Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

A www.blitzweekend.hu -n várjuk a foglalásokat!!!!

A pénz beérkezése után lesz fix a foglalás!

Június 10-ig csak két éjszakás foglalásokat tudunk visszaigazolni, az 1 éjszakásokat csak utána!!!!

Csak komplett faházak foglalhatók egyben!!!

VII. Hungarian Blitz Weekend

050902_opel.gif

Idén hetedik alkalommal kerül megrendezésre az ország legnagyobb Opel találkozója a Hungarian Blitz Weekend. Az országjárást folytatva idén Szegeden a Sziksóstói Strand és Kemping területén lesz megtartva a rendezvény. Szállás 2-3-4 ágyas fa és kőházakban, illetve rengeteg árnyékos sátorhely áll a rendelkezésünkre. A kemping területén az összes szálláshely a miénk ! Továbbá szabad strandhasználat, sportolási lehetőség, a kemping területén étterem, kultúrált környezet.

2011 Július 8-9-10 ! Már most vedd ki a szabadságod ! <_<

További információk és árak hamarosan !

dsc00927.jpg

dsc00831.jpg

kep_040.jpg

sarga01.jpg

sziki_9.jpg

dsc00910.jpg

Na a várva várt árak:

Nyuszi - 4 db (4 ágyasok) csak ágy, semmi flanc... ára klubtagoknak: 3.000/éj nem klubtagoknak: 3.500/éj

mini-Nyuszika_1.jpg

Őzike - 10 db (2 ágyasok) tusolóval a szobában (ami a kép bal sarkában lenne (nem külön helység, egy zuhanytálca+egy mosdó)... ára klubtagoknak: 4.500/éj nem klubtagoknak: 5.000/éj

mini-ozike_1.jpg

Mókus - 10 db (3 ágyasok) szimpla faház mosdóval ( wc, tusoló kint a közösben)... ára klubtagoknak 4.000/éj, nem klubtagoknak 4.500/éj

mini-Zold-mokus_1.jpg

Fecske - 5 db (2 ágyas) és 2 db (3 ágyas) egy nagy faházban, (van egy kis leülős rész is az előtérben) ára klubtagoknak 3.500/éj, nem klubtagoknak 4.000/éj

mini-fecske_1.jpg

Adott még egy üdülőház:

Róka: 1 db (2 személyes kanapé kint, és egy 3 ágyas szoba a hálórészben, kőház, tusoló, wc ára klubtagoknak 5.000/éj, nem klubtagnak 6.000/éj

Sátrazási lehetőség klubtagoknak 2.000/éj, nem klubtagnak 2.500/éj

Napi jegy, ez a sima strandbelépő!, aki ez után is szeretne maradni annak minimum a sátras 1 éjszakás jegyet kell vennie...ha nem alszik ott akkor is...

Gyerekkedvezmény az a 410 HUF/éj/gyerek (18 év alatt) IFA mentességet élvez.

Valamennyi ár magában foglalja a strandbelépő árát is, az idegenforgalmi adót, és a gépjárművel való behajtást a kemping területére, valamint /fő/éj értendők!

A korábbiakhoz képest a programon annyi változtatás van, hogy péntek este éjfélig van buli, szombaton a megszokottak szerint hajnalig, tekintettel arra, hogy a faházak igen közel helyezkednek el a buli helyszínéhez! Ezt vegyétek figyelembe légy szíves!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem tudom, Melinda érzi-e azt a végtelen és szeretetteljes törődést, amit a MOTE a családosok irányába táplál, miszerint abszolút mértékben figyelembe lett véve nem csak a kedves kismama lokális pozíciója, de még várandósságának időbeni állapota is :angry: ha korábban szülsz Mantababy, akkor esélyes a Blitzről menned szülni - és akkor kb. akkorát domborítasz, mint Rubint Réka, aki edzésről ment szülni :P (ebben a mondatban nem csalás, nem ámítás: a szülés szó ragozott alakja háromszor is szerepel! CSIRIBI <_< )

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, Melinda érzi-e azt a végtelen és szeretetteljes törődést, amit a MOTE a családosok irányába táplál, miszerint abszolút mértékben figyelembe lett véve nem csak a kedves kismama lokális pozíciója, de még várandósságának időbeni állapota is :angry: ha korábban szülsz Mantababy, akkor esélyes a Blitzről menned szülni - és akkor kb. akkorát domborítasz, mint Rubint Réka, aki edzésről ment szülni :P (ebben a mondatban nem csalás, nem ámítás: a szülés szó ragozott alakja háromszor is szerepel! CSIRIBI <_< )

Anita is a 31. hetet tapossa majd akkor. Szóval nekünk is jól jött a korábbi időpont. És közelebb is van. 400 helyett 150 km :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, Melinda érzi-e azt a végtelen és szeretetteljes törődést, amit a MOTE a családosok irányába táplál, miszerint abszolút mértékben figyelembe lett véve nem csak a kedves kismama lokális pozíciója, de még várandósságának időbeni állapota is :P ha korábban szülsz Mantababy, akkor esélyes a Blitzről menned szülni - és akkor kb. akkorát domborítasz, mint Rubint Réka, aki edzésről ment szülni :P (ebben a mondatban nem csalás, nem ámítás: a szülés szó ragozott alakja háromszor is szerepel! CSIRIBI <_< )

Valahogy sose hittem volna, hogy lesz ekkora mázlim!!! :P Annyira frankón jön ki ,hogy ihaj. És úgy látom nem vagyok egyedül. Véletlen vagy nem, qúúvajó! (remélem ez a szó nem gáz) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem akarom a társaságot elkeseríteni, és Hajni szájára huncut mosolyt csalni, de ez is abban a kempingben volt! :P nem mintha ott virítottam volna valamelyik bokorban kukkolva, csak elolvastam a fejlécet és oda is a sziki címe van írva. Azért remélem idén nem egy időben rendezik velünk eme NEMES(szervi) eseményt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát nem akarom a társaságot elkeseríteni, és Hajni szájára huncut mosolyt csalni, de ez is abban a kempingben volt! :angry: nem mintha ott virítottam volna valamelyik bokorban kukkolva, csak elolvastam a fejlécet és oda is a sziki címe van írva. Azért remélem idén nem egy időben rendezik velünk eme NEMES(szervi) eseményt. <_<

Ha igen, akkor csak a sátrazás marad nekik, a szó szoros értelmében :P

Link to comment
Megosztás:

Nagy az izgalom. Jó lenne sietni az igért Árakkal és a pontos kemping / És Strand meg jelölésével. Igaz Ágyban és otthon nem vagyok szégyenlős. :P De azért durva lenne. az elején lapulevéllel közlekedni. Ciki lenne. :angry: . na ja ,meg ,ha kíséretem is lenne. mindig csak a lábamat kéne nézni- nehogy csorogjon a nyálam.

3 nap nem gond én is megyek. Legalább lesz egy jó buli. Vagy majd horgászom... <_<

-- Talán ez??? -----

Link to comment
Megosztás:

Készíteni fogom, nálam kell majd rá jelentkezni, a kreatív még nincs kész de majd feltolom ide.

és ahogyan eddig is postán küldöm szanaszét.

Szeretnék feliratkozni egy hátsó szélvédő matricára!

Majd zargatlak mobilon nehogy ez is olyan soká jöjjön meg mint a pályanapos matrica <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.