Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

mintha ezt pont egy éve is megdumáltuk volna :D

nekem ez lesz a 4. alkalom. mindig 300e ft alatt jön ki az összköltség. én ezt mindig felezem természetesen a cimborámmal. nyilván járulékos költség hogy előtte felkészíted az autót, fék, futómű, gumi olaj rendben kell legyen.

~ 300e =

- 3 éjszaka / 4nap szállás: 60.000 HUF

- 5 alkalom éttermezés: 60.000 HUF

- 4 nap utasbiztositás (nem fedezi a ringen történteket) 8.000 HUF

- benzin költség: 100.000 HUF

- 4 kör (90km) a ringen: 31.000 HUF

- autópálya matricák: 6.000 HUF

- egyéb apróságok: 20.000 HUF

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

mintha ezt pont egy éve is megdumáltuk volna :D

nekem ez lesz a 4. alkalom. mindig 300e ft alatt jön ki az összköltség. én ezt mindig felezem természetesen a cimborámmal. nyilván járulékos költség hogy előtte felkészíted az autót, fék, futómű, gumi olaj rendben kell legyen.

~ 300e =

- 3 éjszaka / 4nap szállás: 60.000 HUF

- 5 alkalom éttermezés: 60.000 HUF

- 4 nap utasbiztositás (nem fedezi a ringen történteket) 8.000 HUF

- benzin költség: 100.000 HUF

- 4 kör (90km) a ringen: 31.000 HUF

- autópálya matricák: 6.000 HUF

- egyéb apróságok: 20.000 HUF

Igen igen ,már rémlik . Próbáltam visszakeresni de hirtelen nem találtam . Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Wega - Nincs mit!

Hozzá csap még az ember kb 30e ft-ot és akkor 8 kör lesz. Csak azt nem érti meg senki hogy ezt fölösleges körre számolni. Ez nem a hungaroring, hogy a 20.-nál már unod. És ez a 4 kör majdnem 90km azaz olyan mintha 21 kört mennél idehaza.

De 8 kör az időben körülbelül nettó 80 perc HA ismered a pályát, plussz sorban állsz körök között meg kihűtöd az olajat, féket tehát bruttó 160 perc az . Iszonyat koncentráció. És mellékesen nem gyenge hasizom meló. Semmilyne videó nem adja vissza, hogy hogyan dőlnek a kanyarok.

Én nem járok nyaralni. Én ide járok nyaralni. Azért kötöm össze ezt 5 steak evéssel ott, túrázással a hegyekben, fotózással stb stb stb! Szerintem így semmivel sem drágább mint egy nyaralás a balcsin vagy "horvátba".

Az stimt persze, hogy egyedül a 300e sok, de ha egyedül jön valaki akkor az "csak" 220e körül van azthiszem, hiszen fele annyi kaja, egyágyas szoba, miegymás.

IMG_3855.jpg

IMG_4147.jpg

IMG_3958.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Wega - Nincs mit!

Hozzá csap még az ember kb 30e ft-ot és akkor 8 kör lesz. Csak azt nem érti meg senki hogy ezt fölösleges körre számolni. Ez nem a hungaroring, hogy a 20.-nál már unod. És ez a 4 kör majdnem 90km azaz olyan mintha 21 kört mennél idehaza.

De 8 kör az időben körülbelül nettó 80 perc HA ismered a pályát, plussz sorban állsz körök között meg kihűtöd az olajat, féket tehát bruttó 160 perc az . Iszonyat koncentráció. És mellékesen nem gyenge hasizom meló. Semmilyne videó nem adja vissza, hogy hogyan dőlnek a kanyarok.

Én nem járok nyaralni. Én ide járok nyaralni. Azért kötöm össze ezt 5 steak evéssel ott, túrázással a hegyekben, fotózással stb stb stb! Szerintem így semmivel sem drágább mint egy nyaralás a balcsin vagy "horvátba".

Az stimt persze, hogy egyedül a 300e sok, de ha egyedül jön valaki akkor az "csak" 220e körül van azthiszem, hiszen fele annyi kaja, egyágyas szoba, miegymás.

fennt van ez is a bakancslistán . :)

Link to comment
Megosztás:

Sosem mértem a körömet ott, iratlan szabály hogy sose mérd. Az késztet arra hogy egy kanyarba picit gyorsabban bemenj és pont így sikerül fejre állnod.

De azért ez elég szarul hangzik akárhogyan is. Nem tudom mennyire komoly ez az egész illetve meddig tart ki ez az ötlet, elég bugyuta amúgy. Amolyan fideszes :D

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.