Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII.Hungarian Blitz Weekend képek/videók


Atommanó

Recommended Posts

Na igen, többek közt ilyen képekről beszéltem. Abszolút előnytelen arcszerkezetem van rajtuk, és persze mindenki csak erre fog emlékezni, ha eszébe jutok . :pinch:

Szerintem arra fognak/unk emlékezni, hogy jól érezted/tük magad/unkat. ;) :icon1:

Te meg se szólaljál, én a képek miatt amit a Manta feltett (nem keveset) már az utcára sem merek kimenni....... :D

Miért? Teljesen rendben volt. :icon13: Bár... tényleg a második nap valami volt a hangoddal. :lol: :devlish: (de az a képeken nem látszik ;) )

Link to comment
Megosztás:

az a baj,hogy nem csak rólad... :goofy: lehet, hogy mindannyian ilyen furák vagyunk? :icon11:

- megeszed vazze!

- de nem akarom! Biztos rossz az íze! Már tele is van köpködve!

- de megzabálod!!!!!

- na ugye, hogy megetted! ügyes kislány vagy!

- brühü - brühü.... te szemét állat... miattad kellett leharapnom a mikrofon tetejét.. brühü - brühühühühűűűűűűűű

:D

:D :D :D :D :D :omg: Módosítva : hening
Képpel idézés.
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Sziasztok! Tudom kicsit korán, de van hír a 2013 Blitz helyszínéről és időpontjáról???? Az MVOK is csinálja a rendezvénynaptárt, és nem szeretnénk ütközést, illetve jó lenne ajánlani a bulit. köszi!

Egyelőre megbeszélés alatt, remélhetőleg néhány napon belül kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.