Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

A Zalaegerszegi Autó-Motor Veterán Klub aktív tagjaként részt szoktam venni a minden évben (idén 17.) a három napos találkozónk megrendezésén ahol 150-200 járművet és néha 300 embert kell igazgatnunk. Van hozzá lövésem mi munka-energia egy ilyen tali lebonyolítása. A helyszínről nálunk is sokat megy a vita ( barátságos hangsúlyok és artikulálások között). Ti sokkal nehezebb helyzetben vagytok mert több ember elvárásainak kell megfelelnetek. A nyugodt szalonnát sütögetőtől az autóját szét ba.zó tuc-tucot üvöltetö ig(ezzel nincs is baj amíg nem a közúton van). Én a Balatont nem tartom drágának de pihenő és üdülő övezet ahol vannak szabályok. A távolságról annyit: Én barátságosan javasoltam esetleg a Velence tó partját.

Az a baj tudod, hogy az sose lesz, hogy mindenkinek tetszik a helyszín, ráadásul minden évben valaki besírja, hogy messze van és már unalmas. A balaton tök jó hely és lehet pancsizni, nekem is szimpatikus a 35 fok melegben, viszont ott meg max 1 napra jönnek le az emberek mert vagy messze van vagy drága stb. Debrecenbe aki lejön a legtöbb ott is marad 3 napot ahogy észrevettem 2 éve. Nem tudom mennyivel lenne drágább a balcsi, de debrecenbe a drift iszonyat jó volt, jobb mint bármelyik cba-s szlalom a balatonnál. A szervezők biztos pénztárcájukon látják melyik éri meg jobban, a legjobb a lenne ha debrecenbe lenne valami pancsolós hely.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hááát. Sűrűn járok a velencei tó környékén, de eddig nem láttam nagyobb helyszínt, ahol elférne egy rakás autó. A szabad strand van ahol nagy a helyszín, de ott van egy bodega mint büfé és heló. De esetleg egy sukorói terepcserét megejthetünk. :D

Hondások csinálgatnak banzájt a velencei-víznél, egy strand-parkolóban. (nem számoltam meg, hogy hányan fértek el, de nem tűnt kevésnek <_< ) A környéken cimmerferi, meg kajálda is van bőven, szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Egy videót láttam valahová belinkelve pár hónapja, amit összenyestek egy taliról. Pestről indultak, aztán konvojban estek le Velencére. Nem emlékszem már, hogy hol láttam, de megpróbálom megkeresni <_<

És fölállították a bulisátrat a parkolóban, ahol tolták a pár ezer watt zenét... :D

Link to comment
Megosztás:

Egy videót láttam valahová belinkelve pár hónapja, amit összenyestek egy taliról. Pestről indultak, aztán konvojban estek le Velencére. Nem emlékszem már, hogy hol láttam, de megpróbálom megkeresni <_<

Örülök, hogy vannak ötletek, tényleg. De felejtsük már el ezeket a dolgokat, hogy parkoló, aki már volt blitzen az tudja, hogy más ez a dolog. Ha csak szarabbat tudunk csinálni, mint eddig, akkor inkább nem csinálunk szerintem. 2009ben körülnéztünk Velencén, nincs sajnos alkalmas hely épkézláb áron, amúgy nekem is tetszene maga a hely.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

akkor látom még nincs eldöntve hol lesz idén!

Én szívesen fel ajánlom akár hogy a velencei tónál körbe nézek....

Nálunk van egy turista tábor,faház,sátor hely,vizesblokk, buli hely stb..... szoktak céges rendezvényeket csinálni több száz ember.....motorostalálkozók

Ha esetleg érdemes beszélni róla,tudok elérhetőséget stb.

Bodajk,székesfehévártól nem messze!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet, hogyha valaki tud valami alkalmas helyet és még hajlandó is pontosabban utána nézni <_< hátha mást lát, mint akik eddig nézték :D

Rengetek hely van és sok lehetőség, szerintem érdemes nyitni más felé is - és külön köszönet, ha valaki önként és dalolva utána jár :D legfeljebb nem lesz jó - de az tény, hogyha szarabb lenne, mint eddig, akkor az visszalépést jelent, amit nem kéne (pl. tavalyi helyszín - már bocs :))

Azt mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Mote rendezvények messze híresek a kulturált- szállás és tisztálkodási lehetőségek meglétéről, amik ráadásul mindenki számára elérhetőek és választhatóak. Ráadásul mindezt megfizethető áron. :D Ja! És még családbarát is - mert azért amellett tényleg ne menjünk el, hogy itt hála Istennek szépen születnek a kis opelesek :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

akkor látom még nincs eldöntve hol lesz idén!

