Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

forumadmin

Recommended Posts

Üdv. mindenkinek!

Régi Opeles vagyok (Astra G 1,4 10 évig ), most pedig egy Astra J új tulaja lettem. Lenne pár kérésem az új géppel kapcsolatban, illetve ha tudok segíteni Astra G ügyben szívesen állok mindenki rendelkezésére.

A mostani gép egy 2014-es kiadású 5 ajtós, 1,6 literes benzines A16XER motorral szerelt autó, 35000 km-rel. Az lenne az első kérdésem, hogy ez most vezérmű láncos, vagy bordásszíj hajtású, mert a kereskedő szerint láncos és csak 200000 km után kell a láncot átnézni. A motort megnézve látom azt a burkolatot az oldalán, ami az előző autómon is meg volt és az szíj hajtású vezérművel rendelkezett.

További különbség az előző autóhoz képest, hogy ebben nincs gépháztető szigetelés. Ez eredetileg nincs benne, vagy csak az enyémből hiányzik?

köszönettel,

kokoabc :icon1:

Udv, tudtommal a tied szijas hajtasu, legalabbis nekem annak idejen a kereskedesben azt mondtak. Az 1.4 Turbos lancos es tudtommal az 1.6 Turbo szinten szijas. Hat a szigeteles konkretan nekem benne van(1.4 Turbo, Cosmo), de errol a tobbi forumos akinek ilyen motorral szerelt gepe van biztos tobbet tud :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok,

opel astra J autó kisebb mérető kijelzővel a műszerfalom, de nem tudom sehogy leolvasni az átlagfogyasztást. Egyeltalán tudja ezt az autó? A menü gomb benyomásakor maj a nyíl elforgatásakor 2 menüpont van csak 1. olajcsere intervallum 2. 1,2 vagy3 unit set, itt a km és mérföld, celsius ás fahrenheit állítom be mértékegységnek.

Tud valaki segíteni esetleg, hogy lehet-e átlagfogyasztást nézni? Furcsa lenne ha nem, mert amúgy jó gépnek tűnik.

Köszi a segítséget!

Üdv

lacla

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

opel astra J autó kisebb mérető kijelzővel a műszerfalom, de nem tudom sehogy leolvasni az átlagfogyasztást. Egyeltalán tudja ezt az autó? A menü gomb benyomásakor maj a nyíl elforgatásakor 2 menüpont van csak 1. olajcsere intervallum 2. 1,2 vagy3 unit set, itt a km és mérföld, celsius ás fahrenheit állítom be mértékegységnek.

Tud valaki segíteni esetleg, hogy lehet-e átlagfogyasztást nézni? Furcsa lenne ha nem, mert amúgy jó gépnek tűnik.

Köszi a segítséget!

Üdv

lacla

Be lehet allitatni, csak engedelyezni kell.

Opelszerviz, vagy akinek van opcomja. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Tegnap hosszu autopályás utam volt Hangos sikitó fütyulö sipolo hang ra lettem figyelmes Ha ráléptem a fékre abba hagyta utána megint kezdte 1,4T motor Megáltam megnéztem a motort is de nem láttam semmi különöset Lassu menetben nem csinálta 130 körül megint elkezdte Valaki találkozott már ilyennel Van valami ötlet mi lehetettet ez a hang Gyanakodtam valami kavicsra ami beszorult a fékhez de az inkább fékezésnél adna hangot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Tegnap hosszu autopályás utam volt Hangos sikitó fütyulö sipolo hang ra lettem figyelmes Ha ráléptem a fékre abba hagyta utána megint kezdte 1,4T motor Megáltam megnéztem a motort is de nem láttam semmi különöset Lassu menetben nem csinálta 130 körül megint elkezdte Valaki találkozott már ilyennel Van valami ötlet mi lehetettet ez a hang Gyanakodtam valami kavicsra ami beszorult a fékhez de az inkább fékezésnél adna hangot

Nekem a H astran, amikor kintmaradt a fék ilyen volt a jelenség, sípolt nagyjából 60-tól felfelé, amikor enyhén ráléptem a fékre akkor elhallgatott, hátul lecseréltem a fékeket, tárcsástól azóta csendben van.

