Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

14 perce, zotya975 írta:

Hát nem is inkább az árat hanem inkább a márkát kellene nézni. ( ugyanazon márkánál is nagy a szórás különböző webáruházakban) . Én azt mondom a Bosal jó választás, és nem is túl drága. Igazából a középső dob elég sokáig elvan, mert még közel van a motorhoz, tehát elég forró és nem eszi meg olyan gyorsan a kondenzvíz mint a hátsó dobot. 

Köszönöm

https://cromax.hu/kozepso_dob_opel_astra_f_33932

Elvileg ez az nem ? Itt a bosal egész jó árban van 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, bandinnc írta:

Köszönöm

https://cromax.hu/kozepso_dob_opel_astra_f_33932

Elvileg ez az nem ? Itt a bosal egész jó árban van 

Igen, az. Ez szerintem jó ár. A katalizátor és a középdob között nincs tömítés, íves felületek szorulnak össze, szóval lehet hogy nem fog kifújás nélkül passzolni, nem árt ha veszel kipufogó tömítő pasztát szintén Bosal márka van már 1500-forint körül. Körbekened az érintkező felületeket, meghúzod a csavarokat, aztán ahogy megkapja a hőt kihabosodik, és kikeményedik. 

 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Tudom, nem adok-veszek fórum, de máshol neten nem találok most..... 
4 kapcsolós gyári elektromos ablak emelő kapcsolót keresnék SOS. Kettes van több darab, de abból nem tudok össze faragni egy négyeset. Igazán megköszönném ha lenne esetleg valakinek. Természetesen nem ingyen! 

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 04. 16. at 22:17, tuskes írta:

Sziasztok! Tudom, nem adok-veszek fórum, de máshol neten nem találok most..... 
4 kapcsolós gyári elektromos ablak emelő kapcsolót keresnék SOS. Kettes van több darab, de abból nem tudok össze faragni egy négyeset. Igazán megköszönném ha lenne esetleg valakinek. Természetesen nem ingyen! 

Udv! 

Nem szeretnel inkabb komplett szettet venni? Emelokkel, kapcsolokkal?

Link to comment
Megosztás:

8 órája, aholy írta:

Udv! 

Nem szeretnel inkabb komplett szettet venni? Emelokkel, kapcsolokkal?

Szia!

Ahhoz úgymond nagyon akciósnak kell hogy legyen, hogy még vásároljak egy teljes szettet. Írom ezt azért, mert lassan 2 éve hogy nem tudok beállni a bérelt garázsomba, a sok "lom" miatt. Ha gondolod, írd meg mennyit gondolnál a szettért, és meglátjuk.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Boldog szombat reggelt! 

Elérkezett ez is.

2017 szeptembere óta nyűvöm, babrálgatom, módosítgatom az Astrát, ugye én évente 4 alkalommal keresztül hasítok Közép-Európán, na most ez egy 71 lóerős Astrával, hát valljuk be néha kihívás (bár nem lehetetlen), és jött egy lehetőség hogy nagyobbra váltsak. Igazából mindig is kerestem egy hátsókerekes tepsit, amit nem az erejéért szeretnek és nekem régóta, talán még a Kadett óta becsípődésem az Omega. Idén év elején adódott egy lehetőség és lecsaptam rá. 1987, C20NE, sedan, kézi váltó, tetőablak, ABS, BC, check control. Bőven elég. 

Úgy tűnik még éppen idejében, mivel hogy ezek már 30 évesek elmúltak, és a vas minden áron oxiddá akar válni bennük. 

Útra felkészítve, kis gondoskodás után álljon itt az előd és a háttérben az utód. 

b166838ee71b78d15b1584f738304ab5.md.jpg

Az Astrát öcsém örökölte meg, hát nála széttaposva biztosan nem lesz. :-)

Köszönök szépen minden eddigi segítséget/tanácsot/ötletet, amit ettől a frankó kis csapattól kaptam, ha lehet  nem távoznék, hanem ha időm engedi visszaadnék olykor valamit a közösségnek. 

Béke :-)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

- Már túl kevés volt rajta a munka ? :hehe:

 

- Valaki nem bontott/cserélt elektromosra véletlenül első ajtókba való manuális ablakemelő mechanikát ? (balos felső holtpont körül egy fogat lecsippentett, aztán úgy vagyok vele jó a kurblis is, csak ne attól féljek, hogy beesik az ablak mikor fel akarom húzni)

 

- Egyébként hol folytatódik a diskurzus, ha megszúnik a fórum ? :(

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Róóóbi írta:

Boldog szombat reggelt! 

Elérkezett ez is.

