Jump to content
forumadmin

Beltér, gyári hifi + karosszéria

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy 2005-ös merivám CD30 Mp3-as fejegységgel.

Erre a fejegységre szeretnék csatlakoztatni külső eszközt AUX bemeneten keresztül.
Állítólag nem minden fejegység jelen esetben pont a merivákba helyezettek nem képesek kezelni az AUX-ot. ( CD tárat )
Találtam Dension illetve Yatour egységeket melyek azt írják, hogy kompatibilisek a fejegységgel feltéve, ha van AUX bemenet.

Ahogy láttam a csatlakozót van rajta kivezetés. Viszont így még mindig nem képes lekezelni azt mert szoftveresen erre nincs ráprogramozva. ( Legalább is tegnap ezt a választ kaptam a szervizbe )

Ebben szeretném a segítségeteket kérni!

Lehet-e valójában bővíteni vagy sem?

Hálás köszönet!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok. Élőben még nem láttam, de tesztekben olvastam, hogy ledönthető az anyósülés háttámlája. Ezzel teljesen sík felületet lehet ott bent létrehozni vagy pedig van benne valamennyi lejtés-emelkedés? Benne szeretnék aludni néha, ezért lenne ez fontos. 

Igazából eddig G Astrákat nézegettem, de most, hogy olvastam róla ezt a lehetőséget, képbe jött egy Meriva is. Azért így mégis kényelmesebb lenne, mint az Astra kb. 155 centijében. :) 

Köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok,
Szereztem szinte ingyen egy CD30 MP3 egységet egy angol bontott autóból. Természetesen nem lett 0000 ra állítva a rádió kód kiszereléskor.. Van rá esélyem, hogy a saját autómba beszerelve működésre tudjam bírni? Op-comom van.. Segítséget előre is köszi..

Ha volt már téme, kérlek jelezzétek, kb. merrefelé találok választ kérdéseimre..

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy csak abban az autóban működik, amelyikből kivették. Abban kell  a kocsi elektronikájához hozzátanítani, illetve a te esetedben leválasztani kinullázni a rádiót. Utána kiszedni és mehet a tiedbe, ott kell feltanítani az ECU-nak..

Én egy sima aux in bekötést szeretnék az enyémbe (2007/04 Z124XEP benzin) úgy ahogy gyárilag is van a kézifékkar környékére.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok van egy 2005 -os merivam.

DVD90NAVI fejegység van ben és beragadt a lemez nem adja ki hiába nyomok rá a kiadó gombra.

Járt már valaki így és ha igen hogy oldota meg a problémát.

Előre is köszi a segítséget.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szia!

Végső esetben kiszerelés, majd le kell venni a rádió felső burkolatát, és óvatosan kivenni a lemezt a betöltést végző fogaskerék/csigakerék forgatásával. Csak simán kihúzni nem lehet, mert a lemez közepét tartja a hajtást adó rész.

Üdv

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Jó napot kívánok!

Van egy 2004-es 1.6 16v easytronic digitális klímás Merivám, de nincsen benne bc kijelző, csak ketsoros TID és egy rcd 2005 fejegység. Ezt szeretném fejleszteni.

milyen lehetőségeim vannak?

Köszönöm szépen

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás: