Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

jééé Te is ott voltál :) nem talkoztam veled :(

Hajnit nem ismertem meg ... csak a MoCSoK-ot láttam meg mellete a tupirszöszit :D (egyébként jó az a séró )

aztán felvilágosodtam :)

:D na, látod, ide is eljutottunk, hogy volt, aki a Mocsok alapján azonosított be, és olyan is, aki meg sem ismert :D

Nem is tudom már ki kérdezte, hogy miért vágattam le a hajam és gondoltam vicces, ha azt mondom, hogy elleptek a tetvek, és muszáj volt levágatni ( :hehe: ) - de szegény olyan szánalommal és rémülettel vegyes döbbent arcot vágott, hogy inkább mondtam, hogy most ehhez volt kedvem, egy szolíd 20évvel megkésett punk-korszakom élem :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

olyan, mintha pucér lennék... :icon11:

Tőlem szokatlan módon nem szólok hozzá a témához, hogy mi volt jó, meg mi nem - bízom benne, hogy hamarosan egy éves közgyűlés során meg lehet majd beszélni ezeket a dolgokat, hiszen ott van ennek a helye.

Tévét nyertél? Grat! Hallom a cimbimtől, jót buliztatok...

Link to comment
Megosztás:

Tévét nyertél? Grat! Hallom a cimbimtől, jót buliztatok...

Nem, nem mi nyertünk :) igazából mi csak egy napra mentünk volna, aztán mégis maradtunk, és mikor kifizettem Gelkónak a plusz napot, még mondta is, hogy vegyünk tombolát - de aztán valahogy elfelejtettük, vagy nem tudom, mit műveltünk, de lekéstük a lehetőséget, az biztos :) mi csak leszállítottuk a szerencsés nyertesnek :) bár azon el kellene gondolkodnunk, hogy miért hitte a Lajos, hogy viccelünk :evilgrin: azt mondta, hogyha nem a Sanyib hívja fel (hanem a Melinda, vagy én), akkor még kósza gondolat sem lett volna, hogy tényleg ők nyerték, mert akkor tuti csak szivatás :D

Link to comment
Megosztás:

Hajni, én először azt hittem, ez az afterparty egyik jelenete. :D Épp csak felkaptad magadra a tévét. :D

Legközelebb magassarkú helyett mezítláb dobok hengerfejet és akkor senkinek nem lesz esélye ellenem. :sneaky:

Én se találkoztam Veled sajna, pedig azon kevesek közé tartozol, akiket személyesen is ismerek régóta :unsure: Ugyanezen okból hiányoltam pl. J0hnny-t is, de ami késik... :goofy:

Hajni, láthatóan jól érezted magad a karaoken, sztem teljesen jó az a hajviselet, illett az ottani vérmérsékletedhez ;)

Jó volt ez a tali is, részemről is köszönet a rendezőségnek! Más problémát én se találtam, mint amit már leírtak előttem, úgyhogy nem ismétlem. Sztem nagyon jó ez a helyszín, nem tudom, volt-e problémája a talival kapcsolatban a tulajnak vagy a környékbelieknek (mint BSzemesen), de a távolságot leszámítva nekem tetszett idén is.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, túl nagy volt a terület és elkerültük egymást. Vagy fürdőruhában nem ismertetek fel. :hiya: (márminthogy én voltam fürdőruciban :D ) Straega-t sem láttam. A Vectrával meg egy csendes sarokban álltam, mert nem volt képem a gyönyörű és különleges autók közé állni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, túl nagy volt a terület és elkerültük egymást. Vagy fürdőruhában nem ismertetek fel. :hiya: (márminthogy én voltam fürdőruciban :D ) Straega-t sem láttam. A Vectrával meg egy csendes sarokban álltam, mert nem volt képem a gyönyörű és különleges autók közé állni. :blush:

:)

én láttam Straega-t ,de nem jutottam el oda hogy beszéljünk is pár betűt :)

de legalább a befőttesüveg diller most nem kevert össze vele engem :D :D, de csak azért mert nem volt ott Zozor :)

Link to comment
Megosztás:

de legalább a befőttesüveg diller most nem kevert össze vele engem :D :D, de csak azért mert nem volt ott Zozor :)

Na jah, látom, sose feljted el, mint én sem... :unsure:

Sajna az idei családi nyaralás miatt nem tudtunk lemenni, így már készültem a pályanapra, mígnem olvastam minap, hogy az meg idén elmarad... :icon9:

Így marad az évvégére felkészülés. :icon1:

befőttesüveg díler... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

És te hol voltál? Hiányolt az omegás szekció.

