Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G LEDezés


uhuhu

Recommended Posts

Helló!

Az lenne még a kérdésem hogy DELPHI szellőző esetén le kell bontani a műszerfalat hogy kicsérljem a ventillátorkapcsólónál az izzókat

Nálam úgy van, hogy a középső tekerőt kiszeded (ventillátor fokozat kapcsoló), akkor ott van 1 izzó.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ezek szerint, mindenkinek olyan van, mint nekem! :D

Nem, de rajta vagyok a beszerzésen. Ha sikerül, számítok rád! (Nem egyszerű mert EPC szerint ilyen csak gyári riasztós G Astrában és Zafirában volt, semelyik másik típusban nem (sem B Omegában, sem B Vectrában, de még C Corsában sem).) Van egy barátom aki rendszeresen jár külföldi bontókba, de még ő sem látott ilyet...

Link to comment
Megosztás:

Van végre kép a DarthVödör által beledezett óracsoportomról, íme:

http://pics.coldline...0402-OmPYzK.jpg

Sorry a minőségért, telefonnal készült, élőben még szebb.

Hú! Ilyet nekem is! Tegnapelőttmegazelőttrekilencévvelezelőttre! Szép munka D.V.!

A legjobban a sűrű osztással bevezetett sárgás szín eltüntetése és a színes mutató tecc.

Link to comment
Megosztás:

Kösz. A sűrű osztású számlap, nem volt sárga árnyalatú.

A mutató, meg kapott egy kis piros alkoholos filcet, és alulról 3 piros LED-et. :icon1:

Akkor talán valaki előzőleg már belenyúlt/cserélte? Sajnos amikor bejött ez a sűrű osztású, akkor a fényvezető anyagában sárgás színt kapott. A régi színtelen volt, így azt könnyen a kívánt színűre lehetett világítani, míg emez elég "érdekes" színeket dobott. Volt is csodálkozás miatta a Tuning - Elektromos dizájn-ban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolkodtam mostanában, hogy a helyzetjelző (parkír) izzóimat lecserélném led(-es)re. Milyen fajtát tanácsoltok, ha egyáltalán tanácsoljátok a cserét?

Köszi előre is! :icon1:

Kettő kipróbálása után maradtam a hagyományosnál. Az egyiknek kékes színe volt és nem szórt fényű, jószerivel csak a LED-nél látszott. A másik a normál izzóhoz színben közel állt, szórt fényű (kb. 120°), viszont helyzetjelzőhöz képest túl erősen világított.

Link to comment
Megosztás:

Ne tedd! Próbáltam én is, de nem a lámpaburába való! Túl sok ott a hő! Megsül!

Tavaly nyáron, egymás után "égtek" ki. Maradj az izzónál, sok kiadástól, és bosszúságtól kíméled meg magad.

Nekem Unixos van (nemtom pontosan milyen, a drágábbik. Csiszolt fejű hagyományos, nem smd) már több mint egy éve, és eddig jól szuperál. A fényerő is pont jó, és nem is megy tönkre feltűnően gyakran (az olcsóbbik alig pár hétig bírta). Igaz nekem xenonom van, az nem termel annyi hőt a lámpatestben.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.