Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

igazából az éri meg ami jó és utána nem kell szívózni vele....

de ha már szét van szedve én csak felújított HF-et raknék bele

Csak külön hengerfejet nem nagyon találok, főleg olyat ami nem üres, ezért gondoltam a komplett motort megvenni.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nem volt szerencsém tegnap, elhoztam egy arden kombi turbót Márkkal (köszi innen is!) nagy boldogan, de sajnos a turbicsekk megmakkant hazafelé. most gondolkodom az egyben eladásban, vagy bontásban. kérem, hogy nézzetek rá a hirdetésre, amit írtam, és akinek kell valami, az jelentkezzen! köszi!

kocsi most a XVIII. kerületben van, pár napon belül megy máshova. mindenesetre ha szóltok, meg tudjátok nézni, ami kell belőle.

mielőtt kérdezitek: :)

- nem, nem szeretném bontani, de ez van :(

- igen, akarok egy másikat, de egy sokkal rendesebb állapotút - nyilván jóval drágábban - ehhez azonban előbb ennek kell elmennie! :)

- előbb összeszámolom az igényeket, és utána jelzem, hogy akkor bontunk-e és kinek mi jutott.

- érkezési sorrend van, de nyilván az ár is számít és Márknak elővételi joga van, pár darabot ő is szeretne kivenni belőle

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nem volt szerencsém tegnap, elhoztam egy arden kombi turbót Márkkal (köszi innen is!) nagy boldogan, de sajnos a turbicsekk megmakkant hazafelé. most gondolkodom az egyben eladásban, vagy bontásban. kérem, hogy nézzetek rá a hirdetésre, amit írtam, és akinek kell valami, az jelentkezzen! köszi!

kocsi most a XVIII. kerületben van, pár napon belül megy máshova. mindenesetre ha szóltok, meg tudjátok nézni, ami kell belőle.

mielőtt kérdezitek: :)

- nem, nem szeretném bontani, de ez van :(

- igen, akarok egy másikat, de egy sokkal rendesebb állapotút - nyilván jóval drágábban - ehhez azonban előbb ennek kell elmennie! :)

- előbb összeszámolom az igényeket, és utána jelzem, hogy akkor bontunk-e és kinek mi jutott.

- érkezési sorrend van, de nyilván az ár is számít és Márknak elővételi joga van, pár darabot ő is szeretne kivenni belőle

a svájcit vetted meg 2700 pézért?

kéne a fél eleje :D

Link to comment
Megosztás:

:D okos, okos, okoooos. de nem eladó. megy valamelyik alá. ha megtartom ezt a kéket, akkor full fény, és akkor megy alá a dtc, ha nem, akkor meg a XER eszi meg. :)

van már erre-arra érdeklődő, de még nem értük el a kritikus tömeget.

Z20LET motor, F23SRT váltó, kuplung, lendkerék, komputer, a szükséges elektronikákkal, féltengelyek, K04 talp (:D) még eladó! az optika elég rendesen elment. a belsőből még van a Recaro szett (ha Márk nem cserél velem nagy XER Recaro-ra), 6 légzsák az oszlopokra, 4 emelős ajtók, meg minden más, ami nem kurrens fillérekért, kabátgombokért.

Link to comment
Megosztás:

bocsi, azt elfelejtettem.

akkor az árak:

<irdatlan sok ár>

a kasztnira üvegekkel még nem gondoltam semmit, arra tegyetek ajánlatot.

nyilván van még sok minden.

Fontos! Sokan kérdeztétek, ezért írom, hogy ezért az árért mindent mindenki maga szerel ki!

Link to comment
Megosztás:

tolom a Norbi ápdétet:

<adatok özöne...>

az "Agyalás" alatt azt kell érteni, hogy kaptam érdemi ajánlatot, de még nincs megegyezés.

a kasztnira üvegekkel még nem gondoltam semmit, arra tegyetek ajánlatot.

nyilván van még sok minden, arra is lehet ajánlatot tenni, ha vkinek kell vmi (pl. szervoszivattyú)!

Fontos! Sokan kérdeztétek, ezért írom, hogy ezért az árért mindent mindenki maga szerel ki!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.