Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

helloka tesokáim az a gondom hogy tettem a gépembe k&h direktszürőt

a torok hang meg igazábol nem sok jön ki belőle mi lehet a gond?

a pacim :94' nyolcszelepes

köszi a segitséget

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Csá ...ezzel én is probálkoztam és semmi hang....8 szelepes 99 es fastra....kNn cucc és semmi...pontosan a 8 szelep miatt(szal a központi befecsi miatt nem ad hangot...)haver 1.4 si ében meg ugy szolt ez a cucc hogy az egész város ismerte a hangját :) szal valszeg már ad6od is el a szüröt mert azon kivül hogy jol néz ki sokra nem mész vele....legalább is nálam nem huzott jobban a kocsi töle....vagy csak naon picit....az meg nem ér meg 10-20 rongyot igy...de várd meg opel16v szakvéleményét ....majd biztos ö is mondd vlmi okosat! na Hali

Link to comment
Megosztás:

helloka tesokáim az a gondom hogy tettem a gépembe k&h direktszürőt

a torok hang meg igazábol nem sok jön ki belőle mi lehet a gond?

a pacim :94' nyolcszelepes  

Ha "megnyitod" a motort elől, hátul sem árt (leömlő, kipufogó) mert ugye a beszívott többletlevegőnek rendesen távoznia is kell.

(kb. olyasmi helyzet jön létre ilyenkor, mintha elkezdenél futni, de csak egy szívószálon keresztül tudnál kilélegezni)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit vitatkoznék Agressorral. Nekem volt benne direkt úgy hogy nem volt még rajta kipuf. Igaz nem k&h, de kb. 3000 felett olyan hangja volt... :) "Sajnos" a kipuf most teljesen elnyomja a szívóhangot. (talán egy picit még lehet hallani ha figyel az ember) Abban viszont egyetértünk hogy teljesítmény szempontjából jobb ha nem csak elöl nyitott hanem hátul is. Egyébént meg 8v.

Link to comment
Megosztás:

Opel szervizes haveromnak van egy trükkje. Kiveszi a légszüröt eldobja a rákba és a házat meg megfurkálja alul 10es furoval pár helyen. 1.4 16v Corsának igy olyan hangja van, mint egy Vipernek, eszméletlen. Ha nem nyomja neki, akkor meg kushad.

Link to comment
Megosztás:

Jah ez jo 5let egész addig amig a kosz meg ne eszi a motort :) vlki mondta 1x nkem h vegyem ki szürö lapot ,fedelet hagyjam levéve és máris jobb lesz...hát vagy az én autom makacs vagy nemtom ,mert nekem semmi igazán hallhato elváltozás nem történt :lol: nah ennyi csá

Link to comment
Megosztás:

ha leveszed a fedelet, meg ilyenek csak telemegy szarral a motor :shock:

nekem 1.6si és a direktől olyan hörgös hangja van,h először teljesen befostam :) :wink:

amúgy Agressornak teljesen igaza van,h a direkt magában arra jó,h elmond6od,h van 1 direktszürőd+hang... ahhoz,h egy kis teljesítménynöv legyen kell egy jó rendszer is... de nekem a verda nem erősebb, hanem inkább dinamikusabb lett a direkt+brutus renccertől :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah amugy elöbb a hangrol beszéltem szal ha leveszem fedelet stb. akkor állitolag megjön elöl is a hangja DE nekem nem jött meg..ennyi a direkt meg télleg csak dinamikusságot ad de sztem azt is 16 szelepnél vagy ...a lényeg hogy mi beraktuk !KnN! szüröt és semmi nem történt szal hiába mond akárki arármit 1.4 8szelep astránál nem lesz semmi....én csak ezt tudom...

Link to comment
Megosztás:

és ez a komplett Kit ára??? mer a GSI-mhez 17341.- forintba kerül....

ez egy kicsit olcsónak tűnik.... :)

Leveleztem velük. Idézet a válaszlevélből : "Az 57-0178- as szűrő kitt ára 26000 ft . Mely tartalmaz egy db. direktszűrőt és hozzá egy szerelési kittet ,mely segítségével könnyedén felszerelhető a direktszűrő."

Persze nekem 8 szelepeshez kell, amelynek más a száma. Ha nem készletben veszed, akkor még olcsóbb.

Írtam a Cartron-Tuningnak is, náluk 30.085 Forint volt ugyanez termék.

Én is beruházok egyre, csak meg akartam várni a tavaszt.

Különben már az is baj, ha valamit olcsóbban lehet kapni ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Iménti hozzászólást én követtem el :)

végülis, ha jól látom a kitben csak van pár csavar, meg bilincs, na megy egy flexibilis cső, amivel vihetsz levegőt a hűtőmaszktól

úgyhogy szerintem simán meg lehet csinálni házilag is olcsóbban...

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Nekem ha jol emléxem akkor csak a szüröt adták volna és max asszem egy tisztito cucc bugi járt volna hozzá ...cső nem !!!ezért néztem nagyot mert ien csövet 5 körül lehet csináltatni pl boombastikba....én meg itthon tuti nemtok faragni egyet :) az meg igy már 27 rongy lett volna kb és picit sokalltam...

Link to comment
Megosztás:

Tesókák csak annyit szólnék hozzá a dologhoz, hogy amíg nem haverkodtam össze az autosunos srácokkal nekem is mondtak olyan árakat, hogy befostam :evil: pl az 1000forintos SR matricát 1800ér árulják, meg ilyenek, ha 1 kicsit számoltok, akkor ez 1 180% taktika, ami láccik az áraikon.

Én vettem náluk 9-10 ropiért egy dsz-t (márkájáról kekszem nincs) és teljesen jóóól mükszik. Viszont akartak hozzá adni egy gégecsövet (4800 asszem és 1 alu 40 cmes csövet 2 ropiért....).

Not komment :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.