Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

honnan tudtad hogy XER - ez lehet nagyon laikus kérdés....

3 ajtós, arden kék, hátsó szárny és kék bizti öv talán, nem sziszegett:)

Sima astrából nem csináltak arden kéket, nagy kerék sem jellemző, szóval fogalmazzunk úgy hogy erős gyanú áll fent:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ki tud nekem választ adni Astra H OPC Caravanhoz küszöbpár, hátsó lökös, csomagtérszárny van-e külön, vagy OPC line szettként lehet ezeket utólag megvenni? Néztem az Opel EPC-ben, csak első lökhárítót és hűtőmaszkot találtam OPC-hez. Hátsó lököst csak a normál kivitelt, toldatot rá OPC line-t és tetőszárnyat is csak OPC line-t találtam. Néztem képeket eredeti OPC-ről, úgy néz ki, hogy az OPC line kiegészítők vannak rajta oldalt és hátul.

Link to comment
Megosztás:

én úgy tudom nem volt kérhető, nem is volt arden kék, csak opc-ben.


Nem kell mindent elhinni. Sima kisblokkosra is kérhető volt.

az Astra H OPC kérdezőtől kérdezem, hogy nem inkább Astra G OPC-re gondolt? mert H-ban kombi OPC nincs. az OPC line toldatok az más, arról nem tudok semmit.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ki tud nekem választ adni Astra H OPC Caravanhoz küszöbpár, hátsó lökös, csomagtérszárny van-e külön, vagy OPC line szettként lehet ezeket utólag megvenni? Néztem az Opel EPC-ben, csak első lökhárítót és hűtőmaszkot találtam OPC-hez. Hátsó lököst csak a normál kivitelt, toldatot rá OPC line-t és tetőszárnyat is csak OPC line-t találtam. Néztem képeket eredeti OPC-ről, úgy néz ki, hogy az OPC line kiegészítők vannak rajta oldalt és hátul.

szerintem vxr-ként keresd, mintha abbol lett volna...

Link to comment
Megosztás:

én úgy tudom nem volt kérhető, nem is volt arden kék, csak opc-ben.

Nem kell mindent elhinni. Sima kisblokkosra is kérhető volt.

az Astra H OPC kérdezőtől kérdezem, hogy nem inkább Astra G OPC-re gondolt? mert H-ban kombi OPC nincs. az OPC line toldatok az más, arról nem tudok semmit.

Nem G Astrára gondoltam, azt ismerem, mert nekem is van egy 1.7 DTI-m OPC Caravan kiegészítőkkel. Nem néztem még utánna, azt hittem van H astrából is gyári OPC. Ezek szerint az Opel EPC-ben azért nem találtam küszöböt, hátsó lököst, tetőszárnyat kombihoz, csak OPC Line kiegészítőket.

Link to comment
Megosztás:

én voltam,de nem siettem :D

Na mondom én hogy itt kell keresni:D De jól tippeltem hogy XER!?:-)

Volt mögötted egy kadett, az vagy 120 al biztos elment egyenest, nekem nem éri meg egy 100ezres csekk azt hogy 5 perccel korábban odaérjek valahova:D

Más:

Ez a járgány tutira egybe van, ha esetleg valaki keres egy jó állapotú vasat:)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_2.0_16v_opc_sport_opc-8377113

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.