Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Úgy tűnik egy péntek szombatot bevállalok idén azért, szombat este meg hazajövök mert a lányokat nem akarom sokáig kettesben hagyni mer csak kifárasszák egymást és nagyon hiányoznék nekik :D

Jövőre meg már a Vivi indul a szlalomon :D

nah végre de jaj gec h mennyit montad h nem jössz ezt kihagyni nagy bűn 2 napot meg mindenki kibír......király lesz......

Link to comment
Megosztás:

Végül is ha kizártok tökmindegy hogy milyen gumival indulok :D

Majd akkor gondolkozom rajta hogy bepakoljam-e a szettet. Egyelőre a kocsinak kéne jól menni... :unsure:

Szerintem ez nem az a kategóriájú verseny, ahol a gumik számítanak... de még csak az autók sem igazán... amikor Patyi ropira ver mindenkit az utcai dízel corsajaval... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem az a kategóriájú verseny, ahol a gumik számítanak... de még csak az autók sem igazán... amikor Patyi ropira ver mindenkit az utcai dízel corsajaval... :D

Nem a kis mérges A Corsával jön? Pedig az nagyon haladt a múltkor. :) Gondolkoztam egyébként, teljesen felesleges +80kg-t cipelnem a szlalom miatt, szóval maradnak az utcaik. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez lehet, hogy így lesz... mert lássuk be... nem szlalomra való a Veki... de lehet majd valami kölcsönverdával azért csak odaállok, és elkenem a szátokat... :D

Én is így fogok tenni :D

Öcsém Corsája fel lett készítve a szlalomra, remélhetőleg bírja is majd a kiképzést! :D :devlish:

Ketten tuti indulunk majd vele, Anikót még puhítom ezügyben. :D

Az a legjobb benne, hogy úgy füstöl a kipufogó, hogy simán le lehet rövidíteni a pályát, nem látná senki. :ph34r: :whistle: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

MOTE-s kártyámat hol tudom majd átvenni? vagy az jönn postával? ha nem tudom felmutatni honnan fogjátok tudni hogy tag vok? nem mintha az a 500ft küllönbség odaverna csak nah kiváncsi vok erre... jah és 4en megyünk végülis :D

Szokott lenni taglista a szervezőknél, így nem lesz gond, ha még nem kaptad kézhez a kártyád. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.