Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Egyébként a balatonos blitz közel volt hozzám eléggé, mégsem tudtam lemenni (nem is akartam B)). Szóval aki anyagi dolgok miatt nem tud lemenni, az ne a távolságra fogja. :D

Erősen összefügg a kettő. Egyszer már leírtam az ország egész területén vannak tagok, szerintem úgy lenne igazságos ha középen lenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is leírtam már... javasolj helyszínt... :lol:

Lacháza? Vagy egyéb reptér? Tököl? Volt orosz laktanyák, ahol van placc is?

Felőlem lehet Győrben - kibicnek semmi se drága :D - De ha szabadna egy megjegyzést tennem... Melyik régió a legnagyobb? Úgy értem, hol van a legtöbb klubtag? És aszerint kellene dönteni - szvsz - így kicsit mintha demokratikusabb lenne.

Link to comment
Megosztás:

Lacháza? Vagy egyéb reptér? Tököl? Volt orosz laktanyák, ahol van placc is?

Igen úgy könnyű azt mondani h aludjunk egy reptéren hogy Te haza se jössz. :lol: Amúgy látom nagyon uncsi odakint. :D B)

Balcsi a legjobb, de ha azok akik szervezik (és nem azok akik irkálnak) Debrecenbe szervezik, akkor ott lesz aztán kész. Örüljünk hogy valaki megszervezi :D

Link to comment
Megosztás:

Igen úgy könnyű azt mondani h aludjunk egy reptéren hogy Te haza se jössz. B) Amúgy látom nagyon uncsi odakint. :D :D

Balcsi a legjobb, de ha azok akik szervezik (és nem azok akik irkálnak) Debrecenbe szervezik, akkor ott lesz aztán kész. Örüljünk hogy valaki megszervezi :D

Anti ötleteket várt... Sátrasbuli :lol: mint említettem nekem mindegy, és ha véletlenül otthon lennék, akkor is mindegy, mert vszínű akkor megyek, mindegy hogy hol lesz, és ighazad van, örüljünk, hogy vki megszervezi.... de neszóójjábbeee :D

off találkozó az allianz vezetéstechnikai centrumnál...

amúgy tuti, a közelben lehet találni nem drága - nem olcsó - szállást - vagy nem, ezt annak kell kiderítenie, aki otthon van -.-

Link to comment
Megosztás:

Lacháza? Vagy egyéb reptér? Tököl? Volt orosz laktanyák, ahol van placc is?

Felőlem lehet Győrben - kibicnek semmi se drága B) - De ha szabadna egy megjegyzést tennem... Melyik régió a legnagyobb? Úgy értem, hol van a legtöbb klubtag? És aszerint kellene dönteni - szvsz - így kicsit mintha demokratikusabb lenne.

Egyértelműen Budapest és környéke a legtöbb tag, utána talán Kecskemét, és mindenki más szana szét szórva...

Olyan helyszín kell ahol van minimum faházas elhelyezés, vagy kőház, zárt zuhanyzó, illetve fedett lehetőség buli helyszínnek, mert ha sátrat kéne bérelni, akkor az olyan mértékben megemelné a belépők árát, hogy lenne hiszti...

Egyébként a tagok 90%-a bárhova elmegy szívesen ez kiderült... aztán van 5% akinek ilyen olyan (anyagi, családi) gondok miatt nem jön össze, és van 5% akinek csak a szája jár, hogy ott lesz, meg jövőre jön, aztán mégse... :D

Amúgy Debrecen még a Győrieknek is olcsóbbra jött ki mint pl a Balaton, mint ahogy SP is mondta... ott drágább volt a 3 napot eltölteni, mint amennyi a benzintöbblet volt Debrecenbe menet...

