légkulcsot csak akkor veszek, ha lesz műhelyem, benne egy irgalmatlan nagy puffertartállyal meg kompresszorral  :-)

Ezzel szemezek most, kb elég is lenne, amit tud. 

XuNIKNJ.png

Ennyit tud a most Lidl-ben 22000-ért kapható akkus Parkside. Kár a madzagosért, kényelmetlenebb szerelni vele. 

Link to comment
Megosztás:

30 perce, tuskes írta:

Ennyit tud a most Lidl-ben 22000-ért kapható akkus Parkside. Kár a madzagosért, kényelmetlenebb szerelni vele. 

Ez nekem itthonra kell, meg ahol autóhoz nyúlok van konnektor ill. energiaoszlop, meg évi 2 alkalomért akkus cuccot nem akarok venni. Egy csavarbehajtóm már ledöglött így.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 11. 02. at 19:22, Róóóbi írta:

Ez nekem itthonra kell, meg ahol autóhoz nyúlok van konnektor ill. energiaoszlop, meg évi 2 alkalomért akkus cuccot nem akarok venni. Egy csavarbehajtóm már ledöglött így.

Így érthető. Nekem pl nincs áram a bérelt garázsban, csak világítás. Továbbá több dologra is hasznos lesz nekem. Igen, az akkunak nem tesz jót a hosszú állás. Mondjuk én rohadtul utálom a sok tyúkbelet, ha többféle gépet kell egyszerre használnom. Amiből lehet, akkusat veszek, amik kompatibilisek egymással. 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, tuskes írta:

Így érthető. Nekem pl nincs áram a bérelt garázsban, csak világítás. Továbbá több dologra is hasznos lesz nekem. Igen, az akkunak nem tesz jót a hosszú állás. Mondjuk én rohadtul utálom a sok tyúkbelet, ha többféle gépet kell egyszerre használnom. Amiből lehet, akkusat veszek, amik kompatibilisek egymással. 

Az más.

Ezért jók a lidis akkus cuccok, megveheted akku nélkül is, aztán ha van 5 géped kettő váltva töltött akkuval (vagy egy dupla töltőállomással) akkor már jó vagy.

Madzagja csak a hőlégfúvómnak meg a multigépnek van, ja meg a sarokcsiszolónak de azt még nem sikerült felavatni közel 1 év alatt. :-)

Link to comment
Megosztás:

3 perce, Róóóbi írta:

Az más.

Ezért jók a lidis akkus cuccok, megveheted akku nélkül is, aztán ha van 5 géped kettő váltva töltött akkuval (vagy egy dupla töltőállomással) akkor már jó vagy.

Madzagja csak a hőlégfúvómnak meg a multigépnek van, ja meg a sarokcsiszolónak de azt még nem sikerült felavatni közel 1 év alatt. :-)

2033 Nm :-)

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Róóóbi írta:

E má túúzás  :-)

monnyuk nem is hobbi kategória. Még  belépőmodelljüket sem akarom megvenni :confused:

Ez az M18 Fuel 2db 8Ah akkuval 980€ :brooding:

Makita ütve csavarhúzóval dolgoztam egy cégnél, az jó volt a nagy 150-200-as csavart torx fejjel simán belevitte előfúrás nélkül a fenyőbe. Egyszer hazahoztam kereket cserélni de nem oldotta meg a csavart ( 180Nm) itthonra karira vettem magamnak egy Einhellt, 45Nm-el ez a ház körüli munkákhoz pont elég. 

Link to comment
Megosztás:

Just now, zotya975 írta:

Majd ha elkészül a garázs akkor veszek még ilyet is. Most nem akartam még bonyolítani az emelést.

Jaj nem úgy értem!

Valami random lapos fa ami először elém ugrik, azt nyomom alá. Első emelésnél kinyomja magának a helyet, utána stabil mint az alapjárat.

Link to comment
Megosztás:

2 perce, Róóóbi írta:

Jaj nem úgy értem!

Valami random lapos fa ami először elém ugrik, azt nyomom alá. Első emelésnél kinyomja magának a helyet, utána stabil mint az alapjárat.

Most is tennem kell alája egy darab gerendát, mert a trapéz emelőnek sem valami jó a murvás-földes placc, meg mivel lejt egy kicsit, arra is figyelni kell nehogy elbillenjen. 

Link to comment
Megosztás:

11 perce, zotya975 írta:

Most is tennem kell alája egy darab gerendát, mert a trapéz emelőnek sem valami jó a murvás-földes placc, meg mivel lejt egy kicsit, arra is figyelni kell nehogy elbillenjen. 

Trapéz emelő, ferde puha talaj, ez kimeríti a halmozottan hátrányos helyzet fogalmát.

Nemrég hoztam kis összecsukható ékeket, egy Toyota meg egy Freelander gyári ékjei, kíváncsi vagyok betonon hogy muzsikálnak majd. A bakokat már felavattam, azok jól szolgálnak. Úgy voltam vele, hogy még egy pár olcsó lemezbak is jobb, mint bármi instabil akármi, vagy bak nélkül. Ez a krokodil meg azért jó, mert gyárival meg kis palackemelővel nem támadok nagy súlyokat. A palackemelő marhajól jött vezérműszíjcserénél, mikor elemeltem a baktól a blokkot a Merivánál. Meg majd jól fog jönni ha az Astrán gátlókat fogok cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.