Én szívesen fel ajánlom akár hogy a velencei tónál körbe nézek....

Nálunk van egy turista tábor,faház,sátor hely,vizesblokk, buli hely stb..... szoktak céges rendezvényeket csinálni több száz ember.....motorostalálkozók

Ha esetleg érdemes beszélni róla,tudok elérhetőséget stb.

Bodajk,székesfehévártól nem messze!

Megköszönjük, ha körül nézel, várjuk az infokat. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet, hogyha valaki tud valami alkalmas helyet és még hajlandó is pontosabban utána nézni <_< hátha mást lát, mint akik eddig nézték :D

Rengetek hely van és sok lehetőség, szerintem érdemes nyitni más felé is - és külön köszönet, ha valaki önként és dalolva utána jár :D legfeljebb nem lesz jó - de az tény, hogyha szarabb lenne, mint eddig, akkor az visszalépést jelent, amit nem kéne (pl. tavalyi helyszín - már bocs :))

Azt mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Mote rendezvények messze híresek a kulturált- szállás és tisztálkodási lehetőségek meglétéről, amik ráadásul mindenki számára elérhetőek és választhatóak. Ráadásul mindezt megfizethető áron. :D Ja! És még családbarát is - mert azért amellett tényleg ne menjünk el, hogy itt hála Istennek szépen születnek a kis opelesek :D

Tavaly nem szerezhettél mély benyomást a helyszínről. (már bocs) :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó ötlet, hogyha valaki tud valami alkalmas helyet és még hajlandó is pontosabban utána nézni <_< hátha mást lát, mint akik eddig nézték :D

Rengetek hely van és sok lehetőség, szerintem érdemes nyitni más felé is - és külön köszönet, ha valaki önként és dalolva utána jár :D legfeljebb nem lesz jó - de az tény, hogyha szarabb lenne, mint eddig, akkor az visszalépést jelent, amit nem kéne (pl. tavalyi helyszín - már bocs :))

Azt mindenképpen figyelembe kell venni, hogy a Mote rendezvények messze híresek a kulturált- szállás és tisztálkodási lehetőségek meglétéről, amik ráadásul mindenki számára elérhetőek és választhatóak. Ráadásul mindezt megfizethető áron. :D Ja! És még családbarát is - mert azért amellett tényleg ne menjünk el, hogy itt hála Istennek szépen születnek a kis opelesek :D

Mivel még egyszer sem voltam Blitzen ezért nem sok tapasztalatom van róla, hogy mennyire igényes. Azért írom ezt, mert van ötletem, csak tapasztalat nélkül nehéz, így inkább nem vállalom be, amíg nincs konkrét tapasztalatom erről a találkozóról (ha így folytatódik, akkor nem is lesz :D).

Link to comment
Megosztás:

Mivel még egyszer sem voltam Blitzen ezért nem sok tapasztalatom van róla, hogy mennyire igényes. Azért írom ezt, mert van ötletem, csak tapasztalat nélkül nehéz, így inkább nem vállalom be, amíg nincs konkrét tapasztalatom erről a találkozóról (ha így folytatódik, akkor nem is lesz :D).

Végre egy építő jellegű kritika. :D

Sajnos sokan nem látják át,hogy mivel jár egy ekkora volumenű találkozó megszervezése és vau-vau. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tavaly nem szerezhettél mély benyomást a helyszínről. (már bocs) :lol:

Drága Viktor! Szerintem én már akkor opel talira jártam, amikor te még egy dobozt sem emeltél meg a Csergőbe, szóval ezt hagyjuk.

Vágom én, hogy nagyon fáj neked, hogy hazajöttem arról a taliról, de meg volt rá az okom és mint a mellékelt ábra mutatja sajnos indokolt is volt - de mondjuk ehhez semmi közöd.

Egyébként meg el vagy tévedve, mert voltam bent és láttam, hogy az eddigi évekhez képest tényleg romlott a hely állapota (itt a vizesblokkokra gondolok).

