Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Ez pont egy szakadt szar, na ilyet tényleg ne nézz meg :)

Fent van viszont Kölyök volt autója, azt talán merjük ajánlani a fiatalembernek nem? :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_2.0_gsi-8342077

En azt mondom, ez jo vetel lenne. Van carstylingos linkje is. http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=72123

Eleg penzt beleoltem, telen garazsba volt. Lett rohadas a sarvedoiven, srac megcsinaltatta, EN VITTEM a festeket hozza, igy a szin ugyanaz. Kozlekedtem vele aprilis kornyeken, kolcsonkertem egy par karikara , es hihetetlen elmenyt adott. Akkor meg olyan allapotban is volt, mint ahogy megvette tolem. ( marciusban :D )

Motorjat kinyirta, aztan osszerakott egy masikat. Azt mondja, sokkal erosebb mint volt. Hat jo, legyen az, hogy elhisszuk neki. Igazabol batran ajanlom. Szinte minden nap beszelgetunk, igy tudok rola ha van valami balhe. Azert akarja eladni, mert szeretne egy magasabb dimenzioba lepni, megpedig ugy, hogy eladja mind a ketto autojat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! :hiya:

23 éves, budapesti/egri végzős egyetemista vagyok. Jelenleg egy F Astrát használok (C14SE '93ból), azonban szeretném egy GSi-re cserélni. Taknyos korom óta imádom a formát (azért is lett első autónak F), és már egy ideje nézelődöm, az orrom elől elvittek már pár példányt sajnos.

C20NE vagy XE, mindkettőről hallani jót és rosszat, megbízható autószerelő rokonomban bízva, függetlenül a teljesítménykülönbségtől, bármelyiket elfogadnám.

Olx, jófogás és hahu napi többszöri böngészése során szűkítve lett a kör, van pár autó amit ha időnk engedi, megnézünk.

Tippeket szeretnék kérni, mik azok a hibák, hangok, amikbe ha belebotlunk pl. a próbaút során, akkor meneküljünk jó messzire előle?

Köszönöm a "befogadást", és a válaszokat is előre! :icon1:

Vizet, vízcsöveket nézd meg. Olaj nyoma utát kutass.

1. tanács: ne vegyél :D

2. tanács: lásd 1.-es tanács :D

3. tanács: sajnos mind le van már pukkanva. mondanám hogy nézzél 96-os c20xe-t mert az még a legfiatalabb és jól felszerelt is általában de jóeséllyel nem lesz eladó vagy már azt is kicsinálták.

4. ez egy pénztemető, szóval vagy tényleg válogass fél évig mire tűrhetőt találsz vagy készülj fel hogy röpködnek a százezrek.

5. Én végig szoptam 3,5 évet a sajátommal mert roncsot vettem de azért volt itt olyan bőven akinek sok örömet hozott (nekem is mikor beindult ).

6. végül amit kértél:

- hidotőke hang, jellemzően hidegen van de nekem pl melegen volt, tehát próba során beinditod hiszen HIDEG motorral vár az eladó, majd megvárod míg felmelegszik.

- vízpuma csattogást jó szerelő kihallja.

- generátor csapágyat is

- klímakompresszort is hallani ha bekapcsol vagy sem de működő klímás GSI.. háát

- bugó kerékcsapágynak szintén jellegzetes hangja van

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_2.0i_16v_gsi_irmscher_ritkasag-8365145 - ezt pl. elmennék megnézni ha jóárasítva lenne...

Létezik, létezik.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.