És azért abba is gondoljatok bele, hogy a szervezőknek ez minden évben saját szabadidejét és pénztárcáját terheli, hogy a klubnak megfelelő bulit szervezzen, aztán ha valami nem jól sül el tartsa a hátát... :lol: Ezért mondtam pl, hogy lehet akár Győr vagy környéke, ha ott van ilyesmi adottságokkal helyszín, de néminemű segítséget is elvárunk, mint ahogy felosztottuk szervezésben a Balatonra járást is, illetve Debreceni vonalon is igen hathatós segítséget kaptunk, hogy létrejöjjön a BW... Értsétek meg, hogy ez az egész egy non profit dolog, magunkért csináljuk, a saját szórakoztatásunkra, így igen is, szívesen vesszük ha minél többen segítenek, aktívak, és erről szól a klubélet... mindenki betesz egy kicsit a közösbe az energiájából, pénztárcájából, és azt együtt nagyobb keretek között "visszaváltjuk"... Várni a csodát azt nagyon könnyű, és esküszöm nagyon szívesen elmennék végre egy BW-re amikor az ég világon semmit nem kell csinálni... mert eddig például részemről mindegyik munkával telt... és ezzel a feelingel nem vagyok egyedül... szóval fiatalság!!! Itt a lehetőség... :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát a helyszínválasztás fő szempontjai még 1X! Ezek egyike nélkül sem tudjuk megfelelő módon megrendezni a találkozót! Ha ezek mind rendben vannak, na akkor írd ide, hogy mi hol és megyünk is megnézni... :lol:

- kb 300 nm-es fedett bulizási lehetőség

- Faházas vagy kőházas elszállásolási lehetőség sátrazás mellett akár 3-400 fő részére

- 2-300 autó részére elegendő hely de ha 500 elfér az sem baj, mert ilyen is volt már...

- a környéken ne legyenek lakóingatlanok, de még csak nyaralók se nagyon, mert sajnos nem nagyon bírunk a rend éber őreivel, mindenféle engedéllyel a kezünkben sem, ha azt mondják, hogy márpedig halkítsuk le a zenét...

- zárt zuhanyzó, WC

- közelben, drift vagy szlalom megrendezésére alkalmas pálya...

Link to comment
Megosztás:

Tehát a helyszínválasztás fő szempontjai még 1X! Ezek egyike nélkül sem tudjuk megfelelő módon megrendezni a találkozót! Ha ezek mind rendben vannak, na akkor írd ide, hogy mi hol és megyünk is megnézni... :)

- kb 300 nm-es fedett bulizási lehetőség

- Faházas vagy kőházas elszállásolási lehetőség sátrazás mellett akár 3-400 fő részére

- 2-300 autó részére elegendő hely de ha 500 elfér az sem baj, mert ilyen is volt már...

- a környéken ne legyenek lakóingatlanok, de még csak nyaralók se nagyon, mert sajnos nem nagyon bírunk a rend éber őreivel, mindenféle engedéllyel a kezünkben sem, ha azt mondják, hogy márpedig halkítsuk le a zenét...

- zárt zuhanyzó, WC

- közelben, drift vagy szlalom megrendezésére alkalmas pálya...

hm.. esetleg Debrecen? B) :D :D Emlékeztet az olyan pályázatokra ami egy személyre-cégre vannak "optimalizálva" :D okok.. kibic mostantól kussol... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

hm.. esetleg Debrecen? B) :D :D Emlékeztet az ollyan pályázatokra ami egy személyre-cégre vannak "optimalizálva" :D okok.. kibic mostantól kussol... :lol: :D

Hát tény, hogy nem könnyű... de a fentiek hiánya mind vagy extra anyagi kiadással járnának, ami a belépő díját emelné, vagy pedig eleve a találkozó megrendezhetőségének a feltétele a több éves tapasztalat alapján...

Pl az I. BW-n még alig kellett faház valakinek, szinte boldog boldogtalan sátrazott... ma ez már lassan fordítva van... az összes faházas lehetőség pikk-pakk elfogy, és a későn észbe kapók vagy akit amúgy sem izgat azok sátraznak, de minden évben kevesebben... mindenki kényelmesedik, örexik... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát tény, hogy nem könnyű... de a fentiek hiánya mind vagy extra anyagi kiadással járnának, ami a belépő díját emelné, vagy pedig eleve a találkozó megrendezhetőségének a feltétele a több éves tapasztalat alapján...