Amúgy meg: ha jól tévedek, te a kemping elején a kőházban voltál elszállásolva, így kicsit visszás, hogy onnan ítélgeted meg, hogy kinek mit kell jelentenie a jó helynek. Te saját fürdőszobával és ágyban aludtál, a többi kisgyerekesek pedig sátorba és a szartól úszkáló vécék maradtak nekik (jelzem ez még csak a csütörtöki állapot, amit a sajt szememmel láttam. Oké, csak a női vécéről tudok nyilatkozni, de már az is elég)

Szóval az a véleményem, így nyilvánosan - járva azt az utat, amit te nem nagyon szeretsz, mert jobb neked a hát-mögötti ugatás, hogy:

- olyan ne ossza az észt a nőkkel való helyes viselkedésről, aki egyébként pincsikutyaként képes mászkálni a neje mellett (jelzem, a feleséged csodálatos nő, és biztos vagyok abban, hogy nem viselkedsz úgy vele, amilyen kezelési tanácsokat adtál az én férjemnek velem kapcsolatban)

- olyan ne magyarázzon a jó helyszínről, aki nem a többséggel osztozik a sátrazás és egyéb örömökben

- nem kifogás, hogy gyerekkel voltatok, mert volt például kisebb gyerekkel is sátrazó!

- és olyan is volt, aki azért nem ment be kisgyerekkel, mert egyszerűen nem felelt meg neki a hely és hiába járt oda tíz éve, büntetve érezte magát csak azért, mert a gyereke miatt egy kinti panzióba foglalt helyet (nem a benti kőházba, mint a kiválasztottak)

Egyszerűen tudomásul kéne venni mások segge nyalása helyett, hogy az igényszintek igenis változnak, ez a világ rendje - bármit mondasz, több érv van az általam képviselt oldalon, mint a másik "mert csak" oldalon.

Még a legturhább kocsmában is megbecsülik a törzsvendégeket, és nem pedig elküldik.

És leszámítva a magánéleti dolgokat: nem bántam meg, hogy nem mentem be (még akkor sem, ha tíz évig mindig ez volt eddig a nyaralásom). És igenis újra kijönnék, és megint azok mellé állnék, akik mellé tavaly. Mert igazazuk van. ÉS itt hangsúlyoznám, hogy ők évek óta ugyanazt mondják, az én agyamig meg szégyen szemre csak most jutott el.

Én ma is vállalom az akkori döntésem és véleményem - te meg eldöntheted, hogy idén újra visszamész e oda kiállva a saját véleményed mellett. De ha igen, akkor te is leszállhatsz az egyszerű halandók közé, és ha másért nem, hát becsületből osztozhatsz a sátrazás és közös fürdő örömeiben.

Egyébként mérhetetlenül jól esik, hogy a Blitzről való hiányom ilyen mély és fájó pont sokak életében :D

Ebből érzem, hogy milyen fontos a jelenlétem :D

Végre egy építő jellegű kritika. :lol:

Sajnos sokan nem látják át,hogy mivel jár egy ekkora volumenű találkozó megszervezése és vau-vau. <_<

Ez pontosan így van - bevallom én is tettem megjegyzéseket, amíg egyszer nem kellett összehozni egy nagyobb találkozót Fóton. Máshogy néz az ember a dolgokra, amikor hajnali hatkor már budit takarít és gyakorlatilag lavírozik a szórakozás és a munka vékony mezsgyéjén hajnali négyig :)

Ezért is nagyon tiszteletreméltó, hogyha valaki felajánlja a segítségét :D én azt mondom, az ilyeneket megy kell fogni, aztán majd rájönnek :D

(az első szakaszhoz csatolnék vissza: pont mert én is láttam közelről a szervezési dolgokat hiszem azt, hogy nyugodtan pofázhatok. Nem hiszem, hogy bárkinek joga lenne felsőbbrendűként kezelnie magát csak azért, mert a szervezésben részt vesz. Remélem Viktor, hogy egyszer és mindenkorra lezárhatjuk ezt a témát, és nagyon kérek mindenkit, nem csak téged - hogyha valami baja van velem, akkor férfi módjára szemtől szembe tisztázzuk már, ne így arc nélkül a fórumon keménykedve. Mást is irritáltam már, de azt hiszem mindenkivel sikerült megnyugtatóan lezárni a dolgokat - de ne haragudjatok már, nekem ez a beszólogatás ebben a formában nem tetszik, még akkor sem, ha fekete öves vagyok a reakcióban :D többre becsülöm azt, aki legalább a telefont felemeli és úgy kritizál...)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Te is jobban tetted volna, mert ez így minimum több helyen inkorrekt, de szerintem még parasztság is.

Bocs Albert, nem ertelek. Egy itt elhangzott dologra hol referaljon, ugy, hogy meg is "vedhesse" magat a tobbiek szemeben is. Az effektiv vitaba nem szallnek be mert csak par orat voltam ott, de... es nem folytatom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.