Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

NAgyon megmaradt benned ,(nem szószerint :) ) hogy nudistrandként is használták egyszer. :D Ne aggódj, akkor is bejöhetsz, ha van rajtad ruha!

Egyszer voltam nudizni, lerángatták rólam a gatyát, mert itt senkin nincs, begázoltam a vízbe, és csak akkor jöttem ki amikor indultunk. B)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer voltam nudizni, lerángatták rólam a gatyát, mert itt senkin nincs, begázoltam a vízbe, és csak akkor jöttem ki amikor indultunk. B)

A mote tagok KULTÚRÁLT, MODERÁLT, TISZTELETTUDÓ népség, itt nem kell ilyen miatt aggódni. Bár nem tudom a hajnali sokpálikás dülöngélés közben mi szokott lenni a poén tárgya, mert tavaly kimaradtam az éjszakai életből, és egy év alatt is sokat változik a világ. :D

Link to comment
Megosztás:

A mote tagok KULTÚRÁLT, MODERÁLT, TISZTELETTUDÓ népség, itt nem kell ilyen miatt aggódni. Bár nem tudom a hajnali sokpálikás dülöngélés közben mi szokott lenni a poén tárgya, mert tavaly kimaradtam az éjszakai életből, és egy év alatt is sokat változik a világ. B)

Nekem meg ez volt az első, és ha a hajnali izzó-kipuffos ébresztő normálisnak számít a kocsitól 2 méterre akkor nem volt semmi aggasztó. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szeretnénk már most lefoglalni a szállást kinél kell jlentkezni ? mert én felhívtam a szikszóstóiakat és azt mondták az nem náluk lesz..szóval nem tudtak semmi használhatót mondani...

segítség!!!!!!

Természetesen nálunk lehet foglalni, mint mindig B) De kb máj 1. után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.