Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


forumadmin

Recommended Posts

Azért gondoltam a rádióra mert még soha sem bontottam műanyag borításokat autóban viszont a rádiót kiszedni nem annyira nagy kunszt. Józan ésszel meg lehet csinálni? Létezik róla valami szervíz leírás esetleg?

Illetve arra felé (valahol az ablaka alatt) is találhatok megfelelő kábeleket?

Ami nálam van azt nem én építettem be, viszont a kábelezése úgy történt elvileg, hogy a középkonzol ki volt kapva, illetve a kesztyűtartó is, így fel lehetett fűzni a klíma érzékelőig, ott ki lett fúrva a rács és a kis gömb a rács közepén van, így esztétikus és könnyen veszi a jelet.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok! Egy olyan problémám akadt egy opel corsa c-vel mintha le lenne tiltva az egész elektromos rendszer elakadás jelző villog és a kormány alatt valami berregő csipogó hangot ad ki, nem indul a kocsi... az utas térbe az olvasólámpa müködik az ablakok és központi zár nem. Tegnap még semmi baja nem volt. Nem tudom mi történhetett. Ha tudnátok segíteni előre is köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy olyan problémám akadt egy opel corsa c-vel mintha le lenne tiltva az egész elektromos rendszer elakadás jelző villog és a kormány alatt valami berregő csipogó hangot ad ki, nem indul a kocsi... az utas térbe az olvasólámpa müködik az ablakok és központi zár nem. Tegnap még semmi baja nem volt. Nem tudom mi történhetett. Ha tudnátok segíteni előre is köszi!!

Passz.

De ha megvan a megoldás írd meg légyszi.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uraim!

Hátha valaki találkozott már hasonlókkal. C Corsámban menet közben azt vettem észre, hogy minden előzmény nélkül egyszer csak az összes mutató nullára esik, majd 1-2 mp elteltével visszaáll minden és a helyes értéket mutatja. Ezt többször is megismétlődött! Mi okozhatja, mit érdemes megnézni?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Sziasztok,

pár napja vettünk egy Rómából behozott Opel Corsa C 2004-es típust (1.3 CDTI). A központi zár manuálisan működik ha bezárom a sofőr felőli ajtót, de a távirányítóval sajnos se ki,se be. A távirányító elemcseréje megtörtént utána meg próbáltam "betanítani" a kulcsot de nem működik.Hova van elhelyezve a távirányító vevő része a kocsiban mert szerintem az a ludas, esetleg vane biztosíték ami ezt a távirányítós rendszert védené?? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hogy néz ki a távirányítója? Astránál gyakori típushiba hogy el van törve a távirányítóban az elemtartó lábának a forrasztása, így aztán hiába teszel bele új elemet, ha az nem érintkezik...

Corsáról van szó nem Astráról, ezeknek másképp van megoldva az elemtartó szerepe.

IMG_20150410_083536_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
IMG_20150410_083503_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
IMG_20150410_083558_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
IMG_20150410_083726_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
IMG_20150410_083749_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Link to comment
Megosztás:

Hogy néz ki a távirányítója? Astránál gyakori típushiba hogy el van törve a távirányítóban az elemtartó lábának a forrasztása, így aztán hiába teszel bele új elemet, ha az nem érintkezik...

Egyet értek tgabika ötletével, mindenképpen ellenőrizni kellene első körben, hogy kap-e tápot a kulcs, legkönnyebben úgy lehet, hogy berakott elemnél megpróbálsz rámérni az elemre és figyeled a feszültség esést, miközben megnyomtad valamelyik gombot, pár mV-ot esnie kell, abban az esetben ha nem esik akkor nem érintkezik.

Következő körben meg kell próbálni OpCom vagy Tech2-vel feltanítani, mivel ott látszik is hogy mi történik.

Pótkulcsot amúgy nem kaptál hozzá?

