Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

degecivagyhajni :D

:evilgrin: degecivagyokám :evilgrin:

láttad volna tegnap miket fotóztam a fogadott lányom 18dik szülinapján :evilgrin:

egyébként rólam is van kompromittáló fotó, a legtöbbet Mocsok készítette :doze: - de legalább nem hagyta, hogy körbepisiljem a Szépasszony völgyét, és elvonszolt, amikor állítólag (erre tényleg nem emlékszem) bele akartam kötni egy BMWsbe, mert szerintem túl kicsi volt az azev felnije, mert az igazán nagy azev felni a senatoron van... :confused:

itt is egy szép kép (hogy ne mondjátok, hogy csak másokkal szórakozom :ph34r: ) a kezemben a világ legsz*arabb, legecetízűbb fehérbora van, komolyan mondom, szégyellem, hogy pénzt adtam érte :sowwy: - azt meg végképp, hogy az utánunk érkező turistacsoportnak is megmagyaráztam, hogy ez a legfaxább bor, amit itt lehet kapni - pedig az az első pince volt, amibe bementünk....

DSCI0197.JPG

:hehe:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mivel a fenti képek mint photoshoppal készültek, így nyilván nem zavar, hogy felkerültek... :omg:

Egy biztos.... igen jó munka... :D :D :D

Arról nem is beszélve, hogy az első képen valóban én vagyok... a másik kettőn valaki ellopta a ruháimat... :goofy:

Pedig olyan szépen spanolsz a fával... :D

Emléxem, a faház bejáratánál ültünk, dumáltunk még és 2 percenként megnéztük szépen tudsz-e még hányni párnák közé. Mivel elég jól sikerült, így tudtuk, hogy nincs nagyobb baj. :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg... nem sürgetés képpen, de kb. két hónap van még a Blitzig, talán érdemes lenne már valami árat is feltenni - nem hiszem, hogy mindenkinek van elkülönített kerete erre - de talán még időben elkezdhet spórolni :) amúgy meg engem kurvájul érdekel és kész :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel a fenti képek mint photoshoppal készültek, így nyilván nem zavar, hogy felkerültek... :omg:

Egy biztos.... igen jó munka... :D :D :D

Arról nem is beszélve, hogy az első képen valóban én vagyok... a másik kettőn valaki ellopta a ruháimat... :goofy:

Ezt én is aláírom mert hasonló bár kevésbé hátrányos képeket, amik még Abádszalókon készültek(talán ezek is ott készültek), 2 perc után törölték mikor felraktam ...........

Nah de ilyenen azért már nem lepődök meg......

Link to comment
Megosztás:

Tényleg... nem sürgetés képpen, de kb. két hónap van még a Blitzig, talán érdemes lenne már valami árat is feltenni - nem hiszem, hogy mindenkinek van elkülönített kerete erre - de talán még időben elkezdhet spórolni :) amúgy meg engem kurvájul érdekel és kész :D

Hajni én felhívtam a kempinget és foglaltam!

Üdülési csekket elfogadnak :D

Link to comment
Megosztás:

A kemping egész hétvégére le van foglalva... tehát a külön foglalásokat szépen vissza fogják utasítani... Ezt csak azért jelzem, hogy ebből később ne legyen gondja senkinek... ugyan is a rendezvény területén majd csak az tartózkodhat, aki rendelkezik az általunk kiadott karszalagokkal!

Link to comment
Megosztás:

A kemping egész hétvégére le van foglalva... tehát a külön foglalásokat szépen vissza fogják utasítani... Ezt csak azért jelzem, hogy ebből később ne legyen gondja senkinek... ugyan is a rendezvény területén majd csak az tartózkodhat, aki rendelkezik az általunk kiadott karszalagokkal!

Ezek szerint nem lesz keveredés a strandolókkal, mint tavaly? Meg nem fog a helyi lány pompom-csapat bevegyülni a buliba?

(tudom, utóbbit sokan sajnálnák ha nem, az előbbinél meg csak örülünk, hogy nem a nudisok voltak :D bakker! Van bemutatkozó videójuk is már fent :blink: )

És egyébként mennyi lesz a napijegy, ha valaki nem is akar ott aludni? Ebbe a kérdésbe bukott már bele klub, szóval jótanácsként szerényen, ősi klubtagként hívom fel a figyelmet erre, hogy nem ártana erre is gondolni :)

Link to comment
Megosztás:

Hajni!

- De igen, lesz keveredés, mert nem merünk bevállalni egy 5 milliós bérleti díjat, hogy a strand is bezárjon miattunk... szerintem érthető... bukott már bele ilyenbe klub...

- Hajni! Szerinted tavaly nem volt napijegy? Hogy oldották meg azok akik nap közben ott voltak, de nem aludtak ott??? Köszi, hogy mint ősi klubtag így aggódsz értünk, de inkább Kojak meggyese miatt aggódj, hátha idén kétszer annyit hoz a tavalyi nagy sikerre való tekintettel :D

- A Napi jeggyel csak meghatározott ideig lehet a kemping területén tartózkodni (Sajnos árakat most nem tudok írni, mert Viktor gépén van minden ilyen ő pedig éppen költözik! Ezért is húzódik picit a dolog.) Aki az esti programokon is részt szeretne venni annak minimum az 1 éjszakás sátras jegyet kell megvennie (Nem nagy a különbség a napijegyhez képest).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.