Egy hosszabb menet után próbáld meg kideríteni melyik fék lehet a hibás, amelyiknél kint marad az jóval forróbb a túloldalinál, illetve jól megnézve a felületén is látszik.

Esetleg keress bemaródási nyomokat a tárcsán...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Tegnap hosszu autopályás utam volt Hangos sikitó fütyulö sipolo hang ra lettem figyelmes Ha ráléptem a fékre abba hagyta utána megint kezdte 1,4T motor Megáltam megnéztem a motort is de nem láttam semmi különöset Lassu menetben nem csinálta 130 körül megint elkezdte Valaki találkozott már ilyennel Van valami ötlet mi lehetettet ez a hang Gyanakodtam valami kavicsra ami beszorult a fékhez de az inkább fékezésnél adna hangot

Szia

Nálam u.ez a helyzet, és ahogy Davee írta, fék probléma. Nekem jobb hátul nem megy vissza rendesen és először nyiszog csak, aztán egyre hangosabban nyikorog. Fékezéskor megszűnik, utána újra előjön. De u.ez van elől is, ott bizonyos kormányállásnál nyekeg. Igaz mondták már olajcserénél, hogy kb 2-3000 km múlva cserés lesz a betét, biztos már teljesen el van koszolódva az egész.

Link to comment
Megosztás:

A fék sívító - csikorgó hangra néha egyszerű a magyarázat.. kavicsos vagy poros szerpentinen ment keresztül az ember és egyszerűen bement a tárcsa és a betét közé is.. ezt egy- egy intenzívebb fékezés helyre kell, hogy tegye (ha nem jön mögöttünk senki - 100-ról 0-ra, persze ne satuzva, mert nem a gumik kockásítása a cél)

Sajnos a zöldek munkájának az eredménye, hogy a fékbetétekből vonják ki a káros anyagokat, így akár az új tárcsa - fékbetét is adhat nyikorgo csikorgo hangot akár bejáratás után is..

Nekem is néha megvan, de nem foglalkozok vele, a tárcsa és a betétvastagságom gyakorlatilag még új, ez ilyen.

Amivel lehet játszani, hogy betétcserénél ne gyári menjen vissza, hanem pl. ez:

http://ebcbrakes.hu/auto-modellek/ebc-brakes-auto-opel/ebc-brakes-auto-opel-astra-14-turbo-2009.html

Nálam ha aktuális lesz, a Greenstuff fog bekerülni. Valamivel drágább mint a gyári, de nem termel annyi fékport a felnire és érezhetően máshogy fogja meg az autót.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat

Gyakorlatilag még nekem is újak a betétek 36 ezer van most benne még ahogy néztem kellö a vastagsága De a lényegnél maradva azt mondjátok hogy lehet biztonságosan közlekedni vele Vagy cseréljem és ha cserélem akkor elég ha fékbetétet cserélek

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat

Gyakorlatilag még nekem is újak a betétek 36 ezer van most benne még ahogy néztem kellö a vastagsága De a lényegnél maradva azt mondjátok hogy lehet biztonságosan közlekedni vele Vagy cseréljem és ha cserélem akkor elég ha fékbetétet cserélek

Lehet, hogy elég lenne egyszer kivenni a betéteket és visszanyomni, ill tekerni a dugattyúkat, majd próba.

Fontos, hogy tekerni és nyomni is kell egyszerre, nem csak nyomni mint régen.

Link to comment
Megosztás:

A fék sívító - csikorgó hangra néha egyszerű a magyarázat.. kavicsos vagy poros szerpentinen ment keresztül az ember és egyszerűen bement a tárcsa és a betét közé is.. ezt egy- egy intenzívebb fékezés helyre kell, hogy tegye (ha nem jön mögöttünk senki - 100-ról 0-ra, persze ne satuzva, mert nem a gumik kockásítása a cél)

Sajnos a zöldek munkájának az eredménye, hogy a fékbetétekből vonják ki a káros anyagokat, így akár az új tárcsa - fékbetét is adhat nyikorgo csikorgo hangot akár bejáratás után is..