2017 szeptembere óta nyűvöm, babrálgatom, módosítgatom az Astrát, ugye én évente 4 alkalommal keresztül hasítok Közép-Európán, na most ez egy 71 lóerős Astrával, hát valljuk be néha kihívás (bár nem lehetetlen), és jött egy lehetőség hogy nagyobbra váltsak. Igazából mindig is kerestem egy hátsókerekes tepsit, amit nem az erejéért szeretnek és nekem régóta, talán még a Kadett óta becsípődésem az Omega. Idén év elején adódott egy lehetőség és lecsaptam rá. 1987, C20NE, sedan, kézi váltó, tetőablak, ABS, BC, check control. Bőven elég. 

Úgy tűnik még éppen idejében, mivel hogy ezek már 30 évesek elmúltak, és a vas minden áron oxiddá akar válni bennük. 

Útra felkészítve, kis gondoskodás után álljon itt az előd és a háttérben az utód. 

b166838ee71b78d15b1584f738304ab5.md.jpg

Az Astrát öcsém örökölte meg, hát nála széttaposva biztosan nem lesz. :-)

Köszönök szépen minden eddigi segítséget/tanácsot/ötletet, amit ettől a frankó kis csapattól kaptam, ha lehet  nem távoznék, hanem ha időm engedi visszaadnék olykor valamit a közösségnek. 

Béke :-)

Omegán én is gondolkodtam, de nekem a B Omcsi jön be jobban ha jól látom a képeden a tiéd A. 

55 perce, Stevy írta:

- Már túl kevés volt rajta a munka ? :hehe:

 

- Valaki nem bontott/cserélt elektromosra véletlenül első ajtókba való manuális ablakemelő mechanikát ? (balos felső holtpont körül egy fogat lecsippentett, aztán úgy vagyok vele jó a kurblis is, csak ne attól féljek, hogy beesik az ablak mikor fel akarom húzni)

 

- Egyébként hol folytatódik a diskurzus, ha megszúnik a fórum ? :(

Marad a facebook, amit én személy szerint nem nagyon szeretek, jobb a visszaolvasási -böngészési lehetőség egy fórumon főleg mert szelektálva vannak a témák. Valószinűleg én oda nem követem a fórumot. 

  • Szomorú 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Stevy írta:

- Már túl kevés volt rajta a munka ? :hehe:

Igazából kész lett. Apróságok maradtak, kormánymű meg majd négy lengéscsillapítót fog kérni. 

1 óra, Stevy írta:

Egyébként hol folytatódik a diskurzus, ha megszúnik a fórum ? :(

Megszűnik? Mivaaaa? Ez nekem új :-(

36 perce, zotya975 írta:

Omegán én is gondolkodtam, de nekem a B Omcsi jön be jobban ha jól látom a képeden a tiéd A. 

Igen ez A Omega.

B-ből max X20SE kézi váltóval, az gyakorlatilag egy C20NE DIS gyújtással egérrel és légtömegmérővel. Az Ecotec-et meghagyom másoknak. B-hez még elég sok minden kapható újonnan, nekem már azért kutakodnom kell egy-két cuccért. Ez olyan mint a Kadettem volt, csak sokkal nagyobb és hátul hajt. 

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Róóóbi írta:

Megszűnik? Mivaaaa? Ez nekem új :-(

Főoldalon a menü sor alatti kis szöszenetet olvasd át. (09.01-el megszűnik a hozzászólási lehetőség.)

Én is csak lestem, mikor olvastam, igazából utána már maximum majd csak fórumon visszakeresgetni nézek fel, ez a "magazinos" történet nem nagyon érdekel.

Link to comment
Megosztás:

5 perce, Stevy írta:

Főoldalon a menü sor alatti kis szöszenetet olvasd át. (09.01-el megszűnik a hozzászólási lehetőség.)

Én is csak lestem, mikor olvastam, igazából utána már maximum majd csak fórumon visszakeresgetni nézek fel, ez a "magazinos" történet nem nagyon érdekel.

Neeeee! A face soha nem tudja átvenni ennek a fórumnak a szerepét. Legfőképp, mert itt “szelektálva” vannak a tagok, és nem okoskodó buta emberek posztolgatnak feltűnési viszketegségből. Egy Világ omlik össze bennem. Ide mindig fordulhattam építő tanácsért, míg a facen jellemzően inkább nem kérdezek semmit. 
Jópár embert sikerült itt megismernem személyesen is, és nagyon jó lenne tartani a kapcsolatot olyanokkal is, akikkel még nem sodort össze az élet, egy jó beszélgetésre. Most akkor ezt hogyan? 

Link to comment
Megosztás:

44 perce, tuskes írta:

Neeeee! A face soha nem tudja átvenni ennek a fórumnak a szerepét. 

