Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

http://olx.hu/hirdetes/opel-astra-gsi-csere-is-erdekel-ID2J0Pn.html#095b158483

Vagy itt van Ő. Ismeri valaki?

Nem olyan szép, mint amit fentre beszúrt Gelko, de még lehet(ne)! :)

Ha jól látom jobb oldalon nincs meg az emelőpont takarója, meg mintha törött lenne a hátsó lökös, na meg az a leírás róla.... :omg:

kétezzer nyócvé 170ló azzé az kemmény............

Biztosan valami hvcs a tulaj, a helyi bár előtt készültek a "fotók". :)

Link to comment
Megosztás:

Hahó. Érdeklődök, ki milyen fétárcsa-betét szettet ajánl. nem kívánok horror összegeket költeni (kb 100e/ 4 tárcsa+ összes betét) , UNIXnál tervezem beszerezni (mondjuk az unix rendszere elég érdekes 10ezertől-80ezerig van első fékbetét szett). Konkrétan márka / típus érdekel meg 1-2 szó, hogy "addig volt jó mig el nem indultam vele" vagy "sokat használtam, évi 300 kilométert és soha semmi baja nem volt 2 éven keresztül" stb. Egy a szempont, örülnék ha nem hullámosodna a tárcsa az első 3 fékezés után, valamint a betét is fogjon, leszarom ha kopik a tárcsa, szeretem használni a gázt, így kénytelen-kelletlen használnom kell a féket is aktívan (tudom a fék a gyávák fegyvere!) .

kösz a segítséget :)

Link to comment
Megosztás:

Hahó. Érdeklődök, ki milyen fétárcsa-betét szettet ajánl. nem kívánok horror összegeket költeni (kb 100e/ 4 tárcsa+ összes betét) , UNIXnál tervezem beszerezni (mondjuk az unix rendszere elég érdekes 10ezertől-80ezerig van első fékbetét szett). Konkrétan márka / típus érdekel meg 1-2 szó, hogy "addig volt jó mig el nem indultam vele" vagy "sokat használtam, évi 300 kilométert és soha semmi baja nem volt 2 éven keresztül" stb. Egy a szempont, örülnék ha nem hullámosodna a tárcsa az első 3 fékezés után, valamint a betét is fogjon, leszarom ha kopik a tárcsa, szeretem használni a gázt, így kénytelen-kelletlen használnom kell a féket is aktívan (tudom a fék a gyávák fegyvere!) .

kösz a segítséget :)

Én Ate betétet raktam előre-hátra, keveset megyek, pályanapon is papásan használom :) ,de teljesen elégedett vagyok vele. Nem kemény a betét hogy visitson de nem is melegszik meg füstöl el. Lassan 40e körül van benne de full hibátlan.

Link to comment
Megosztás:

Hahó. Érdeklődök, ki milyen fétárcsa-betét szettet ajánl. nem kívánok horror összegeket költeni (kb 100e/ 4 tárcsa+ összes betét) , UNIXnál tervezem beszerezni (mondjuk az unix rendszere elég érdekes 10ezertől-80ezerig van első fékbetét szett). Konkrétan márka / típus érdekel meg 1-2 szó, hogy "addig volt jó mig el nem indultam vele" vagy "sokat használtam, évi 300 kilométert és soha semmi baja nem volt 2 éven keresztül" stb. Egy a szempont, örülnék ha nem hullámosodna a tárcsa az első 3 fékezés után, valamint a betét is fogjon, leszarom ha kopik a tárcsa, szeretem használni a gázt, így kénytelen-kelletlen használnom kell a féket is aktívan (tudom a fék a gyávák fegyvere!) .

kösz a segítséget :)

Nekem EBC Greenstuff-ot ajánlottak. Előre szettben 60-ért.

A betétjéről azt írják róla hogy: "A korábbiakban elnyerte az Autotrade innovációs díját és a Maxpower Magazin teszt kitüntetését, miszerint a legjobb utcai sport fékbetét. Ezek a fékbetétek más fékbetétekkel szemben, azonos körülmények mellett 160 km/h-ról akár 9 méterrel is rövidíthetik a fékutat."

Link to comment
Megosztás:

Nekem EBC Greenstuff-ot ajánlottak. Előre szettben 60-ért.

A betétjéről azt írják róla hogy: "A korábbiakban elnyerte az Autotrade innovációs díját és a Maxpower Magazin teszt kitüntetését, miszerint a legjobb utcai sport fékbetét. Ezek a fékbetétek más fékbetétekkel szemben, azonos körülmények mellett 160 km/h-ról akár 9 méterrel is rövidíthetik a fékutat."

Az csak városi szaladgálósnak nem ajánlott mert míg hideg elcsúszik a fékbetét a tárcsán mint mikor vizes a betét autómosás után. Barátomnak seat toledoban van nagytárcsa+greenstuff de már vagy kétszer meglepődött indulás után hogy ez k**ra nem fog ,úgyhogy melengetni kell neki .Utánna baromi jó kipróbáltam, de ez a melegítgetés.................

Link to comment
Megosztás:

Nekem EBC Greenstuff-ot ajánlottak. Előre szettben 60-ért.

A betétjéről azt írják róla hogy: "A korábbiakban elnyerte az Autotrade innovációs díját és a Maxpower Magazin teszt kitüntetését, miszerint a legjobb utcai sport fékbetét. Ezek a fékbetétek más fékbetétekkel szemben, azonos körülmények mellett 160 km/h-ról akár 9 méterrel is rövidíthetik a fékutat."

csak a betét előre annyi? drágállom....

Link to comment
Megosztás:

Greenstuffot nem kell melegíteni, meg a red és yellow-ot sem. Ezek utcai sport betétek. Haverom használta Hondában és hidegen is fogott. :)

Egyébként kell venni Brembo tárcsát és ahhoz Greenstuffot. Nem olcsó valóban, de ennél jobb fékbetéted nem lesz. Fog mint a zöld festék, a betét színe is zöld. :)

Link to comment
Megosztás:

Greenstuffot nem kell melegíteni, meg a red és yellow-ot sem. Ezek utcai sport betétek. Haverom használta Hondában és hidegen is fogott. :)

Egyébként kell venni Brembo tárcsát és ahhoz Greenstuffot. Nem olcsó valóban, de ennél jobb fékbetéted nem lesz. Fog mint a zöld festék, a betét színe is zöld. :)

Hidegen: ott akarok megállni és kb ott fogok ,melegen: ott akarok majd megállni, úb+ már állok is . :)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.