Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

Üdv. mindenkinek.

Először irok bejegyzést és remélem, hogy jo topikban teszem fel a kérdésem, de nem kaptam másikat, ami az én problémámra adna választ.

Na szoval:

Van egy 2005-ös  H Astram 1.7 CDTi Z17DTH motorral szerelt, ami felnyalta a 2-ős dugattyú csapágyát a főtengelynél. Teljes motorcsere történt (a motor magasnyomású pompával és porlasztókkal együtt lett véve, ugyanolyan Bosch rendszer, és papírokkal igazolva, hogy 139... ezer van benne). Szakszerűen kicserélték de a motor mégis úgy megy mint egy régi traktor, zajos, rezonál az egész kasztni, elviselhetetlen hang van az utastérben. A motor pöccre beindul hidegen is. A hang inkább tökéletlen égésre (kopogoásos égésre) utal, nem fémes csattogásra.

Teszter volt rátéve de semmi hiba kod. A régi porlasztóim egy próba erejéig átt lettek téve (mert azokkal szépen ment az előző motor, de egy másik szaki szerint pont attol ment tönkre, hogy a 2-ős hengerbe túl sok üzemanyagot adagolt es állandóan ráütött a 2-ős dugattyura, és tenyleg onnan halottam mindig is egy szelep csatogasra utaló hangot).

A véleményeteket szeretném kérni, hogy motor csere esetén elegendő-e a vezérmű szíjat csak simán pontra tenni vagy még valamit szinkronba kell ott hozni?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.