Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

17 órája, daykiller írta:

Egy korszak vége. :(

 

Bőrt, klímát, bose-t, lámpamosót kiszedted? 

5 órája, Róóóbi írta:

Amúgy sokáig nézegettem Omegákat. Csakis A Omegát. De elfogytak...

Van egy jó rekord a kertedben.... :D :-)

Módosítva : wookie
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megvolt Valcsán Snowland 2018-as nagy szlovák opeltali. Poénbòl beneveztem sprintre a kis ideges c14nz-vel! :D És az 1.6 kategóriában (mivel 1.4 nem volt) sikerült kupát nyernem 3. helyezet lettem amit sosem gondoltam volna, de mások sem. Melettem volt egy 1.7d A vectra, de ő is megvolt csak a végén nem.. :/

 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Kispotter írta:

Sziasztok!

Megvolt Valcsán Snowland 2018-as nagy szlovák opeltali. Poénbòl beneveztem sprintre a kis ideges c14nz-vel! :D És az 1.6 kategóriában (mivel 1.4 nem volt) sikerült kupát nyernem 3. helyezet lettem amit sosem gondoltam volna, de mások sem. Melettem volt egy 1.7d A vectra, de ő is megvolt csak a végén nem.. :/

 

Grat. :):icon13:

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 06. 17. at 15:40, wookie írta:

Bőrt, klímát, bose-t, lámpamosót kiszedted? 

Van egy jó rekord a kertedben.... :D :-)

A klíma benne maradt, a többi kikerült. Bőrt és a mosót már megvették, a négy elektromos ablakos rendszer nem kell senkinek. A BOSE fő kábelezése pedig már az OPC-ben van, csak még nincs bekötve.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, daykiller írta:

A klíma benne maradt, a többi kikerült. Bőrt és a mosót már megvették, a négy elektromos ablakos rendszer nem kell senkinek. A BOSE fő kábelezése pedig már az OPC-ben van, csak még nincs bekötve.

Csak informálódásképp. Priviben megírnád az el. ablak rendszerért mennyit kérnél? 

Link to comment
Megosztás:

13 órája, daykiller írta:

A klíma benne maradt, a többi kikerült. Bőrt és a mosót már megvették, a négy elektromos ablakos rendszer nem kell senkinek. A BOSE fő kábelezése pedig már az OPC-ben van, csak még nincs bekötve.

 

Módosítva : tuskes
Link to comment
Megosztás:

Volt már róla szó, de nem találom a keresőben. Kíváncsiságból kimérném a kompressziót, ezért nem vinném szervízbe. Találtam egy mérőt, ami nem lenne nagy kiadás: https://www.szerszamkell.hu/geko_kompresszio_mero_benzines_24233 

Szerintetek ezzel lehet pontos, vagy közel pontos adatot kimérni? Ill. a gyári érték jól tudom hogy 12-15 bar között van? 

Persze - pesze, tudom, a veszteségmérés a leginkább döntő, szóval a kb 12 ropis műszer sem lenne akadály.

Továbbá nem kaptam választ, hogy van-e valóban hozzáértő fórumtárs a közelemben, akivel szívesen belehallgetnék a motortérbe a nagy utazás elött??? 

Módosítva : tuskes
Link to comment
Megosztás:

23 órája, tuskes írta:

Volt már róla szó, de nem találom a keresőben. Kíváncsiságból kimérném a kompressziót, ezért nem vinném szervízbe. Találtam egy mérőt, ami nem lenne nagy kiadás: https://www.szerszamkell.hu/geko_kompresszio_mero_benzines_24233 

Szerintetek ezzel lehet pontos, vagy közel pontos adatot kimérni? Ill. a gyári érték jól tudom hogy 12-15 bar között van? 

Persze - pesze, tudom, a veszteségmérés a leginkább döntő, szóval a kb 12 ropis műszer sem lenne akadály.

