Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

Idén már kilencedik alkalommal kerül megrendezésre a Hungarian Blitz Weekend ! 2013.08.17-18.-19. Szeged.

Már harmadik alkalommal vesszük birtokba Szegeden, a Sziksóstói Strand és Kemping Területét !

Már két okod van, hogy el gyere TE is ! :)

Ami állandó :

- Opelek a kezdetektől napjainkig

- Opel Fanok a kicsiktől a nagyokig

- Vetélkedők kicsiknek és nagyoknak

- Strand mindenkinek

- Kultúrált, fedett szálláshelyek és sátrazási lehetőség

- Élmények minden mennyiségben

- Barátságos árak

A hosszú hétvégére tekintettel az idei találkozó szombattól- hétfőig tart, így már a szabadság sem kifogás ! ;)

25224113_640.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Nem kötözködni akarok félre ne értsétek, csak kadettklubbon már olyan hozzászólás is van, hogy a blitz kezd egy road hogs talira hasonlítani. Gondolom másokban is nyomott hagyott az elmult 2 évi speakerkedés. Kéne valami olyan embert találni aki csak félig Zima :) Jól csinálja amit csinál csak ugye a megjegyzések...
Idén én nem tudom miben tudok segíteni, a szombati szlalomon pl ott se leszünk sajna csak este érünk le :(

Link to comment
Megosztás:

Nem kötözködni akarok félre ne értsétek, csak kadettklubbon már olyan hozzászólás is van, hogy a blitz kezd egy road hogs talira hasonlítani. Gondolom másokban is nyomott hagyott az elmult 2 évi speakerkedés. Kéne valami olyan embert találni aki csak félig Zima :) Jól csinálja amit csinál csak ugye a megjegyzések...

Idén én nem tudom miben tudok segíteni, a szombati szlalomon pl ott se leszünk sajna csak este érünk le :(

Igazad van Csabi, de hozzá teszem, hogy minden éremnek 2 oldala van, az üzenetet vettük tavaly, a többit Gelko leírta.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem kötözködni akarok félre ne értsétek, csak kadettklubbon már olyan hozzászólás is van, hogy a blitz kezd egy road hogs talira hasonlítani. Gondolom másokban is nyomott hagyott az elmult 2 évi speakerkedés. Kéne valami olyan embert találni aki csak félig Zima :) Jól csinálja amit csinál csak ugye a megjegyzések...

Idén én nem tudom miben tudok segíteni, a szombati szlalomon pl ott se leszünk sajna csak este érünk le :(

ne legyél már roood én olyan jókat kuncogtam ahogy ette az ideg.....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Naszóval. Akkor ha mi Sanyival 2 -en sátrazni szeretnénk 3 napra, akkor csak azt a 8000 forintot kell kifizetni? Helyszínen? Nem kell ezt a kitöltős, foglalós micsudát kitölteni? Ennyi a teendőnk? Bocsi , de mostanában kissé nehézkes felfogású vagyok :blush: , Bontom a mantát és sokkot kaptam a látványtól. :icon11:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.