Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hakapeszimaki

Recommended Posts

Mondanám hogy nézz körül a hasonló paraméterű autók között a hasznaltauto.hu kínálatában és akkor lesz némi fogalmad az árakról, de már eleve nem stimmel valami, ugyanis 2002-es Corsa B-d aligha lehet amikor már 2000-től Corsa C-t gyártottak... neked gyártási év kell, nem a forgalomba helyezés dátuma.

Ha valótlant mondtam, a forgalmi alapján tettem ;) 2002 a gyártási év a dokumentumban.

Természetesen próbálkoztam több helyen, de ilyen paraméterekkel nem találtam autót. Azt gondoltam, itt nagyon benne vannak a tulajok az árakban. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 136
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

2002-es évjáratú Corsa B-t szeretném beárazni. Gőzöm sincs milyen ár lenne ésszerű. 1.2 -es motor, 5 ajtó, Easytronic váltó, sötét metál kék, 37000 km, elektromos első ablak, klíma nincs. Egyetlen szépséghibája a bal első dísztárcsát lelopták. Kérlek segítsetek valami árral. Köszönöm.

Hali.

Mobile.de-n nézelődj, bár ott kicsit mások az árak most (2001/11 van fenn).

2000/6. hóig árulták a németeknél és utána 2001 évvégéig még forgalmazták az "export" országokban. Gondolom a többit az okmányirodában rendezték. Alváz vagy motorszám alapján kideríthető a pontos gyártás.

Link to comment
Megosztás:

Ha valótlant mondtam, a forgalmi alapján tettem ;) 2002 a gyártási év a dokumentumban.

Természetesen próbálkoztam több helyen, de ilyen paraméterekkel nem találtam autót. Azt gondoltam, itt nagyon benne vannak a tulajok az árakban. ;)

most el fogsz keseredni:

pont ugyanilyen autót adtam el nemrég.

klima nincs, easytronik, abba 20.000 km volt, garázsba tartott, 5 ajtóst, 2002 est

700.000 Ft ért vitték el.....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
TDI-t írtam a P betűt sehol sem látom.

Bocs.

Azok meg még nagyon traktorok,főleg a 90lovas. Abban is pont annyi vezetésélmény van,mint az x10xe corsában.

A 110lovas egész jó,de egy normális darab közel van a méterhez,az meg a duplája annak amennyiért jó corsát lehet kapni.

Két ismerősömnek is volt ilyen piros tdi-je vagy öt éve az egyik caddyben a másik meg passatban,de jó sokat kellett reszelni azokat is és azóta ezek sem lettek fiatalabbak.

Meg a korabeli audiknak van olyan tulajdonsága,hogy szeretnek a lengőkar szilentek tönkremenni bennük,lengőkar az van 8db ,amibe bele van öntve az összes szilent,tehát lengőkarral együtt lehet cserélni aminek darabja olyan 12e.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.