Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mint ahogy már valahol máshol is írtam, az időpont fix... a hely adott... részünkről a szerződés adott, várjuk, hogy aláírják, és onnantól indul a foglalósdi... innen rajtunk már tényleg nem múlik semmi!

Azért avval készüljetek, hogy faházat egyelőre csak 2 éjszakára lehet majd foglalni június 1-ig, utána jönnek az 1 éjszakások, ha még marad szabad faház...

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy már valahol máshol is írtam, az időpont fix... a hely adott... részünkről a szerződés adott, várjuk, hogy aláírják, és onnantól indul a foglalósdi... innen rajtunk már tényleg nem múlik semmi!

Azért avval készüljetek, hogy faházat egyelőre csak 2 éjszakára lehet majd foglalni június 1-ig, utána jönnek az 1 éjszakások, ha még marad szabad faház...

Szólj ha lehet foglalni és, hogy hova mennyi pénzt kell utalni esetleg előre ha szükséges....

B)

Link to comment
Megosztás:

Fogjátok látni, ne izguljatok már ennyire... :D

A teljes összeget kell majd előre elutalni attól függően, hogy milyen szállástípust választotok... :(

Én nem izgulok :) csak szeretem az ilyen szállás dolgokat előre jó időben letudni és nem az utolsó pillanatban idegeskedni, hogy mi lesz.........

Bár múlt szombaton már voltam lent Szegeden és bőven meg tudtam járni oda vissza egy napon szóval nincs őrült messze..... De a buli kedvéért jó lenne ott aludni inkább B)

Link to comment
Megosztás:

Én nem izgulok :D csak szeretem az ilyen szállás dolgokat előre jó időben letudni és nem az utolsó pillanatban idegeskedni, hogy mi lesz.........

Bár múlt szombaton már voltam lent Szegeden és bőven meg tudtam járni oda vissza egy napon szóval nincs őrült messze..... De a buli kedvéért jó lenne ott aludni inkább B)

Nem fogsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.