Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Legyen SOS topik?


SOS topik - "súlyos veszélybe kerültem és azonnali segítségre van szükségem"  

22 szavazat

  1. 1. Szeretnétek SOS topikot?

    • Igen, jó ötletnek tartom. Élnék vele bízom a segítőkész fórumtársakban
    • Igen,jó ötletnek tartom. Viszont azt gondolom, hamarabb hívnék ismerőst, trélert.
    • Az ötlet jó, de szerintem nincs létjogosultsága. Nem használnánk elveszne később az Archívumban.
    • Érdekes lenne, de arra ott a Facebook vagy egyéb más közösségi oldal
    • Nem érdekel, hogy van, vagy nincs. Közömbös.
      0
    • Felesleges
      0


Recommended Posts

Legyen SOS topik. :)

Kizárólagos célja, hogy ha valaki az út mellett leragad (és épp nincs nála emelő, kerékkulcs, vonatatókötél, kifogyott a benzin, stb...) ne kelljen feltétlenül trélert hívnia vagy valamilyen ismeretlentől várni a segítséget. Mivel manapság mindenkinél van már okostelefon a fórummal való online kapcsolat biztosított egy ilyen helyzetben is. Persze szükséges, hogy rövid időn belül legyen olvasva a segítségkérő poszt, az olvasó legyen a közelben és képes legyen a segítségnyújtásra. Az ide látogatók országon belül megoszlása szerencsére elég változatos, de nem tudom hogy van-e akkora az olvasóközönség, hogy ennek az egésznek legyen is értelme.

A topik helye valahol a főoldalon lenne indokolt hogy látványos legyen, és erős moderáció kell rá, nehogy valaki az apró cseprő dolgait gondolja túlságosan fontosnak.

Szükséges lenne hangsúlyozni azt is, hogy a segítségnyújtónak illik megtéríteni minimum a fellépő költségeit (pl:üzemanyagköltség).

Upgrade lehetőség: Ha lenne elég önként jelentkező, akkor tagok számára elérhetővé lehetne tenni közvetlen telefonszámokat is.

Idézzük a cartárs / klubtárs felvetését, amelyet szavazásra bocsájtanánk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.