Ez tény, esetleg valami ingyenes fórum motorral összelehetne dobni egy fórumot, ami átvehetné az itteni szerepét. (Talán phpBB-vel könnyen össze lehetne hozni egy ingyenes tárhelyre, aztán ha bejön akkor átköltözni fizetősre.)

Link to comment
Megosztás:

17 órája, Stevy írta:

Ez tény, esetleg valami ingyenes fórum motorral összelehetne dobni egy fórumot, ami átvehetné az itteni szerepét. (Talán phpBB-vel könnyen össze lehetne hozni egy ingyenes tárhelyre, aztán ha bejön akkor átköltözni fizetősre.)

Itt szerintem a legnagyobb gond, hogy nincs idő már a vezetőségnek, foglalkozni a fórummal, követni a hozzászólásokat, esetleg beavatkozni. Nem hiszem hogy anyagilag nagy költség egy domain ( remélem jól írom ) megfelelő tárhellyel. Ezekhez a dolgokhoz nem értek. 

Link to comment
Megosztás:

26 perce, tuskes írta:

Itt szerintem a legnagyobb gond, hogy nincs idő már a vezetőségnek, foglalkozni a fórummal, követni a hozzászólásokat, esetleg beavatkozni. Nem hiszem hogy anyagilag nagy költség egy domain ( remélem jól írom ) megfelelő tárhellyel. Ezekhez a dolgokhoz nem értek. 

Ahogy elkezdtek elterjedni a közöségi oldalak, ahol ugye ingyenes a használat ( itt azért a klubtagsági ( és a hozzá tartozó korlátlan használat) ha nem is rengeteg, de némi pénzzel jár) úgy kezdett itt csökkeni a " mozgás" most értünk el arra a szintre hogy már nincs értelme a jelenlegi formában üzemeltetni az oldalt. Én személy szerint nem vagyok oda a közösségi oldal ilyen formájú használatáért, de ez ugye csak az én véleményem. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Ahogy elkezdtek elterjedni a közöségi oldalak, ahol ugye ingyenes a használat ( itt azért a klubtagsági ( és a hozzá tartozó korlátlan használat) ha nem is rengeteg, de némi pénzzel jár) úgy kezdett itt csökkeni a " mozgás" most értünk el arra a szintre hogy már nincs értelme a jelenlegi formában üzemeltetni az oldalt. Én személy szerint nem vagyok oda a közösségi oldal ilyen formájú használatáért, de ez ugye csak az én véleményem. 

Nagyjából ezen  vagyok én is. Bár használom a fészt, sok Opelos csoportban benne vagyok, vannak is jó ismeretségek, de mióta Opelom van, nekem ez a fórum jelenti a legtöbbet. Az itteni tagok, a hozzáértő segítségek, és még sorolhatnám. Szűkebb, válogatottabb, minőségi. Sajnálom nagyon hogy így alakul. Akivel lehet, szeretnék privátban telefonszámot cserélni, és fenntartani a kapcsolatot. Tehát nagyon örülnék neki, ha a tagok, ( persze aki szívesen tartaná a kapcsolatot velem ) jeleznének. Még annyi időm lesz, hogy a nemsokára lezáruló nagy projektemet, bemutathatom itt. :rolleyes: Tekintve hogy néhány éve honnan indultam, az itt kapott és összegyűjtött infók alapján, azt gondolom igazi Opel fórumhoz méltó változás. :wink:

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

On 2021. 05. 08. at 21:16, Stevy írta:

Főoldalon a menü sor alatti kis szöszenetet olvasd át. (09.01-el megszűnik a hozzászólási lehetőség.)

Én is csak lestem, mikor olvastam, igazából utána már maximum majd csak fórumon visszakeresgetni nézek fel, ez a "magazinos" történet nem nagyon érdekel.

Az kimaradt, mert direkt linkkel egyből az Astra topikon belül járok ide. 

Ez van, nem tudok mit hozzá szólni. Eddig volt ez, ezután lesz más. Nem örülök, de valahogy majd elleszek. 

Link to comment
Megosztás:

Kis érdekesség:

A tegnapi nappal sikerrel vette a tepsi a kihívást, ~1650km, csak tankolni kellett. Nem az volt a kérdés, hogy megmássza-e a hegyet, hanem hogy én mennyivel akarok felmenni. Saccra olyan 11,5L-es átlag jött ki, megbuggyantott csomagtartóval. Ebben volt meggurítás meg tartott 170km/h is. 

A tankolás meg 2x fél óráig tartott, mert valamit elrontottam a tankszellőztető csövezés összerakásánál. 

Kicsit f0stam hogy befér-e az Astra helyére, úgy tűnik igen. 

71170ad64da743ef5472c650a9985711.md.jpg

Innentől kezdve asszem eldöntöttem, melyikkel akarok majd dolgozni járni... :-)

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.