Nekem is néha megvan, de nem foglalkozok vele, a tárcsa és a betétvastagságom gyakorlatilag még új, ez ilyen.

Amivel lehet játszani, hogy betétcserénél ne gyári menjen vissza, hanem pl. ez:

http://ebcbrakes.hu/auto-modellek/ebc-brakes-auto-opel/ebc-brakes-auto-opel-astra-14-turbo-2009.html

Nálam ha aktuális lesz, a Greenstuff fog bekerülni. Valamivel drágább mint a gyári, de nem termel annyi fékport a felnire és érezhetően máshogy fogja meg az autót.

Nálam ~15e km után jött elő a fékprobléma, fémes hang, nyikorgás. Bevittem szervízhez és szétszedték plusz kipucolták - érdekes, mert az autó nem járt sem szerpentines, sem köves utakon. azóta csend van.

EBC-vel meg csak óvatosan, nem mindegy, hogy milyen tárcsát teszel fel hozzá. Kétségtelenül az egyik legjobb (nálam yellowstuff van fent az "éles" autón) , de nagyban függ a tárcsától is, itt már nem árt a fúrt-mart tárcsa a hő/gáz/por elvezetéséhez, plusz ha lehet a tárcsa legyen a keményebb típus, az ebc-k jellemzően puha betétek

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy elég lenne egyszer kivenni a betéteket és visszanyomni, ill tekerni a dugattyúkat, majd próba.

Fontos, hogy tekerni és nyomni is kell egyszerre, nem csak nyomni mint régen.

Szia ez biztos a tekerös nyomos Gondolom speckó szerszám kell hozzá Általában a hátsó vagy az elsö fékekkel szokott probléma lenni Mert szemrevételezéssel én nem láttam semmi eltéröt

Link to comment
Megosztás:

Szia ez biztos a tekerös nyomos Gondolom speckó szerszám kell hozzá Általában a hátsó vagy az elsö fékekkel szokott probléma lenni Mert szemrevételezéssel én nem láttam semmi eltéröt

Hát nálam annyira speckó volt, hogy vízpumpa fogó közben egy pillanatszorító egy 13-as racsnisfejjel a végén, és két ember... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem még a féknyergen van ez a tulogó valami ez mi Ezt is csak le kell csavarni ilyennel még nem találkoztam

114364840420150510_192322_www.kepfeltolt

Hat ez allitolag valamifele vibracio csokkento, nemtudom hogy mukodik, enis kivancsi lennek ra, remelhetoleg valaki pontosabban tudja :) es ezt is csak le kell csavarni, ugy ahogy van lejon az egesz

Módosítva : lipi111
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok.

1.6 T motorom(XHT), csak alapjáraton, (hidegindítás üzem alatt is) rángat. Az ülésben érzem a rángatást, és a kardán alagútnak támasztott lábamon is. A felnyitott motorházban nem látni a motoron és nem hallani semmi ilyen jelenséget. Abszolut olyan jelenség, mint gyújtás kimaradás, vagy befecskendezés probléma. Hiba jel nincs. A pillanatnyi üzemanyag fogyi is dolgozik rendesen 0.4- 0.8 l/h között. Első körben nem vinném márka szervízbe, hogy 2 óra után halljam: Nincs semmi hiba nem ír hibaüzenetet. De ez elkerülhetetlen lesz , hogy nyoma maradjon a garancia időben.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis információ.. két hete jött egy check engine lámpám, de más tünet nem igazán volt, csak alapjárat környékén bizonytalan, furcsa volt az autó, de rángatásnak nem mondanám.. inkább rezonált és indulásnál mintha durván kuplungoltam volna.