Link to comment
Megosztás:

Egyet értek tgabika ötletével, mindenképpen ellenőrizni kellene első körben, hogy kap-e tápot a kulcs, legkönnyebben úgy lehet, hogy berakott elemnél megpróbálsz rámérni az elemre és figyeled a feszültség esést, miközben megnyomtad valamelyik gombot, pár mV-ot esnie kell, abban az esetben ha nem esik akkor nem érintkezik.

Következő körben meg kell próbálni OpCom vagy Tech2-vel feltanítani, mivel ott látszik is hogy mi történik.

Pótkulcsot amúgy nem kaptál hozzá?

Két kulcs van hozzá, ez egyik sima a másik meg amint a képen is látható távirányítós. OpCom meg Tech2-ről fogalmam sincs, hogy mi fán teremnek.

Link to comment
Megosztás:

Két kulcs van hozzá, ez egyik sima a másik meg amint a képen is látható távirányítós. OpCom meg Tech2-ről fogalmam sincs, hogy mi fán teremnek.

Mérést próbáld ki ha tudod, utána keresni kell egy szervizt, műhelyt, ismerőst akinek van valamelyik diagnosztikai egysége...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Mérést próbáld ki ha tudod, utána keresni kell egy szervizt, műhelyt, ismerőst akinek van valamelyik diagnosztikai egysége...

A mérések szerint a kulccsal nincs baj, a diagnosztika pedig nem mutat hibát.Annyit még hozzátennék, hogy manuális bezáráskor a központi zár lezár mindent, de az indexek nem villannak fel.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!
2003-as corsa c-m van z10xe. Pár hónapja nem indult el ,kiderült hogy üzemanyagszivattyú hiba,kicserélték cirka 26e pénzért..
Azóta furcsa volt hogy menet közben halkan ugyan de hallom zümmögni a pumpát,az előzőnél nem hallottam.Ma ismét nem indult az autó.
Gyujtás ráadásnál nem hallom hogy a pumpa menne,önindító nem akar indúlni,mintha nagy lenne a terhelés,belső óra lenullázódik..az akksit jónak mértem
Lehet hogy zárlatos lett valami? későbbi indítózásnál már az önindítót sem hallom csak valami "gépfegyver szerű kattogás" van..
Amatőr vagyok, légszi segítsetek, nem akarom hogy átverjenek...
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Elmesélem a problémát: menet közben arra lettem figyelmes hogy az öv becsatolás jelző kigyulladt miközben persze be volt csatolva, ezt követte több másik lámpa kigyulladása: abs, esp, mind mind egy-egy perces különbséggel történt. ez után leesett az üzemanyag mutató, körforgalomba érve már szervóm sem volt, a körforgalomból kiérve indexeltem és a kilométer óra is leesett nullára, ez utáni kanyarban már indexem sem ment és elment minden visszajelzés is, hazaevickéltem. Javasoltak egy olyan megoldást hogy kössem ki az aksit utána vissza, ez meg is volt az autóval tudtam menni kb 1km-t utána ugyan ez a probléma visszatért és ezúttal le is állt az autó. ugyan így tudtam haza jutni, hogy le az aksi aztán vissza persze pont a parkolóba itthon megint megcsinálta, de legalább célba ért.

Ha erre tudnátok valami megoldást vagy javaslatot írni megköszönöm. Bár nyilván való egy szerelő. Előre is köszönöm a válaszaitokat.

Üdv.: András

Módosítva : bandi8
Link to comment
Megosztás:

Valami gond van a töltéseddel. Ezek a hibák ebben a formában és sorrendben akkor szoktak előfordulni, ha nagyon kevés a feszültség az akkuban.

Elsőre meg kéne próbálni egy másik akkumulátorral is, hogy azzal is csinálja-e (a töltés nem biztos hogy jó ötlet, ha cellazárlatos az akku akkor megint elő fog jönni a hiba, ami félrevezethet a probléma megoldásában).

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.