Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

Hazaértem én is nagy sokára . :D

Köszönöm a szervezőknek ezt a szuper hétvégét és köszönöm a szomszédaimnak: Hajninak, Ákoséknak és Taséknak a társaságot és a szakmai tanácsokat. :) A karaoke isteni volt, Melindáék eperpálinkája csúúúúúúcs! Nagyon jól éreztem magam és megyek jövőre is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi köszönjük, hogy eljöttetek és a sok segítséget. Nem sorolnám a neveket nehogy kimaradjon valaki....

Remélem mindenki jól érzete magát. Ma délután sikeresen hazaértünk ma is, azóta kb alszunk :)

Képeket itt is tegyétek közzé, ne csak a facebookon.

Nem tudok összefüggőbben fogalmazni :)

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

Én is sikeresen hazajutottam... :)

Jó volt ez a majdnem egy nap, rendesen meleg volt, a teszt pedig különösen jó volt, főleg hogy nyertem... :D

A zászlót kicsit teszteltem, 80 felett inkább levettem az ablakról, tartottam tőle, hogy afelett kikezdi a menetszél. :D

Képek csak ezek vannak:

a1_2013_8_20_1x7aplopf2_tn.jpg

a1_2013_8_20_8ylzsoyy9h_tn.jpg

:icon10:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az én autómat le sem fényképezted.....? :(

legközelebb nem kapsz tőlem bögrét!!!! :D :D ;)

1: nem találtam meg a géped :)

2: jobb képet csináltál róla, ráadásul Te is rajta vagyol... :P

3: már van saját bögrém... :D B)

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Nahátszóval: Kimaondhatatlanul jól éreztük magunkat. Úgy érzem évről- évre egyre jobb lesz ez a Blitz. Ha így folytatjuk pár év múlva 4-5 nap is kevés lesz. Remélem jövőre még többet tudunk segíteni , nemcsak a hengerfejdobásban, hanem a bulihangulatban is. Szombatra a karaokee-n már csak kb 10 -en jelentünk meg, ezen jövőre változtatni kell!!!! :D Ennél jobb már csak akkor lesz , ha a mantámat is le tudom vinni és kéztörés, valamint totális rombolás nélkül végigmennék a szlalomon. A régi ismerősöket látni és beszélgetni újra velük , már nagyon hiányzott. Az idő tökéletes volt és a szervezők csodálatos munkát végeztek!!! Idén a welcome kakaóscsiga helyett a szülinapi tortából kaptak. Majd jövőre jobban készülök!!! Ígérem!

https://plus.google.com/u/0/photos/110309028816565389153/albums/5914493112496387137

Remélem a link sikeres. Néhány kép a taliról. Puszi mindenkinek és jövőre, akárhol is de találkozunk!!!!

u.kérdés: hogy tudok google képtárat belinkelni,hogy ti is megnézhessétek?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szombatra a karaokee-n már csak kb 10 -en jelentünk meg, ezen jövőre változtatni kell!!!! :D

Ez nyilván azért volt, mert addigra én már leléptem :D

Amúgy tényleg jó volt, igazi kis picsa úrilány voltam - hoztak, vittek - mégis megismertek sokan :D nahát :D

Bazi jó programbővülések voltak, respect :)

Sajnos Kisgyufa rekeszmászásától kiégett a gépem teljesen, két kép lett, aztán meg is zavarodott a fényképező, olyan látvány volt neki, hogy a blende sem bírta :D szóval most senkit nem tudok megalázni, meg beoltani :( emiatt igen szomorú vagyok :(

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.