Pl az I. BW-n még alig kellett faház valakinek, szinte boldog boldogtalan sátrazott... ma ez már lassan fordítva van... az összes faházas lehetőség pikk-pakk elfogy, és a későn észbe kapók vagy akit amúgy sem izgat azok sátraznak, de minden évben kevesebben... mindenki kényelmesedik, örexik... :D

Sohase értettem azokat akiknek gondot okoz hol aludjanak... :lol:

168305-20110206-mN0Rlc.jpg

B)

Nagyjából felfogtam mire gondolsz a szervezéssel, helyszínnel kapcsolatban, ott lesz ahol lesz, megpróbálok eljutni. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát tény, hogy nem könnyű... de a fentiek hiánya mind vagy extra anyagi kiadással járnának, ami a belépő díját emelné, vagy pedig eleve a találkozó megrendezhetőségének a feltétele a több éves tapasztalat alapján...

Pl az I. BW-n még alig kellett faház valakinek, szinte boldog boldogtalan sátrazott... ma ez már lassan fordítva van... az összes faházas lehetőség pikk-pakk elfogy, és a későn észbe kapók vagy akit amúgy sem izgat azok sátraznak, de minden évben kevesebben... mindenki kényelmesedik, örexik... <_<

Ezért szoktam magammal vinni a lakókocsim. :D :D :) Hütő,mikró,szilárd ágy,és nem ázik be. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hja csak gondolom Győrből nem mókás a dolog <_<

Zalaegerszegről sem. Sajnos a Debrecenben nem is voltam. Szerintem a Balaton azért jó mert országosan szinte mindenhonnan elérhető és egy kicsit össze lehet kötni a nyaralással is a talit. A Velencei tó is jó lényeg,hogy víz is legyen.

Link to comment
Megosztás:

Zalaegerszegről sem. Sajnos a Debrecenben nem is voltam. Szerintem a Balaton azért jó mert országosan szinte mindenhonnan elérhető és egy kicsit össze lehet kötni a nyaralással is a talit. A Velencei tó is jó lényeg,hogy víz is legyen.

figyi...

értem én, hogy neked vannak távolság problémáid: de tegyük fel hogy balatonon lesz.

akkor a debreceniekkel mivan? nekik nincs olyan messze debrecen-balaton út mint neked zalaegerszeg - debrecen?

plíz olvasd el az atomanti hozzászólásait is, gondolkozz, utána posztolj.

de összefoglalom:

Tehát a helyszínválasztás fő szempontjai még 1X! Ezek egyike nélkül sem tudjuk megfelelő módon megrendezni a találkozót! Ha ezek mind rendben vannak, na akkor írd ide, hogy mi hol és megyünk is megnézni... wink.gif

- kb 300 nm-es fedett bulizási lehetőség

- Faházas vagy kőházas elszállásolási lehetőség sátrazás mellett akár 3-400 fő részére

- 2-300 autó részére elegendő hely de ha 500 elfér az sem baj, mert ilyen is volt már...

- a környéken ne legyenek lakóingatlanok, de még csak nyaralók se nagyon, mert sajnos nem nagyon bírunk a rend éber őreivel, mindenféle engedéllyel a kezünkben sem, ha azt mondják, hogy márpedig halkítsuk le a zenét...

- zárt zuhanyzó, WC

- közelben, drift vagy szlalom megrendezésére alkalmas pálya...

és én mág azt hozzátenném: hogy ezek mind megvannak Debrecenben. Ott van jópár klubtag aki segit megszervezni kivitelezni.

