Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Calibra problémák


Galambos Gábor

Recommended Posts

kárpit le, és a sinek szoktak kiszáradni. én szilikonsprével fujtam be, és jóóóó lett. illetve zsirral a szerkezet csuszkáját.

Köszi! Kicsit csúszik a művelet, mert jövő héten lesznek színrefújva a kilincseim, azok miatt meg úgyis szét kell szedni az ajtókárpitot. Egy-két hét alatt talán nem ég le a motor, de majd ritkán használom. A szilikon spray nem párolog el túl hamar?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello!

Van egy kis problémám!

Szerintetek ha felgyulladt a műszerfalon az a lámpa, hogy "a motor nem jól üzemel és rögtön szervízbe kell vinni", akkor az lehet amiatt, hogy az alapjárata rossz és beállítást igényelne???

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: Fecka

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

94-es hibakodom van, ami a Hall-jelado hibajara utal.

Nincs valakinek elfekvoben egy ilyen elado jelado ? :-)

Esetleg egy csere, hogy biztosan az lehet-e a hibas?

C20XE , bosch motronic 2.5

Koszi!

bazzeg te még mindig itt tartasz??? :shock: legalább 20 levelet irtam neked ezzel kapcsolatban. na tudod ki fog neked ímélt irni ezután..... én biztos nem. :roll:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy kis problémám!

Szerintetek ha felgyulladt a műszerfalon az a lámpa, hogy "a motor nem jól üzemel és rögtön szervízbe kell vinni", akkor az lehet amiatt, hogy az alapjárata rossz és beállítást igényelne???

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: Fecka

El kell vinni szervízbe, ahol ki tudják olvasni, hogy miért világít a sárga pilács !

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy kis problémám!

Szerintetek ha felgyulladt a műszerfalon az a lámpa, hogy "a motor nem jól üzemel és rögtön szervízbe kell vinni", akkor az lehet amiatt, hogy az alapjárata rossz és beállítást igényelne???

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: Fecka

A rossz alapjáratot is okozza valami, inkább azért világít a lampion. De a hibakódot Te is ki tudod villogtani otthon asszem. Bár ajánlott a szervíz, mert ott több minden kiderül(het). Érdemes szakértőhöz vinni. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen akkor ebből szerví lesz! :(

Az aláírásod miből adódik? Úgyértem ellopták az autód vagy mi? :shock:

Szerintem érdemes szervízbe vinni, mert egy tapasztalt szervízes akkor is ki tud segíteni ha egy jeladó már rossz értéket mutat, de még nincs abba a tartományba hogy világítson a lámpa.

Szerencsére nem. Csak tervezek venni egyet és a kiszemelt gépet orvul elvitték előlem. :(

Link to comment
Megosztás:

Pedig nyugodtan elhiheted mert a mostani gumik amikkel vettem kb. olyan 5-10%-osak lehetnek. Nagyon kopottak és szarok!

Most veszek rá jó kis Good Year gumikat, aminek a bolti ára 74.900Ft/db, én meg 35000Ft/db áron veszem meg! :wink:

Szóval azokkal a gumikkal már egészen biztosan nem fog elkaparni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.