Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

7 órája, AdamX14NZ írta:

Igen a sajátomban is így rögzül, viszont a bontott autóban (légzsák nélküli) az ülés sínben ezek nem voltak rajta és nem feltételezem, hogy valami más sírt raktak bele. Kivéve persze ha az Opel minden típusba szerelt öv feszítőt.

A-vectra ülés- sín megy be egy az egybe, nem tudom ezen volt-e övfeszítő, lehet olyat kaptál. F-ben már 91-ben is volt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Szellőző ventilátorhoz honnan lehet hozzáférni? Motortérből vagy az utastérből? Mert valami hozzáérhet a ventilapátokhoz, mivel 2-es és 3-as fokozatban  hallani ahogy "katog" mintha hozzáérne valami. Ha már ott tartok akkor, pollenszűrőt is cserélek, mert ma ránéztem, de nem kellett volna, mert az minden, csak nem pollenszűrő. Rakok majd róla képet ha kicseréltem. Elkövettem azt a hibát (ezzel is) hogy hittem az elöző tulajnak. Nem kellett volna. De majd a képek beszélnek.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, klacka987 írta:

Üdv. Szellőző ventilátorhoz honnan lehet hozzáférni? Motortérből vagy az utastérből? Mert valami hozzáérhet a ventilapátokhoz, mivel 2-es és 3-as fokozatban  hallani ahogy "katog" mintha hozzáérne valami. Ha már ott tartok akkor, pollenszűrőt is cserélek, mert ma ránéztem, de nem kellett volna, mert az minden, csak nem pollenszűrő. Rakok majd róla képet ha kicseréltem. Elkövettem azt a hibát (ezzel is) hogy hittem az elöző tulajnak. Nem kellett volna. De majd a képek beszélnek.

Pont a pollenszűrő alatt talàlod a ventit.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 08. at 20:47, AdamX14NZ írta:

Igen a sajátomban is így rögzül, viszont a bontott autóban (légzsák nélküli) az ülés sínben ezek nem voltak rajta és nem feltételezem, hogy valami más sírt raktak bele. Kivéve persze ha az Opel minden típusba szerelt öv feszítőt.

A vectrában volt feszítő nélküli, és valóban nem egyforma, a simán nincs rajta a  feszítő helye.

Link to comment
Megosztás:

9 órája, wookie írta:

Azért őszintén szólva valóban nem túl jellemző hogy klíma nélküliekben legyen.

Najó, de egy szerelőnek azért tudnia kéne. Aztán kihúztam már pár ilyen állapotú szűrőt, amikor talin, utcán..stb panaszkodott a csávó hogy párásodik, mondom pollenszűrő csere? A szerelőm szerint ebben nincs. Aztán meg a szerelő szerint a párásodás opel betegség.:doze:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

19 órája, Astra F Caravan írta:

Ez igen. Ezt hány évtizede nem cserélték? Szerintem nézd meg a motor légszűrőjét is, de ebből kiindulva szerintem minden mást is.

A légszűrő csere már megvolt az olajcserével együtt, de a légszűrő teljesen korrekt volt cserekor. Vagy "frissen" volt cserélve, vagy minimálisat használta eladás előtt, mert februárba mikor megvettem, azt mondta, hogy novemberbe cserélte őket. Benzinszűrő csere is volt. Én vagyok a ludas, hogy hittem az előző tulajnak -ebben is-. A kövi projekt a vezérlés csere lesz, mert most már nem hiszem el, hogy 40000 km van a jelenlegi vezérlésbe. 

Mi az amit még muszáj/érdemes lenne átnéznem?

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Szabadij írta:

Sokan akkor találják meg,amikor a fűtőmotorból eltűnik az 1 es 2 es fokozat...

Nálam nem tűnt el fokozat, csak egyik pillanatról a másikra elkezdett kattogni, aztán meg mindenféle fáról lehullott virágocskákkal lett teli az utastér, meg a képem, mikor először 3-as fokozaton meg lepett a Piroskám virággal :blush:

Link to comment
Megosztás:

4 perce, klacka987 írta:

A légszűrő csere már megvolt az olajcserével együtt, de a légszűrő teljesen korrekt volt cserekor. Vagy "frissen" volt cserélve, vagy minimálisat használta eladás előtt, mert februárba mikor megvettem, azt mondta, hogy novemberbe cserélte őket. Benzinszűrő csere is volt. Én vagyok a ludas, hogy hittem az előző tulajnak -ebben is-. A kövi projekt a vezérlés csere lesz, mert most már nem hiszem el, hogy 40000 km van a jelenlegi vezérlésbe. 

Mi az amit még muszáj/érdemes lenne átnéznem?

 

Hűtőfolyadék, de az úgy is megy a vezérléssel együtt, meg a fékfolyadékot sem árt lecserélni, kitudja mikori.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, klacka987 írta:

A légszűrő csere már megvolt az olajcserével együtt, de a légszűrő teljesen korrekt volt cserekor. Vagy "frissen" volt cserélve, vagy minimálisat használta eladás előtt, mert februárba mikor megvettem, azt mondta, hogy novemberbe cserélte őket. Benzinszűrő csere is volt. Én vagyok a ludas, hogy hittem az előző tulajnak -ebben is-. A kövi projekt a vezérlés csere lesz, mert most már nem hiszem el, hogy 40000 km van a jelenlegi vezérlésbe. 

Mi az amit még muszáj/érdemes lenne átnéznem?

Hát már csak talán a karosszériát, kerékjáratokat, tankbeömlő környékét, küszöböket. Ahol komolyabb rozsda van azt orvosolni kell minél előbb. Leveheted az egyik köszöb burkolatot is, utána alá tudsz nyúlni a szőnyegnek alatta a szivacs meg szokott telni vízzel, ha a szélvédő alján a levélrács felől beázás van. ilyenkor aztán párásodik az utastár, és persze kirohad a lemez.