Továbbá nem kaptam választ, hogy van-e valóban hozzáértő fórumtárs a közelemben, akivel szívesen belehallgetnék a motortérbe a nagy utazás elött??? 

Szerintem inkább az a lényeg hogy van-e gyenge henger a többiekhez képet, ehhez meg nem kell pontos műszer, a különbséget ez is megmutatja. 

Link to comment
Megosztás:

2 perce, zotya975 írta:

Szerintem inkább az a lényeg hogy van-e gyenge henger a többiekhez képet, ehhez meg nem kell pontos műszer, a különbséget ez is megmutatja. 

Csak arra kell figyelni, hogy mind a 4 hengert egyformán mérjed! Magyarán kb. ugyananyi ideig kell forgatni a főtengelyt minden esetben, egyébként lehetnek különbségek még egyforma kopottságú hengereknél is.

Link to comment
Megosztás:

13 perce, epk947 írta:

Csak arra kell figyelni, hogy mind a 4 hengert egyformán mérjed! Magyarán kb. ugyananyi ideig kell forgatni a főtengelyt minden esetben, egyébként lehetnek különbségek még egyforma kopottságú hengereknél is.

Na meg, hogy teljes gázpedál állásnál forgasd és a hall jeladó csatit húzd le. Legalábbis ha 1.4 8V. Ha 1.6 akkor az ac relét vedd ki vagy húzd le az injektor csatiját mert amúgy telemegy benzinnel.

Link to comment
Megosztás:

21 perce, epk947 írta:

Csak arra kell figyelni, hogy mind a 4 hengert egyformán mérjed! Magyarán kb. ugyananyi ideig kell forgatni a főtengelyt minden esetben, egyébként lehetnek különbségek még egyforma kopottságú hengereknél is.

 

7 perce, Kispotter írta:

Na meg, hogy teljes gázpedál állásnál forgasd és a hall jeladó csatit húzd le. Legalábbis ha 1.4 8V. Ha 1.6 akkor az ac relét vedd ki vagy húzd le az injektor csatiját mert amúgy telemegy benzinnel.

Ugye akkor az akku is legyen jó állapotú, hogy a 4-henger mérésénél  se forgassa lassabban mint az elsőnél.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Szerintem inkább az a lényeg hogy van-e gyenge henger a többiekhez képet, ehhez meg nem kell pontos műszer, a különbséget ez is megmutatja. 

 

4 órája, epk947 írta:

Csak arra kell figyelni, hogy mind a 4 hengert egyformán mérjed! Magyarán kb. ugyananyi ideig kell forgatni a főtengelyt minden esetben, egyébként lehetnek különbségek még egyforma kopottságú hengereknél is.

 

4 órája, Kispotter írta:

Na meg, hogy teljes gázpedál állásnál forgasd és a hall jeladó csatit húzd le. Legalábbis ha 1.4 8V. Ha 1.6 akkor az ac relét vedd ki vagy húzd le az injektor csatiját mert amúgy telemegy benzinnel.

 

3 órája, zotya975 írta:

 

Ugye akkor az akku is legyen jó állapotú, hogy a 4-henger mérésénél  se forgassa lassabban mint az elsőnél.

Köszönöm!

Összefoglalva. Injektor leköt, azonos ideig tekerem, az akkum rendben van. Gyertyákat kikell szedni egyszerre mindet, vagy csak amelyiket épp mérem?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Komoly gondom van a Vectrámmal. :(  Remélem tud valaki segíteni!

