Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

Dszűrőnél sztem számít a márka és kész.mert egy "piaci" 8 ft os mégsem lehet oan jo mint egy kNn vagy JR 15 ft os! nemde?! amugy az egész nem ad ugyebár oan oriási lendületet szal lehet ezért érdemes az olcsóbbat megvenni......ennyi..kérem kapcsolja ki :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

"Nem sokat ad,de az autó sokkal rugalmasabb lesz tőle,no meg egy kicsit jobban pörög fel!!!!(persze ez csak saját tapasztalatom!!)"

ezt nem is vitatom egy percig sem! csak azt akartam ezzel mondani hogy valszeg nem számit ANNYIRA hogy meik dszüröt vesszük hisz nem arrol van szó hogy egy JR pl ad 20 lóeröt egy Noname meg ad 6 lóeröt(ezt most csak pl nek szántam)...ettöl függetlenül én a márkások mellett vagyok mert ezek ugymond garantáltak a nevük miatt szal van "hirnevük" ....szal ha már az ember vesz egy dszüröt akkor miért ne vegyen egyet 15 ért (6-8 helyet)ugyis jo sokáig meglesz neki....lehet picit hülyén fejeztem ki magam :) sry

Na csá

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Igaz nem direktszűrő csak betétszűrőm van, és a gyári légszűrőházból

kivettem azt az Y alaku pepattintós légterelő valamit.

Van annak jelentősége, vagy csak azért tették bele, hogy a szűrőnek csak egy koncentrált része koszolódjon? :) :lol:

Nálam a szűrőnek az egyik sarka nagyon redvás volt, mig máshol szinte tök tiszta. Ezért gondoltam hogy kiveszem. Jól tettem? 8) :shock: :shock:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lehet-e egyszerre direkt szűrő és betétszűrő az autóban??,

Hogy??? És minek? :shock:

A betétszűrő lényege, hogy a gyári helyére megy a légszűrőházon belül, (sokkal több levegőt enged át mint a papír), a direktszűrő pedig egy az egyben a légszűrőház helyére. :roll:

Link to comment
Megosztás:

És Te melyiket ajánlanád??

Bosal sportrendszer van alatta. Többen mondták, hogy nem ártana egy légszűrő csre sem.

2 verzió van. :arrow:

1. A gyári légszűrőházba raksz egy textilszűrőt, és kicsit átalakítod a házat (ami felesleges azt kidobálni, meg esetleg egy kis RAM air-t (torlónyomás) csinálni)

2. direktszűrőt felrakni a doboz helyére (ebben az esetben arról kell gondoskodni, hogy ne a motortérben felgyülemlő forró levegőt szívja (terelőlemez, aluflex cső)

A direktszűrő nagyobb teljesítmény eredményez magas fordulaton, de alacsonyon kevésbé dinamikus. (viszont többen mondták már, hogy télen valahogy nem szeretik az autók :roll:)

Link to comment
Megosztás:

nekd nem jön be az a hang amit szűrő produkál Aztec?

sztem pedig jo....fura

hali

a hangja bejön a si astránál még élveztem is, de a gsinél nem annyira gyere be, amióta ohne középdob és tottál átersztő hátsódob.... idáig kétszer volt hosszabb utam és mind2 végén úgy szálltunk ki a kocsiból, hogy kb még 10 percig nem hallottunk semmit... jó a hangszigetelése a kocsinak :roll: :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Szóval, akkor elvileg benthagyhatom télen is?

Kb augusztus második felében lett beszerelve. A melegben rosszat nem tapasztaltam.

Ezt a téli használat dolgot meg azért kérdeztem, mert az egyik ismerősöm mondta, hogy télen nem jó, ha használom, vissza kell tenni a gyárit és majd tavasszal lehet megint berakni a direktszűrőt.

Kíváncsi voltam a ti véleményetekre is. :)

De a tapasztalatokat téli használatról, vagy egyéb hozzászólásokat még várok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.