Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Calibra problémák


Galambos Gábor

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Ha csak hidegen nincsen alapjáratom, az akkor is alapjárati motor probléma? Mert melegen más nem kell folyton rugdosnom a gázt, meg nem is akar lefulladni folyton, de az első két saroknyit mindig padlógázzal kell megtennem :lol:

az szerintem teljesen más lesz

Link to comment
Megosztás:

az szerintem teljesen más lesz

Esetleg konkrétabban hogy például akkor micsoda? Mondjuk olyan van még hogy nemrég leszedtük az egész kipuffrendszert a leömlőtől hátrafele, és az első csőcsatlakozásnál a tűzkarika elment nyaralni, ezért ott kifúj a rendszer. Nem lehet hogy ettől a lambdaszonda rossz jelet kap, és amiatt van ez a dolog?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy ettől a lambdaszonda rossz jelet kap, és amiatt van ez a dolog?

azt nem hiszem, mert a lambdaszonda előrébb van a rendszerben

vagy nem? :roll:

szerintem lehet gyújtás, légtömegmérő

de nem mondok inkább semmit, mert nem értek a lovakhoz :lol:

abban viszont majdnem 1000%-ig biztos vagyok, hogy nincs köze az alapjárati motorhoz (azt már nem írom le, hogy miért gondolom ezt, mert lehet, hogy az akkor hülyeség, mint a ház :D )

Link to comment
Megosztás:

azt nem hiszem, mert a lambdaszonda előrébb van a rendszerben

vagy nem? :roll:

szerintem lehet gyújtás, légtömegmérő

de nem mondok inkább semmit, mert nem értek a lovakhoz :lol:

abban viszont majdnem 1000%-ig biztos vagyok, hogy nincs köze az alapjárati motorhoz (azt már nem írom le, hogy miért gondolom ezt, mert lehet, hogy az akkor hülyeség, mint a ház :lol: )

Időközben megoldódott a dolog: az alapjárati motor és a fojtószelepház közti rövid gumicső volt aljas módon a bilincs alatt kiszakadva (nehogymá lássam elsőre hogy mi a baja), és ott szívott falsot.

Link to comment
Megosztás:

:?:

van ilyen? pontosabban menet közben állítható a lengéscsillapító segítségével az autó magassága?

jó lenne a padkás parkoláshoz is... 8)

eccerűen nem találom sehol (monroe, ...) :evil:

:shock: figyelmesen hallgatlak titeket

SPM fokozat, Knight Rider! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:?:

van ilyen? pontosabban menet közben állítható a lengéscsillapító segítségével az autó magassága?

jó lenne a padkás parkoláshoz is... 8)

eccerűen nem találom sehol (monroe, ...) :evil:

:shock: figyelmesen hallgatlak titeket

Van ilyen "air ride" neve és a Kárászynál is megvásárolható, igaz nem tudom milyen tipusokhoz.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

ha valaki tudna segíteni calibra alkatrészek beszerzésében, nagyon hálás lennék.. ugyanis, mint a mesében... evitték az autóm, de a rendőrség megtalálta (!!!a csoda)... csak kritikán aluli állapotban...

előre is köszi, üdv:

Tom

Link to comment
Megosztás:

van egy lezúzott első lökhárító+bal sárvédő, egy bal ajtó, egy jobb hátsó hossztartó+rugó, a motor nem tudom milyen, de elég csúnya volt (mondjuk a bakokat biztos csere), meg a fék is k.o. (széttört féktárcsa)... első ránézésre...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.