- Szerviz 1.: volt üzemanyagkeverékre vonatkozó hibakód, de volt egy gyújtáskimaradás a 2-es hengernél, hibakód kiüt és megbeszéltük, hogy valószínű trafósor lesz és érdemes 4 új gyertyát is betenni.

- Másnap reggel hibalámpa visszatért, beszereztem az alkatrészt (még az állítólagos 20%kedvezménnyel is botrányos áron van sajnos márkaszervizben)

- Szerviz 2.: hibakód, most csak üzemanyag keverékre vonatkozóan volt, de a trafósorra gyertyákra rászeretett volna nézni a szerelő. A trafó csatijának a lehúzása közben kicsit hozzáért a mellette menő vízcsőhöz.. az abban a pillanatban a műanyag csatlakozásánál elrepedt teljesen hosszában és szökőkút lett az autómból.. kinyomta az összes hűtővizet.. és mivel márkaszerviz.. olyan egzotikus és ritka.. drága alkatrész miért is lenne készleten mint egy vízcső. (no komment..) vízcső csak másnapra taxizhattam haza.. (ja.. a kasztnira is került hűtővizet én töröltem le.. nekik eszükbe nem jutott volna..)

- Szerviz 3.: vízcső cserélve ismét járóképes a kocsi.. hibát megnézték alaposan, és a vákummembrán adta meg magát a szelepfedelen, ami.. hála az opel új tervezésének (inkább üzletpolitikának mondanám, mert biztos bevétel a silány alkatrészek miatt..) rávan gyógyítva a szelepfedélre.. így szelepfedél csere. (állítólagos) 20% kedvezménnyel (ami úgy egyébként így is rendre jóval drágább mintha egy halandó besétál a cromax-hoz) 102e.. saját kapcsolati úton ez 69 (és ezen is azért még van haszonkulcs.. mivel nem trafósor - gyertyahiba volt, így az be sem lett rakva és szerencsére visszavette a kapcsolat, pontosabban beszámította a szelepfedélbe)

- Szerviz 4.: trafósor ki, szelepfedél lecsavaroz, gumitömítés leszed, letöröl, új szelepfedél felcsavaroz trafósor vissza, hibakód kitörlés, persze mind ráérősen (bárki otthon gyorsabban elvégzi.. értem én.. a szakértelemnek látszódnia kell a megfontolt csavar tekergetésben) 10epár száz a nettó fél órás műveletre.. (megjegyzem 20 perc azzal telt el az egy órás lassított felvételből, hogy vártuk, a hibakódtörlő kis xp-s elavult laptop bootolását, naná, hogy az ügyfél kontójára.. így már érthető, hogy miért nem akarják cserélni újabb eszközökre a szervizgépeket.. ez jobban megéri.. )

Aztán jött a rettentő nagy igényem.. ha a vízcső nem is.. ez a szelepfedél nem kis értékű csere volt, ugyan látszódjon már a szervizkönyvben, hisz ezért is hozom ide a kocsit (hamár mint megtanultam, amiatt nem viszem márkaszervizbe, hogy ott hiba esetén tudnak is cserélni alkatrészt, mert minden csak rendelésre van..) a válasz meghökkentett.. hát az időszakos szervizekhez Ő ezt nem írná.. így hátra beírja a garanciális részhez bár már nem garanciális a kocsi de nyoma marad.. na innentől a csodás elektronikus myopel-nél is süthetem hogy ez látszódjon..

Ezek után a döntés megszületett: márkafüggetlen és valóban hozzáértő és még alkatrészekkel is rendelkező szervizben fog ezentúl wellness-elni az autó, ahol szintén beírnak a szervizkönyvbe, korrekt áron dolgoznak és nem az időhúzásra játszanak rá.

A vízcsővel, termoházzal mindenki vigyázzon, mert egyszerűen szétbomlik a műanyag.. a vízcsőnél elég lett volna egy rázósabb útszakasz és lehet, hogy menetközben dobja le magát.