1 perc, klacka987 írta:

Nálam nem tűnt el fokozat, csak egyik pillanatról a másikra elkezdett kattogni, aztán meg mindenféle fáról lehullott virágocskákkal lett teli az utastér, meg a képem, mikor először 3-as fokozaton meg lepett a Piroskám virággal :blush:

Talán pont akkor adta meg magát végkép a pollenszűrő és átengedte a leveleket.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, zotya975 írta:

Najó, de egy szerelőnek azért tudnia kéne. Aztán kihúztam már pár ilyen állapotú szűrőt, amikor talin, utcán..stb panaszkodott a csávó hogy párásodik, mondom pollenszűrő csere? A szerelőm szerint ebben nincs. Aztán meg a szerelő szerint a párásodás opel betegség.:doze:

Azért hadd beszéljek kicsit szerelő oldalról. Egy szerelő aki mindenféle márkát csinál, azért minden típus sajátosságát nem ismerheti. Én most opelnál dolgozom, de még sokszor így is tudok újat kérdezni/mutatni a kollegáknak, még akik régóta ott dolgoznak is.

 

Az már más kérdés, hogy a normális szerelő az veszi a fáradtságot, és utánanéz, főleg manapság, mikor már ott a google.

Én most egy Plymouth Prowlert hengerfejezek bent, és hadd ne mondjam ültem a gép előtt pár órát, míg ment a hibakeresés.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, wookie írta:

Azért hadd beszéljek kicsit szerelő oldalról. Egy szerelő aki mindenféle márkát csinál, azért minden típus sajátosságát nem ismerheti. Én most opelnál dolgozom, de még sokszor így is tudok újat kérdezni/mutatni a kollegáknak, még akik régóta ott dolgoznak is.

 

Az már más kérdés, hogy a normális szerelő az veszi a fáradtságot, és utánanéz, főleg manapság, mikor már ott a google.

Én most egy Plymouth Prowlert hengerfejezek bent, és hadd ne mondjam ültem a gép előtt pár órát, míg ment a hibakeresés.

Na jó, de az F-astra kis túlzással  leggyakoribb autó  a 90-es évekből, vagy akkor mondja azt ( tudom nem fogja) hogy nem értek hozzá vidd máshoz.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, wookie írta:

A swift meg még gyakoribb talán, de mégis alig szereltem eddig. Talán két ajtózsanér, meg  gázteleszkóp az összes amit csináltam eddig. Pedig volt a családban is 2-3, meg ismerősi körben több darab.

Biztos nem romlanak el..:-) Úgyis ki van szedve az anyósülés férfinemiszerv-állítás miatt, akkor már kiveszem a vezetőoldalit is, és kihúzom a felesleges gyári kp-zár kábelkorbácsot ami az ülések alatt megy át az anyósoldalra. Kíváncsi leszek mi marad..csak a kézifék visszajelző?

Fát vittem a kocsival csak a fórum kimoderálta.:hehe:

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 05. 15. at 7:45, zotya975 írta:

Hát már csak talán a karosszériát, kerékjáratokat, tankbeömlő környékét, küszöböket. Ahol komolyabb rozsda van azt orvosolni kell minél előbb. Leveheted az egyik köszöb burkolatot is, utána alá tudsz nyúlni a szőnyegnek alatta a szivacs meg szokott telni vízzel, ha a szélvédő alján a levélrács felől beázás van. ilyenkor aztán párásodik az utastár, és persze kirohad a lemez.

Talán pont akkor adta meg magát végkép a pollenszűrő és átengedte a leveleket.

A kasztnin a bal első sárvédőn van 1 kb 200 ft-s nagyságú rohadás, meg a tankajtónál is lesz valami úgy nézem. Ezek ősz elején lesznek orvosolva, a két kisebb horpadással -csomagtérajtó és jobb hátsó ajtó- együtt, mert addigra tudom összeszedni rá a pénzt, mivel utána szeretném telibe színre fujatni, hogy ne legyen egy árnyalatnyi különbség se az elemek között. Úgy hogy ha valaki tud Pécsen olcsó, de ugyanakkor jó fényezőt, akkor megköszönöm ha megosztja velem.

Ezt a szivacsos dolgot még nem néztem, de köszi az infót. Amint lesz lélegzetvételnyi időm két melóhely között megnézem.

Amúgy most villanyos dologgal küzdők. Az Elektromosba leírtam, remélem tud majd rá valaki megoldást, hogy mi lehet a gikszer.

Link to comment
Megosztás:

On ‎2016‎.‎05‎.‎15‎. at 6:35, zotya975 írta:

Najó, de egy szerelőnek azért tudnia kéne. Aztán kihúztam már pár ilyen állapotú szűrőt, amikor talin, utcán..stb panaszkodott a csávó hogy párásodik, mondom pollenszűrő csere? A szerelőm szerint ebben nincs. Aztán meg a szerelő szerint a párásodás opel betegség.:doze:

pedig ez az fes astra nem mondható sem bonyolultnak, sem ritkának... milyen szerelő mond ilyet?!?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

28 perce, beligrom írta:

pedig ez az fes astra nem mondható sem bonyolultnak, sem ritkának... milyen szerelő mond ilyet?!?

Leginkább az a gáz,hogy f astánál kb. 2 perc meggyőződni,hogy van e benne pollenszűrő,vagy nincs,a csere sem kerül sokkal több időbe!

Ez a légkondi nélküliekre igaz, légkondis fűtésboxokat nem ismerem,azoknál talán bonyisabb,de egy szerviznek nem jelenthet gondot,ha mégis,akkor Mekk Elek rulez...Le kell verni a cégért!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.