Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Köszi az infokat! Az látszik hogy a klima hűtő már cserélve volt..

Váltó nálad is akadt néha 1, 2 ben?

Tehát az abs vezérlő egységet kellene cserélni?

Vezérlés csere nálad mikor volt utoljára?

Egyébként a tetőkárpit az cserélve lett, vagy ujra van huzva?

Kék színű led szalagokról tudsz valamit, vagy az már a legutóbbi gazda műve!?

Előre is köszönöm!

Egyébként a tetőről a sajátomon is málik a lakk, a váltó meg néha akad egy kicsit 1,2 ben..

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mia!?!?!

Nebazz!!! 

Ugyan én se nagyon vagyok már aktív (Lurdi és társai), nem is hallottam róla jó ideje(bár ha jól tudom, ő se járt már ki), de a rég szép időkből még "rémlik" ki is ő!

Vagy ki volt ő?! :blink::huh::cry:

P1120326_MK.JPG

 

Hirtelen ezt találtam a gépen.. a többi már cd-n, dvd-n van.. esetleg egy videó :D 

B_Csaba:

Halli!

Még én is megvagyok, meg az öreg vas is.. bár nagyon gatyába kellene rázni.. elsősorban karosszéria dolgok.. rozsda bá nem kíméli..egy full fény is kellene neki.. már ez nem kevés pénz.. hármas is kezd kicsit szinkronos lenni, szar a klíma..ehh.. de azért menni megy, sehol nem hagyott még ott (nah jó egyszer, de akkor is lehetett volna vele menni, csak nem kínoztam..205 e km-nél, egy durva 2-be visszaváltásnál elköszönt a még gyári kuplungtárcsában a rugó, és be-kitámasztott :D)

Üzembiztosságra meg figyelek (olaj, vezérlés, fék, gumik, futómű, kormánymű mindig rendbe van.. a többi extra, vagy optika :blush:

Viszont nagyon filózok, hogy jövőre 13év meg egy kicsi, és 160 ezer meg egy kicsi km után elbúcsúzunk.. csak még nem tudom mire cseréljem..

Asszony (tudom, csend a neve..) 3 ajtóst kizárja.. (pedig egy G astra OPC-be beneveznék..)

G astra Caraván nem tetszik neki, mert olyan mint egy "doboz", vagy rosszabb kedvében mint egy halottas kocsi.. ehh.. 

Pedig most asszem fécen pont láttam egyet, ráadásul turbós.. bár ez nem tudom előny vagy hátrány :unsure:

Szóval opel vonalon eléggé meg vagyok lőve, ha a sportos vonalon szeretnék maradni.. 

Lehet inkább vissza kellene már fogni a vérem, de... :devlish:

Egy időben nézegettem a :lurker: Ford Focus ST-t mint alternatíva.. abból van 5 ajtós.. csak hááát.. drágább is, nem tudom milyenek, meg amúgy is, le kell higgadni, és venni egy fiatalabb, extrásabb de gyengébb autót, és kész :cool: (nah jó.. 150 ló alá nem adom.. újabb bódé, nehezebb bódé.. annyi kell, hogy ne haljak meg, mert nem megy.. :devlish:)

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

En meg tudnam mutatni hogy epitem at a kocsimat szelesebbre hosszabb lengokarokkal feltengelyekkel, masik kerekcsapaggyal, jobb fekkel lotus elise-bol, milyen 300 fok feletti veztengelyeket tesztelek, mit hoz az elektromos vizpumpa a motorteljesitmenyen, stb, de az enyem csak corsa, meg csak gsi sem, es meg turbom sincs, se 16v, igy biztos senkit sem erdekel. :)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

19 órája, TomTech írta:

En meg tudnam mutatni hogy epitem at a kocsimat szelesebbre hosszabb lengokarokkal feltengelyekkel, masik kerekcsapaggyal, jobb fekkel lotus elise-bol, milyen 300 fok feletti veztengelyeket tesztelek, mit hoz az elektromos vizpumpa a motorteljesitmenyen, stb, de az enyem csak corsa, meg csak gsi sem, es meg turbom sincs, se 16v, igy biztos senkit sem erdekel. :)

Szerintem meg több embert érdekelhet, és tuti elnézik az "offot." 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.