Ha alapjáraton furán viselkedik az autó, és még check engine lámpa is érkezik és feltűnik a P0171-es hibakód (sima obd2-es olvasók is eljutnak idáig), akkor a motorburkot levéve járó motornál érzékelhető lesz, hogy a membrán fütyül zörög és szétment.

Annak ellenére, hogy kategóriákon belül a legnehezebbek az opel-ek, az anyaghasználat a motortérben silány és szánalmas. Az hogy egy vákummembránt rá"öntenek" a szelepfedélre, pedig egyenesen egy vicc.

A TSI motorok ismert gyengeségeit leszámítva a többi konkurenciánál azért egy 4 éves autónál ilyen szánalmas dolgokat nem hallani.. :(

Ettől függetlenül még szeretem a kocsit.. csak többet ne viccelődjön :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

1.6 T motorom(XHT), csak alapjáraton, (hidegindítás üzem alatt is) rángat. Az ülésben érzem a rángatást, és a kardán alagútnak támasztott lábamon is. A felnyitott motorházban nem látni a motoron és nem hallani semmi ilyen jelenséget. Abszolut olyan jelenség, mint gyújtás kimaradás, vagy befecskendezés probléma. Hiba jel nincs. A pillanatnyi üzemanyag fogyi is dolgozik rendesen 0.4- 0.8 l/h között. Első körben nem vinném márka szervízbe, hogy 2 óra után halljam: Nincs semmi hiba nem ír hibaüzenetet. De ez elkerülhetetlen lesz , hogy nyoma maradjon a garancia időben.

Helló,

Nekem is 1.6 XHT-m van, alapjáraton minimálisan "rezeg", de 0km-es kora óta. Hidegindítás után (fél perc kb) leejti a fordulatszámot 900 körülire, akkor picit jobban mocorog, de jársz vele és terhelés alatt nem érzed, hogy bebutulna pl gyorsításnál, akkor nem valószínű, hogy gyújtás és/vagy trafó problémád lenne.

Módosítva : Coppermine
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

2 éves 1.6-os Astra-nak lehet szelephangja? Már régóta hallom hogyha meleg a motor, alacsonyabb a fordulat és gázt adok akkor olyan "szelephang" szerűséget hallok. Nem folyamatosan, időnként. Volt régen dízel autom, annak a hangjára hasonlít. Mi lehet az oka? Kell aggódnom?

Köszi.

Garis? Ha igen nézesd meg... ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv. Autó vásárláson töröm a fejem és egy J-s Astra került szóba. A16LET motoros(1.6 turbó 180le). Erről szeretnék informálódni, hogy aki ilyent hajt annak mi a véleménye a motorról, magáról az autóról, fogyasztásról, fütóműről szóval magáról az egész autóról :) Köszönöm előre is a válaszokat :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1.7 dieselem van, COSMO és még pár apróság. Nekem a kocsi nagyon bejött... Eddig 14e-et tekertem bele, hiba nélkül. Előtte G astrám volt. Ég és föld a kettő. Igaz a G-vel sem volt sose szinte semmi gondom, pár apróság, de az meg elmegy...

Motorról nem tudok nyilatkozni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv. Autó vásárláson töröm a fejem és egy J-s Astra került szóba. A16LET motoros(1.6 turbó 180le). Erről szeretnék informálódni, hogy aki ilyent hajt annak mi a véleménye a motorról, magáról az autóról, fogyasztásról, fütóműről szóval magáról az egész autóról :) Köszönöm előre is a válaszokat :)

Üdv,

Nekem A16XHT van (direktbefecsis SIDI), kellemesen autózható, nyomatékos. A FlexRide futóműtől nem vagyok elájulva, inkább marketingfogás, bár "sport" fokozatban érezhetően keményebb, és a gázreakció is jobb.

Fogyasztása változó, 6.2-vel jöttem most egy 420km-es távot autópályamentesen, vegyesen 7.2-7.4 körül fogyaszt nekem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.