Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Hahó. Érdeklődök, ki milyen fétárcsa-betét szettet ajánl. nem kívánok horror összegeket költeni (kb 100e/ 4 tárcsa+ összes betét) , UNIXnál tervezem beszerezni (mondjuk az unix rendszere elég érdekes 10ezertől-80ezerig van első fékbetét szett).

Ha van ismerősöd olcsóbban is kijön ( de nyilván van, nem tom) mikor én ott voltam 56%-ra hoztam el a cuccokat :D most a Lángból szerzem 60%-os kedvezménnyel :D

Link to comment
Megosztás:

Hogyan nem vettem GSi-t első felvonás... Korrekt csávónak tűnik a telefonban, az szól ellene hogy mocsokmessze van... hazajöttem vidékre egy nappal korábban este (tegnap), hogy majd ma indulás. Erre tegnap késő este felhív, hogy sajnálja de mégse adja el. Marmint a tulajdonos nem adja el. Mondom mivan? Jaa, hogy ő csak üzembentartó, és hogy most ment a tulajhoz, hogy ő bizony eladná, aztán inkább visszavenné a tulaj, nem engedi eladni... :D

Link to comment
Megosztás:

Hogyan nem vettem GSi-t első felvonás... Korrekt csávónak tűnik a telefonban, az szól ellene hogy mocsokmessze van... hazajöttem vidékre egy nappal korábban este (tegnap), hogy majd ma indulás. Erre tegnap késő este felhív, hogy sajnálja de mégse adja el. Marmint a tulajdonos nem adja el. Mondom mivan? Jaa, hogy ő csak üzembentartó, és hogy most ment a tulajhoz, hogy ő bizony eladná, aztán inkább visszavenné a tulaj, nem engedi eladni... :D

Viszont gyűjtöttél egy újabb infót: rá kell kérdezni, hogy ő e a tulaj vagy csak üzembentartó. Törzskönyv megvan e, vagy arra is várni kell?

(ezek az autók már sok éve amikor még volt némi minimális presztízsük akkor sem az agysebészek és atomfizikusok kedvencei voltak, számolj azzal, hogy néhány tulajnak az összetett mondat értelmezése is problémát fog okozni. Nem erre az esetre célzok, hanem általában mondom)

Link to comment
Megosztás:

(ezek az autók már sok éve amikor még volt némi minimális presztízsük akkor sem az agysebészek és atomfizikusok kedvencei voltak, számolj azzal, hogy néhány tulajnak az összetett mondat értelmezése is problémát fog okozni. Nem erre az esetre célzok, hanem általában mondom)

Előítélet, vagy tapasztalat?

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.