Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

akkormár

Ez lényegesen jobb, a fenti képet egy angol használtautós oldalon találtam egyébként, a színhez az van odaírva hogy ''ford rs green'' :D

Találtam egy ilyen ítéletet, ha még nem olvastátok volna;

OPC - Családi Terror Panda

Kb. a lap közepén lévő ,,Tuning'' bekezdéstől lefelé érdemes olvasgatni :icon1: Vajon fent lehet a fórumon is aki írta?

Link to comment
Megosztás:

Még fiatal voltam, ezt tudom felhozni mentségemre! :-D

Azért ha van kedved és időd, megírhatnád egy frissítésbe hogy azóta mi történt a járgánnyal - illetve szükség volt e a végén a tarcsi motorra :D

Lanti:

iIlyen szép lilán esetleg :D

43287a4s-240.jpg

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Eladtam 2011-ben, tarcsi motort is, mindkettot, nem kellett... Dezso vette meg, tole Csabus.

Azért köszi a választ :icon1: Gondolkoztam én is egy ideig a turbós változatban de arra jutottam hogy többe is kerül na meg egy pöttyet többe kerülhet a fenntartási költsége mint a szívó benzinesnek, arról nem is beszélve hogy szerintem nehéz lett volna találni egy normális karbantartott darabot aminek még nem taposták ki a szemét.

Ja és oda kell figyelni hogy mindig bemelegítés, leállítás előtt járatás stb....nem igazán jó akkor ha az ember sok rövid távot megy és ki-be ugrál :icon1:

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

A turbos motor az egy eleterzes. Ne probald ki, mert tobbet nem leszel hajlando szivoba ulni.

Nagybatyam lovizott fiatal koraban. Szep lassan ellovizta az anyja gala gunyait, konyveit, vegul ekszereit is. Ekkor lebukott. Ez utan mar tobbet nem lovizott. Kb. 30 evvel kesobb volt, amikor megkerdeztem tole, hogy mikor megy legkozelebb lovizni. Picit gondolkodott, es azt mondta, soha nem fogok letenni arrol, hogy megint kimegyek a lovira.

Na kb. ilyen a turbos motor. Mindig agyalok rajta, hogy vedzek egyet. Sose tettem le rola, hogy megint beujitok egyet.

Link to comment
Megosztás:

A turbos motor az egy eleterzes. Ne probald ki, mert tobbet nem leszel hajlando szivoba ulni.

Nagybatyam lovizott fiatal koraban. Szep lassan ellovizta az anyja gala gunyait, konyveit, vegul ekszereit is. Ekkor lebukott. Ez utan mar tobbet nem lovizott. Kb. 30 evvel kesobb volt, amikor megkerdeztem tole, hogy mikor megy legkozelebb lovizni. Picit gondolkodott, es azt mondta, soha nem fogok letenni arrol, hogy megint kimegyek a lovira.

Na kb. ilyen a turbos motor. Mindig agyalok rajta, hogy vedzek egyet. Sose tettem le rola, hogy megint beujitok egyet.

Találó történet, az embernek kell egy szenvedély, ami ha egyszer elragadja akkor nincs visszaút :icon1:

Nekem már ez a verda is egy életérzés az 1.4, 75 paci után ;) Azért nem mernék turbós járgányba átülni mert akkor rövid úton elbúcsúzhatnék a jogsimtól,

na meg még ezt is meg kell tanulni vezetni, kicsit mások a menettulajdonságok mint az előzőnél :D

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.