Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

On 2015. 11. 21., Kombitomi írta:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen árat képez manapság egy új gyári GM, nem bontott Astra G OPC 2 (turbo) első lökhárító. A lökhárító már színre lett fújva, de autón még nem volt. A lökhárító köténylemez betét, vonószem is teljesen új, és a lökhárítóhoz tartozó két fékhűtés csatorna is, amik még nem voltak beleszegecselve a lökhárítóba. A terpesztő szegecsek külön be vannak csomagolva. A lökhárítóhoz van új gyári 2db gumicsík a fényszóró alá és új gyári 2db ködlámpa átalakító csatlakozó +  a két ködlámpa betét, és a középső rács is - de ezek szép állapotú bontott alkatrészek. Van még egy pár gyári GM Astra G Caravan OPC hátsó lámpa párom dobozában vadi új, ennek is érdekelne az ára. Ezeken az alkatrészeken kívül meg van minden kiegészítő bontva (hűtőrács, két küszöb, hátsó lökhárító, csomagtérszárny, multikormány) egy Astra G Caravan OPCsítéséhez. Eladó lesz minden +(Irmscher kartámasz, Eibach rúgószett, 4x100 17" 5X2 küllős gyári GM alufelnigarnitúra 205/45R17 gumikkal vagy nélküle, új GM csomagtértálca) mert jön a G helyett egy H Astra Caravan.

A bontottak komplett szinte sérülésmentesek 80e körül szoktak lenni.  Ha eladó lesz és egy árat írnál privátban hogy mennyit gondolnál érte megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

öreg vagyok én má' ahhó'.... de azért jól esik, köszönöm, hogy gondoltál rám, meg a gépre.

közben megvettem a KW variante 3-at, ami tudod mit jelent Lanti bá??? :)

RÁ MEGY TAVASSZAL A DTC jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment
Megosztás:

18 hours ago, voszi írta:

öreg vagyok én má' ahhó'.... de azért jól esik, köszönöm, hogy gondoltál rám, meg a gépre.

közben megvettem a KW variante 3-at, ami tudod mit jelent Lanti bá??? :)

RÁ MEGY TAVASSZAL A DTC jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

helyes! örülök, hogy végre lesz egy fasza opel :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.