Nem panasznap, de melóhely váltás előtt vok és vannak gondok, meg van más ISS, de megoldjuk. Mindenesetre jobb volt nem ott lennem, mert ahogy olvasok dolgokat a legnyugisabbaknak is felment a cukra. Nos ezek után mit mondjak, rossz lelkiállapotban, alkoholtól befolyásoltan legalább 1-2 hulla lett volna ott reggelre. Ilyen fűpörgető hülyegyerekektől amúgy ISS herótom van...

Link to comment
Megosztás:

Na én is elértem a géphez, hogy írjak is.

Nagyon jól éreztük magunkat, de ez a sátrazás nem a mi sportunk.

Viszont megcsapott a "prüszkölős turbós szellő" :) azt hiszem kell egy nekem is csak még a kasztnin gondolkozom!

Edit ! én még kerestelek is titeket de nem láttalak és még az autót sem :(

Mc-elek biztos valamelyik kisfiam után rohantam de 1000 sorry nem láttalak.

Köszi a mindenkinek a nyereményünk, elszállításának-átvételének közben járásában.

Örülünk!

"mörfi" tv-e szerint ma reggel megadta magát a régi TV-nk (most néztem a papírokat már több mint 10 éves volt)

és még el is fér a régi helyén az új :)

Link to comment
Megosztás:

Nem panasznap, de melóhely váltás előtt vok és vannak gondok, meg van más ISS, de megoldjuk. Mindenesetre jobb volt nem ott lennem, mert ahogy olvasok dolgokat a legnyugisabbaknak is felment a cukra. Nos ezek után mit mondjak, rossz lelkiállapotban, alkoholtól befolyásoltan legalább 1-2 hulla lett volna ott reggelre. Ilyen fűpörgető hülyegyerekektől amúgy ISS herótom van...

:D lett volna grillhez alapanyagunk.......

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük a Szervezőknek a lehetőséget a befektetett munkát és szervezést. Úgy gondolom megérte, ez egy jól sikerült hétvége volt. :icon13:

Jól sikerült a zenei irányzatok elkülönítése és jó volt, hogy mindkét este volt lehetőség mindegyikre.

A programok is jók voltak, a szlalom helyszíne is fényévekkel jobb volt a tavalyinál, az ismertető viszont tényleg hiányzott. (volt amiről csak az eredményhirdetésen hallottunk :blush: )

A fűszaggatásról már nem beszélünk, csak megerősítésként: lájkolom az ezzel kapcsolatos eddigi hozzászólásokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ahogy vissza olvasgatok rendesen kajak fújjátok fel a dolgokat Rudi-t is szidjátok hogy majdnem elvitte a lámpa oszlopot ... hát nem kb 1,5m volt.. ott ültem a tövében ha valakihez közel volt akkor az én voltam még sem akarom a vérét.. meg írták és ha köves lett volna a platz akkor mi lett volna... pfff akkor ennyi erővel amikor le padlózta pl a coupe-s srác és felrobbant volna a motor? abból mindenki kapott volna , ennyi erővel :omg:

Nagyon jól éreztem magam, jövöre megint megyek.

Anti igéretemhez hiven mostmár tényleg be lépek a Mote-ba :wub: :D

Link to comment
Megosztás:

a legnyugisabbaknak is felment a cukra

:) fura is olvasni ...

meg grillhez alapanyag :D

hehe :) és hogy milyen csöndben vagyok ilyen téren :icon3:

"mörfi" tv-e szerint ma reggel megadta magát a régi TV-nk

beszarás! :icon11: Ez a TV nektek volt megírva a nagykönyvben! :icon13: olyan aranyosak voltatok, és amikor mondtad, hogy mostanában akartatok újat venni, akkor komolyan úgy örültem neki, hogy hozzátok került, mintha én kaptam volna :icon12:

Így utólag sajnálom, hogy nem vettünk tombolát - Mocsok tuti egy éves MOTE tagságot nyert volna, én meg egy Xboxot :evilgrin:

"mörfi" tv-e szerint ma reggel megadta magát a régi TV-nk - mörfi tévéje :omg:

Link to comment
Megosztás:

:D na, látod, ide is eljutottunk, hogy volt, aki a Mocsok alapján azonosított be, és olyan is, aki meg sem ismert :D

Nem is tudom már ki kérdezte, hogy miért vágattam le a hajam és gondoltam vicces, ha azt mondom, hogy elleptek a tetvek, és muszáj volt levágatni ( :hehe: ) - de szegény olyan szánalommal és rémülettel vegyes döbbent arcot vágott, hogy inkább mondtam, hogy most ehhez volt kedvem, egy szolíd 20évvel megkésett punk-korszakom élem :evilgrin:

Öööö ezt nekem mondtad :D:D:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem sokan olvasták el a repi anyag mellé kapott MOTE találkozók rendszabályozásáról szóló papírt.

(Főleg az első és utolsó sort érdemes elolvasni:)

Én elolvastam amikor ráértem :D Az utolsó hülyeség..szinte majdnem mindenhol szólt zene :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.