Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

bizonyos kanyarokban lesz szankcio ez a baj. amugy meg a nagy egyenesben amugy sem lehet 200 felé menni igazán mert az utolsó kanyar 110 körül vehető be utána kigyorsíthatsz 200ra majd rögtön le is kell jönni a az egyenes közepén.

várjuk ki mi lesz ebből szerintem ez változni fog hamarosan.

addig is csendélet:

IMG_20150621_124427.jpg

Link to comment
Megosztás:

ezzel meg mi történt? :blink:

a Márk féle OPC-ről suttyintott egy fotót, amikor nálunk garázdálkodtak. az illesztéseken még lehetne egy picit javítani, és a kerék sincs tökéletesen a helyén, de el kell ismerni, amikor Márk eladja nekem 2000 EUR-ért a gépet, nagyon fog fájni miatta a szíve.... :D

Link to comment
Megosztás:

simán megpróbálták ellopni... eltörték és a balfelét elvitték.

ezzel meg mi történt? :blink:

a Márk féle OPC-ről suttyintott egy fotót, amikor nálunk garázdálkodtak. az illesztéseken még lehetne egy picit javítani, és a kerék sincs tökéletesen a helyén, de el kell ismerni, amikor Márk eladja nekem 2000 EUR-ért a gépet, nagyon fog fájni miatta a szíve.... :D

Link to comment
Megosztás:

szívjátok csak a véremet béjemvés meg jópíszís gyíkarcok.... elment minden cucc a kombínóból, kerek -100 ezret nyertem rajta :D

na jó, megmaradt a kormány, a kormánylégzsák, a tükrök, meg az hátsó kerékjárati takaró ívecske, ha ezt levonom, akkor pont nullára vagyok. azokat nem adom el, mennek rá a szívóra.

már benn van a recaro, és azt kell mondjam, nekem bejön, elférek benne, jól tart.

Link to comment
Megosztás:

diny bá', te írsz stufe progit a szívóhoz? egy stufe 1, mondjuk 7700-ig forgatható jó lenne.

a másik kérdésem, hogy rövidesen megint megy olajcserére a traki, és akkor szeretnék hengerfejet cserélni arra, amit árul a budaörsi srác:

http://www.jofogas.hu/pest/X20xer_OPC_2_0_16V_tuning_hengerfej_0km_26226151.htm

mi erről a vélemény?

szeretnék alá fém hengerfejtömítést, hogy jobban bírja a forgatást, a mostani ha hajtom 6000 fölött rendesen, könnyezi az olajt egy picit. lehet, hogy még az eredeti gyári? óra szerint 220 ezer van benne. mehet alá Z20LET tömítés? valamint van értelme arp csavarokkal lehúzni? a "magasabb" fordulatszám miatt gondoltam, biztos, ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.