Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Calibra problémák


Galambos Gábor

Recommended Posts

Hi! Mindenkinek!

Cserélt már valaki 92-es Calin kézifék betétet? Csak azért mert én igen! Azt vettem észre hogy beraktam az új betéjeket és úgyanúgy nem fog semmit! A tárcsa jó! Nem tudom mi lehet a gond! Akinek van ötlete írjon, mert nekem nincs!

1. a tárcsának marhára semmi köze a kézifékhez! A tárcsa agy-részében van egy kis dob, és lehet hogy az kopott túlméretesre (beragadt kézifékkel autóztak, vagy sokat kézofékeztek vele).

2. megnyúlt akézifékkötél, vagy rosszul van beállítva

3. amit bazs mondott

Link to comment
Megosztás:

igazából gondoltam egy olyanra, hogy egy alkatrészvámos autóra véletlenül átrakni a rendszámot... az talán olcsóbb lenne...

Aztán ha vletlenül megállítanak és megkérdezik, hogy hát ez meg hogy került erre az autóra, akkor erőteljesen elgondólkozhatsz azon, hogy mennyit kapsz majd "egyedi azonosító jellel való visszaélésért. Autó pá-pá, soha többé nem látod, plusz még nem kevés pénzbüntetés is.

:twisted:

Link to comment
Megosztás:

Aztán ha vletlenül megállítanak és megkérdezik, hogy hát ez meg hogy került erre az autóra, akkor erőteljesen elgondólkozhatsz azon, hogy mennyit kapsz majd "egyedi azonosító jellel való visszaélésért. Autó pá-pá, soha többé nem látod, plusz még nem kevés pénzbüntetés is.

:twisted:

Ez max. műszakinál történhet meg.Menet közben neked a rend szigorú őre nem fog alvázszámot, meg motorszámot keresgélni a verdádon.A műszaki meg annyi, hogy így többe kerül. :wink:Meg addig használod, amíg ki nem penészedik alólad.

Link to comment
Megosztás:

Ez max. műszakinál történhet meg.Menet közben neked a rend szigorú őre nem fog alvázszámot, meg motorszámot keresgélni a verdádon.A műszaki meg annyi, hogy így többe kerül. :wink:Meg addig használod, amíg ki nem penészedik alólad.

na ez sem így van

mert ha kápéemessel van, akkor minden megnézhet és meg is fog nézni

Link to comment
Megosztás:

Ez max. műszakinál történhet meg.Menet közben neked a rend szigorú őre nem fog alvázszámot, meg motorszámot keresgélni a verdádon.A műszaki meg annyi, hogy így többe kerül. :wink:Meg addig használod, amíg ki nem penészedik alólad.

Sohasem tudhatod, hogy a rendőr mit néz meg. Főleg ha átfogó közlekedési akciót szerveznek. Tudom mert én is yard vagyok.

Hát így könnyű!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Feltűnt pár napja, hogy igen sz@rul megy a járgány. Kiderült, hogy összezuhant a középdobom, meg még ki is lyukadt a dob utáni kivezető cső. :evil:

Csere.

Másnap mentem Veszprémbe, még sz@rabbul megy a verda. Alig gyorsult, 3000 felett rázkódott, hörgő darabos kipuffhang, tiszta horror. Lépésben hazalopakodtam, majd ma reggel irány újra a kipufogós. A Remus hátsó dobnak is véres lett a nyaka. :evil:

Csere.

Most indulok Egerbe, remélem több meglepetés nem ér. :(

Klassz fürge lett a Cali, tök jól megy. Bő 70 ezret sikerült 2 nap alatt rákölteni. :?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.