ÉS mindehez egy mérsékelt ár is tartozik. Mert balaton drága. és ha többletköltség van akkor abból neked is ki kell venni a részedet...

uff

Link to comment
Megosztás:

lessz ahol lessz csak tudni kellene mikor :D le kell adnom a szabadsägoläsom :D

nekem bejött a debreceni is jo volt a feeling :D igaz hogy messze volt becstöl de megerte

azzal nem igen egyezek hogy a balaton a viläg közepe <_< hogy dräga az bizttos :D

minden szempontbol :D

visszaterve vadkerten se jelenek meg pedig nincs messzeb mint balcsi es jo a hangulat is

szerintem nem atävolsäg a döntö ok miert megyek el egy talira :)

Link to comment
Megosztás:

lessz ahol lessz csak tudni kellene mikor :D le kell adnom a szabadsägoläsom :D

nekem bejött a debreceni is jo volt a feeling :) igaz hogy messze volt becstöl de megerte

azzal nem igen egyezek hogy a balaton a viläg közepe :D hogy dräga az bizttos :lol:

minden szempontbol :D

visszaterve vadkerten se jelenek meg pedig nincs messzeb mint balcsi es jo a hangulat is

szerintem nem atävolsäg a döntö ok miert megyek el egy talira :D

Igaz, jó lenne minél előbb idöpontot, helyszint megtudni. <_<

Link to comment
Megosztás:

figyi...

értem én, hogy neked vannak távolság problémáid: de tegyük fel hogy balatonon lesz.

akkor a debreceniekkel mivan? nekik nincs olyan messze debrecen-balaton út mint neked zalaegerszeg - debrecen?

plíz olvasd el az atomanti hozzászólásait is, gondolkozz, utána posztolj.

de összefoglalom:

és én mág azt hozzátenném: hogy ezek mind megvannak Debrecenben. Ott van jópár klubtag aki segit megszervezni kivitelezni.

ÉS mindehez egy mérsékelt ár is tartozik. Mert balaton drága. és ha többletköltség van akkor abból neked is ki kell venni a részedet...

uff

A Zalaegerszegi Autó-Motor Veterán Klub aktív tagjaként részt szoktam venni a minden évben (idén 17.) a három napos találkozónk megrendezésén ahol 150-200 járművet és néha 300 embert kell igazgatnunk. Van hozzá lövésem mi munka-energia egy ilyen tali lebonyolítása. A helyszínről nálunk is sokat megy a vita ( barátságos hangsúlyok és artikulálások között). Ti sokkal nehezebb helyzetben vagytok mert több ember elvárásainak kell megfelelnetek. A nyugodt szalonnát sütögetőtől az autóját szét ba.zó tuc-tucot üvöltetö ig(ezzel nincs is baj amíg nem a közúton van). Én a Balatont nem tartom drágának de pihenő és üdülő övezet ahol vannak szabályok. A távolságról annyit: Én barátságosan javasoltam esetleg a Velence tó partját.

Link to comment
Megosztás:

A Zalaegerszegi Autó-Motor Veterán Klub aktív tagjaként részt szoktam venni a minden évben (idén 17.) a három napos találkozónk megrendezésén ahol 150-200 járművet és néha 300 embert kell igazgatnunk. Van hozzá lövésem mi munka-energia egy ilyen tali lebonyolítása. A helyszínről nálunk is sokat megy a vita ( barátságos hangsúlyok és artikulálások között). Ti sokkal nehezebb helyzetben vagytok mert több ember elvárásainak kell megfelelnetek. A nyugodt szalonnát sütögetőtől az autóját szét ba.zó tuc-tucot üvöltetö ig(ezzel nincs is baj amíg nem a közúton van). Én a Balatont nem tartom drágának de pihenő és üdülő övezet ahol vannak szabályok. A távolságról annyit: Én barátságosan javasoltam esetleg a Velence tó partját.

Hááát. Sűrűn járok a velencei tó környékén, de eddig nem láttam nagyobb helyszínt, ahol elférne egy rakás autó. A szabad strand van ahol nagy a helyszín, de ott van egy bodega mint büfé és heló. De esetleg egy sukorói terepcserét megejthetünk. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.