Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Megnéztem ma egy panoráma szélvédőset... hát szerelmes lettem! De sajnos egy foskazal az egész. 

Had ne soroljam, kalaptartó NINCS, fékpedálon gumi NINCS, lábtér müanyag lóg, mind 4 felni leütve, mind 4 gumi oldalfala kiszakadva, spoilerek lógnak, svájci de rejtélyes módon hiányzik a szervízkönyv stb stb stb.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.8_gtc_sport_opc_line-10001346

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Lacee írta:

Megnéztem ma egy panoráma szélvédőset... hát szerelmes lettem! De sajnos egy foskazal az egész. 

Had ne soroljam, kalaptartó NINCS, fékpedálon gumi NINCS, lábtér müanyag lóg, mind 4 felni leütve, mind 4 gumi oldalfala kiszakadva, spoilerek lógnak, svájci de rejtélyes módon hiányzik a szervízkönyv stb stb stb.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.8_gtc_sport_opc_line-10001346

Kereskedőtől autót? Csakazértsemsosem

Link to comment
Megosztás:

gyorsan ment de azert jol is jart az ember. turbo kormany, turbos racs, turbo felnik... 1 éves fékek stb. nálam maradt a téli szett viszont azt lealkduta. amugy majdnem 3000en nézték meg a hirdetést de csak 6-8 ember hivott fel és egyetlen egy jött el megnezni/megvenni.

szivo jöhet csak szóba sajnos. turbos az iszonyat drága lenne nekem. konkrétan z18xe vagy z18XER kell nekem. dízel is tetszik de félek hogy belenyúlnék valamibe...

anyum G astra-t is pesten vettük kereskedésből, lassan 10 éve és hibátlan vétel volt, nekem mindegy ki adja el a verdát csak legyen jó állapotban de a fenti nem volt.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2008 körüli Corsa D OPC 1.6-ot szeretnék vásárolni hamarosan. Remélem jó helyen kérdezek :-)

Mire figyeljek oda a vásárláskor, milyen fenntartási költségekre számítsak, ha egy kb. 8 éves és ~100e km-t futott példányt veszek?

Esetleg vannak típushibái ennek a szériának?

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.