Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Újra. :huh:

Hátőőőő izéé akkor cseréljek jobbost is meg ABS kockákat is?! Mondjuk olcsóbb mint egy ECU csere de hát csaknem sz*r mind a 4 alkatrész. :icon11:

Illetve ennél sokkal fontosabb; nem tudom mennyivel megyek. Ilyenkor ugye lehet menni akármennyivel akárhol? :D

cserélj először abs kockát, hátha. ecut szerintem hagyd, nem az lesz a baj.

Voszi! mi a vasárnapi menetrend? időpont? program? pontos helyszín? telefonszám?

szerk: próbálj esetleg bontottat berakni először mielőtt új alkatrészeket veszel ezekből ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi! Pont ezeket akartam kérdezni! :)
És akkor a kérdés mindenkinek: valkinek van eladó kockája(EC)?

Köszi!

cserélj először abs kockát, hátha. ecut szerintem hagyd, nem az lesz a baj.

Voszi! mi a vasárnapi menetrend? időpont? program? pontos helyszín? telefonszám?

szerk: próbálj esetleg bontottat berakni először mielőtt új alkatrészeket veszel ezekből ;)

Link to comment
Megosztás:

Mármint csapágyat nem lehet benne cserélni ,ha erre gondolsz. Ha még csak egy kicsi hangja van van rá megoldás ,ha nagyon lóg akkor már nincs.

Igen, arra gondoltam hogy lehet-e benne csapágyat cserélni.

Olyan hangja van, mintha szálszakadásos lenne a gumi, vagy tojás alakja lenne. Gondolom ez már a vég.

Link to comment
Megosztás:

Igen, arra gondoltam hogy lehet-e benne csapágyat cserélni.

Olyan hangja van, mintha szálszakadásos lenne a gumi, vagy tojás alakja lenne. Gondolom ez már a vég.

Az még nem. Ki kell venni a kerékagyat és hátulról ahhol az abs jeladó van vagy ha nem akkor a porvédő kupak le kell venni a kupakot önteni kell bele hajtóműolajat közben

forgatni a kerékagyat hogy befollyon mind a két csapágyhoz . Ki van száradva a csapágyban a zsír. Egy jó fél deci olaj simán belemegy. Utánna kupak vissza nem sok idő múlva elkeveredik és feloldja a zsírt és szinte teljesen megszűnik a hangja.Az egész művelet max 20perc.

Link to comment
Megosztás:

eddig jól állunk. hó az van, de dolgozni lehet. remélem, hogy nem romlik vissza a helyzet holnap és holnapután.

voszi, ezt egy kicsit bővebben ha lehet... mert persze le lehet csavarozni 1 sárvédőt hóba de a motort kivenni nem annyira ajándék!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

akkor a tényállás:

itt -6 fok van most, mondjuk szépen süt a nap.

mit szóltok ahhoz, ha ma lenne a bontás? feltéve, hogy pluszba fordulunk, mert -6 fokban nem lehet semmit csinálni, az tuti. aki érintett, írjon már választ (aki inkognitóban szeretne maradni, az priviben), hogy hogy látja. ha jó, akkor szerintem ez lesz, ha nem, akkor halasztunk egy hetet biztonsági okokból.

Link to comment
Megosztás:

jelenleg 0 fok van, szép, napos az idő, szél sincs. így néz ki a placc most:

aki akar, jöhet ma bontani. és a holnapi napon is várok mindenkit! remélem nem fog esni a hó holnap estig. tea lesz. pörit Lanti hoz! :) sokat! :D

itt kb. 17.30-ig van kellő világosság a bontáshoz!

aki felnit jön nézni (ketten is vagytok), azoknak jelzem, hogy most nem tudja elvinni, kivéve, ha hoz csere felnit rá! (azt a bontóba vitelkor visszaadom.)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.