Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

jesszusom micsoda guszta téma! :sick: így a kései reggeli után igencsak gyomorforgató. :D NEm is tudom,hogy elég bolond vagyok -e a Blitz weekend -hez. Mostanában kevés energia maradt az ökörködésre. Már nem is tudom milyen lazítani, nemhogy szúnyoghálón átrókázni. De ha komplett klubbos rókázást akartok és nem szívesen használjátok egymás szúnyoghálóját, akkor SAnyi úgyis nyílászáróbiznicben dolgozik. REndelésre egyedi méretű hálók tervezését vállaljuk, direkt erre az alkalomra. :closedeyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:evilgrin: szúnyoghálón azért jó átokádni, mert ha elég gyors vagy és nagy a lélekjelenléted, akkor a túloldalra állva csak egy poharat kell odatartanod, és máris fogyaszthatod a recycled, frissen szűrt alkoholt :smartass:

secondhand food :evilgrin:

Hello! Úgy látom, ez a téma örök Nálad! :icon1:

Hiányoztam??? :smartass: Hát itt vagyoook! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

:evilgrin: szúnyoghálón azért jó átokádni, mert ha elég gyors vagy és nagy a lélekjelenléted, akkor a túloldalra állva csak egy poharat kell odatartanod, és máris fogyaszthatod a recycled, frissen szűrt alkoholt :smartass:

secondhand food :evilgrin:

Hello! Úgy látom, ez a téma örök Nálad! :icon1:

Hiányoztam??? :smartass: Hát itt vagyoook! :hiya:

Az életben elég mindenkinek egyszer valami nagyot és maradandót tennie - neked a second hand food, Kojaknak a pálesz :D

Amúgy ja, és helló meg minden. :icon1: Hol voltál eddig? <_<

Link to comment
Megosztás:

Az életben elég mindenkinek egyszer valami nagyot és maradandót tennie - neked a second hand food, Kojaknak a pálesz :D

Amúgy ja, és helló meg minden. :icon1: Hol voltál eddig? <_<

Hááát, kicsit elmaradtam... Viszont mindennap találkoztam magammal... :icon1:

Kéne már csapatni egy nagyot, asszem... "zíben klájne jégermáááájszteeer..." Hátazmivoltbaaazzzz... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Zenélsz még ?

Hát ja, néha még nyomom a léggitárt :D meg énekelek is hozzá - a csisz és megszar műsorok selejtezői kulturális és lélek emleő felüdülés hozzám képest :D

(jó, tudom, nem engem kérdeztél :evilgrin: szerintem zenél még. Bár nem is olyan rég, ha jól emlékszem még ... jött egy nagy vihar... és elvitte a..... dobját :D)

Link to comment
Megosztás:

Zenélsz még ?

Yaya. Csak nem reggae, hanem blues-rock-funky. Igazi Blitz-re való cucc... :smartass: Persze, ha van igény élőzenére. Szívesen megyünk. :icon1:

Check it:

http://www.youtube.com/results?search_query=delsuremun&oq=del&aq=0p&aqi=p-p1g3g-z1g4g-z1&aql=&gs_nf=1&gs_l=youtube-psuggest.1.0.35i39j0l3j0i3j0l4j0i3.2007.2886.0.6573.3.3.0.0.0.0.47.136.3.3.0.

http://delsuremun.hu/

Peace

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nekem lenne egy olyan problémám hogy a munkahelyen kérnek majd igazolást arról hogy előre befizetett szállás lesz.Arról küldenek valamiylen vissza igazoló emailt vagy bármit amiben benne van hogy levan foglalva??mert ahol dolgozom nem engednek el sosem szabadságra..és tegnap közölték hogy hozzak erről majd valamilyen igazoló papírt.. :icon2:

Link to comment
Megosztás:

Nekem lenne egy olyan problémám hogy a munkahelyen kérnek majd igazolást arról hogy előre befizetett szállás lesz.Arról küldenek valamiylen vissza igazoló emailt vagy bármit amiben benne van hogy levan foglalva??mert ahol dolgozom nem engednek el sosem szabadságra..és tegnap közölték hogy hozzak erről majd valamilyen igazoló papírt.. :icon2:

Mindig van visszaigazolás, ha kell, írok előre is neked :)

Link to comment
Megosztás:

Mindig van visszaigazolás, ha kell, írok előre is neked :)

Na de jó akkor megnyugodtam :) Rendben,ráér majd július elején,addigra úgyis meg lesz minden infó meg be is fizetem,csak gondoltam utánajárok van e ilyen egyáltalán :rolleyes: Köszi a választ :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.