Pár napja motorhiba jelzésem van. Na de nem ilyen egyszerű a dolog. 1f642.png:) A tünet: Alapjáraton (az alapjárati fordulatszámot elérve)kb 2-3mp után hibajelzés érkezik. Ha elindulok, az első gázadásra megtorpan az autó, majd megy tovább normálisan. nem rángat, semmi rendelleneset nem tapasztalok a teljesítményében. Ha elindultam, kb 5mp múlva megszűnik a hibajelzés. Ha kilököm üresbe ,az alapjárati fordulatszám helyett 1200-1500 között marad a fordulatszám. Változó, hogy hol állandósul,de ott nem ingadozik. Amikor megállok és a VSS szenzor jele jelzi, hogy megálltam, elindul a fordulatszám az alapjárati felé, és kb 880-on állandósul is. De 2-3 mp múlva megérkezik a hiba. Mivel vagyok annyira hülye, hogy én OBD kábellel járok ,ezért rádugtam a gépet, és a képen látható információkat kaptam. ISMERETLEN DTC. (Kép mellékelve) Na ettől aztán nem lettem okosabb. 1f641.png:( Mivel P0100 a hibakód, ezért  aMAF szenzornál kezdtem el kutakodni... Generáltam szenzor hibát különböző szenzorok lehúzásával, amelyek szépen meg is jelennek a hibakód listában. Ha a motor alapjáraton ketyeg, a hibakódot hiába törlöm, tehát a hiba állandó jelleggel jelen van. Ráadásul 2db is. : ( Ha leállítom a motort, és törlöm a hibakódot, akkor minden ok, amíg el nem indítom.Tehát nem bennragadt hibakódról van szó. Valakinek ilyen tapasztalata esetleg? Ötlet, hogy mi lehet a gond? Az autó előzményeiben annyi van, hogy egyszer még 4-5 éve kellett egy vezérmű jeladót cserélnem.Nem ezt produkálta a hiba, így azt gondolnám,hogy az rendben lehet... Ami eddig történt: Új MAF szenzor beszerelve. Nincs változás. :( Ebből arra következtetek,hogy a régi is rendben van. A MAF utáni cső cserélve. Repedt volt ,a fals levegő kizárása érdekében cseréltem. Változás nincs. A MAF 1-es lába az autodata előírása szerint testen van. (1,2 Ohm, ezt betudom a gyengébb érintőcsúcs érintkezésének) Lehúzott csatlakozóval a 2-es és 4-es láb között 4,8V van, ami azonnal megszűnik,ahogy rádugom a MAF-ra. Csatoltam 2 videót a jobb érthetőség kedvéért azoknak,akik vizuálisabb típusok.

 

Remélem tud valaki segíteni!

 

Első videó:https://drive.google.com/open?id=1CuzPnV5s1b2mb2uFLAg_fmdFExO2FU8E
Második videó: https://drive.google.com/open?id=1Ig0BNdREHWFuTVJDcvzgjL2Xgtd3kCQL

Hibakód: https://drive.google.com/open?id=1u4uBSP3po-e3vy5sd0l1gyw8r7gs_jdd

 

Módosítva : genius021
Link to comment
Megosztás:

On 2018. 06. 18. at 11:50, Kispotter írta:

Sziasztok!

Megvolt Valcsán Snowland 2018-as nagy szlovák opeltali. Poénbòl beneveztem sprintre a kis ideges c14nz-vel! :D És az 1.6 kategóriában (mivel 1.4 nem volt) sikerült kupát nyernem 3. helyezet lettem amit sosem gondoltam volna, de mások sem. Melettem volt egy 1.7d A vectra, de ő is megvolt csak a végén nem.. :/

 

 

Most tudtam meg mert a gyereket nemhagyta nyugodni a gondolat és megkeresett, hogy mi van a kocsimban mert tuti nem gyári és nem 1.4. Azt megmutattam neki forgalmit meg motorkódot. Mint kiderült azért volt kiakadva mert nem sima szívó volt ha nem turbós! :D

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

15 órája, tuskes írta:

 

 

 

Köszönöm!

Összefoglalva. Injektor leköt, azonos ideig tekerem, az akkum rendben van. Gyertyákat kikell szedni egyszerre mindet, vagy csak amelyiket épp mérem?

Szerintem mindegy, csak akkor vagy ne legyen kitekerve, vagy ki legyen tekerve az összesnél, mert a kompresszió megfogja a motor önindítózáskor, és akkor már legyen egyforma a motorfék mind a 4 henger mérésénél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.