Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Beltér, gyári hifi + karosszéria


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy 2005-ös merivám CD30 Mp3-as fejegységgel.

Erre a fejegységre szeretnék csatlakoztatni külső eszközt AUX bemeneten keresztül.
Állítólag nem minden fejegység jelen esetben pont a merivákba helyezettek nem képesek kezelni az AUX-ot. ( CD tárat )
Találtam Dension illetve Yatour egységeket melyek azt írják, hogy kompatibilisek a fejegységgel feltéve, ha van AUX bemenet.

Ahogy láttam a csatlakozót van rajta kivezetés. Viszont így még mindig nem képes lekezelni azt mert szoftveresen erre nincs ráprogramozva. ( Legalább is tegnap ezt a választ kaptam a szervizbe )

Ebben szeretném a segítségeteket kérni!

Lehet-e valójában bővíteni vagy sem?

Hálás köszönet!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok. Élőben még nem láttam, de tesztekben olvastam, hogy ledönthető az anyósülés háttámlája. Ezzel teljesen sík felületet lehet ott bent létrehozni vagy pedig van benne valamennyi lejtés-emelkedés? Benne szeretnék aludni néha, ezért lenne ez fontos. 

Igazából eddig G Astrákat nézegettem, de most, hogy olvastam róla ezt a lehetőséget, képbe jött egy Meriva is. Azért így mégis kényelmesebb lenne, mint az Astra kb. 155 centijében. :) 

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Sziasztok,
Szereztem szinte ingyen egy CD30 MP3 egységet egy angol bontott autóból. Természetesen nem lett 0000 ra állítva a rádió kód kiszereléskor.. Van rá esélyem, hogy a saját autómba beszerelve működésre tudjam bírni? Op-comom van.. Segítséget előre is köszi..

 

Ha volt már téme, kérlek jelezzétek, kb. merrefelé találok választ kérdéseimre..

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Én úgy tudom, hogy csak abban az autóban működik, amelyikből kivették. Abban kell  a kocsi elektronikájához hozzátanítani, illetve a te esetedben leválasztani kinullázni a rádiót. Utána kiszedni és mehet a tiedbe, ott kell feltanítani az ECU-nak..

 

Én egy sima aux in bekötést szeretnék az enyémbe (2007/04 Z124XEP benzin) úgy ahogy gyárilag is van a kézifékkar környékére.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Szia!

Végső esetben kiszerelés, majd le kell venni a rádió felső burkolatát, és óvatosan kivenni a lemezt a betöltést végző fogaskerék/csigakerék forgatásával. Csak simán kihúzni nem lehet, mert a lemez közepét tartja a hajtást adó rész.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2019. 03. 16. at 17:39, Imbal írta:

Jó napot kívánok!

Van egy 2004-es 1.6 16v easytronic digitális klímás Merivám, de nincsen benne bc kijelző, csak ketsoros TID és egy rcd 2005 fejegység. Ezt szeretném fejleszteni.

milyen lehetőségeim vannak?

Köszönöm szépen

Üdv!

Ez a lehetőség engem is érdekelne, tegnap vettem egy 2007-es 1.6-os gépet, hasonló felszereltséggel.

Találtam bontottan navis fejegységet kijelzővel együtt, de nem tudom az átszerelés menetét, úgy hallottam, a kiszerelés előtt valahogy le kell programilag választani a mostani kocsi ECU-járól, aztán az enyében rá kéne tanítani. Ennek a pontos menete érdekelne, Tech műszer kell hozzá, vagy elég egy Op-com is? Köszi!

 

Módosítva : FPepe
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2019. 03. 16. at 17:39, Imbal írta:

Jó napot kívánok!

Van egy 2004-es 1.6 16v easytronic digitális klímás Merivám, de nincsen benne bc kijelző, csak ketsoros TID és egy rcd 2005 fejegység. Ezt szeretném fejleszteni.

milyen lehetőségeim vannak?

Köszönöm szépen

Hali! Azt nagyon sehova, max ha találsz valami jó cd-s fejet jellemzően C Vectrából. Facelift előtti autó hifijét annyiban könnyebb tuningolni, hogy ezek még kódot kértek, a 2005 utániakat Tech2-vel lehet fel/letanítani. A kijelző valószínűleg maradni fog, ritkán rendeltek navit GID-el és annak más a műszerfal teteje is ahol a kijelző van. A lényeg: ebbe az autóba még ISO csatlakozós rádió való. 

01a1d9dd-7a6c-4075-87a6-2dd385bf77d0.jpgaqua

Módosítva : Róóóbi
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.