Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mokka és Mokka X - csevegés


Gelko

Recommended Posts

  • 3 years later...

Sziasztok

Nem tudom jó helyen járok-e (bár MOKKA az amiről szólnék) kérdésemmel. A következő „gondom” van. Egy 1.4- Opel Mokka tulajdonosa vagyok amin intelligens reflektor kontroll van és automata lámpavezérlés. Egy esti utam alkalmából az intelligens reflektor kontroll lassú volt és bele nyúltam a kézi kapcsolóval. Felkapcsoltam előbb mint, hogy az automata kapcsolta volna. Utólag már azt mondom kár volt. Azóta nem működik. Tuti, hogy ezzel a mozdulattal kikapcsoltam a funkciót de fogalmam sincs, hogy kell visszakapcsolni. Azt már tudom, hogy a világítás kapcsolót ki kell vennem automatából mielőtt a reflektort kézi kapcsolással vezérlem. Bár egy ilyen kapcsoláskor lekapcsolom a világítást mielőtt újból felkapcsolom ez menetközben elég maceráns főleg ha akkor jövök rá amikor reflektort akarok kapcsolni. Na de ez nem is lényeg. A lényeg az lenne tudna-e valaki segíteni abban, hogy hogyan tudom vissza kapcsolni az intelligens reflektor kontroll működését? Tuti lehet de, hogy. Ma voltam szak szervizben (más okból) ott is jeleztem gondomat. Közölték nem én vagyok az első. Múltkor már volt egy ilyen kocsijuk egy srác egy órát dolgozott rajta mire sikerült neki. De nem tudja, hogy ott dolgozik-e még. Szóval próbálkozom mert ha meg is csinálják nem vagyok biztos benne, hogy elárulják hogyan teszik. Volt már ilyen negatív tapasztalatom csak akkor még volt kapcsolatom és hozzá jutottam a szükséges információhoz. Remélem fog tudni valaki segíteni. Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Sziasztok,

2016-os mokka 1.4 cosmo tulaj vagyok. Szeretnék beépíteni egy Defa állófűtést a kocsiba. Megvannak az egységek csak az  a bajom, hogy nem tudom hogy hol lehetne a vezérlőkábelt és a belsőfűtés kábelét (10mm-es) bevinni a legkisebb roncsolással a motortérből az utastérbe. Aki tudja a megoldást kérem segítsen.

Köszönöm és Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.