Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

Ma reggel rámértem az akksira:nyugalmi fesz.12,5V,indítás után alapjáraton 14,6V a töltőfesz,tompitott bekapcsolással sem esett vissza.

Volt ennél már gyengébb állapotban is az akksim télen,de a szervóval nem volt gond akkor sem,így nem gondolnám hogy ez lenne a probléma.

Érdekes,hogy csak akkor nem működik ha több órát áll,ha max.1órát akkor megy

Olaj nem fogyott a tartályból 1 deka se,porszárazak a csővezetékek végig néztem az olaj útját

Légtelenítettem,az olaj tiszta,nem habos.

Viszont egy ideje minden indításkor volt egy éles hang mintha megcsúszna a szíj,de mostanra már nincs.

Amúgy ha indítás után nincs szervó,párszor jobbra-balra tekerve a kormányt beindul,én a szivattyúra gyanakszom... :smartass:

Amikor van ez a  sikító hang(kb.fél másodpercig) hidegindításnál,a szervo is működik :huh:Ha nincs ez a hang akkor nem megy a szervo,ez a tapasztalatom.

Következő lépés olajcsere

Link to comment
Megosztás:

Amikor van ez a  sikító hang(kb.fél másodpercig) hidegindításnál,a szervo is működik :huh:Ha nincs ez a hang akkor nem megy a szervo,ez a tapasztalatom.

Következő lépés olajcsere

Egyenlőre nem cserélek olajat,opelos szaki véleménye szerint a villanymotor lehet menetzárlatos(szerinte gyakori probléma G-nél),javasolta egy bontott szivattyú vételét.(40K-ért tudna szerezni vmennyi garival)

De elötte egy villanyos szaki még megnézi,hogy biztosra menjünk

De van felújított 38K-ért, plusz az enyémet oda kell adni,de csak ha javítható

Ami idáig volt::töltés rendben,akksi ok,szivárgás nincsen,a szint 4 éve ugyanott a tartályban,80A bizti ok

Viszont elég sírós hangja van működés közben, indítás után random csinálja,hogy elindul a rásegítés vagy nem :huh:

Az olajat megvettem,mindenképp le lesz cserélve ha meggyógyul

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre nem cserélek olajat,opelos szaki véleménye szerint a villanymotor lehet menetzárlatos(szerinte gyakori probléma G-nél),javasolta egy bontott szivattyú vételét.(40K-ért tudna szerezni vmennyi garival)

De elötte egy villanyos szaki még megnézi,hogy biztosra menjünk

De van felújított 38K-ért, plusz az enyémet oda kell adni,de csak ha javítható

Ami idáig volt::töltés rendben,akksi ok,szivárgás nincsen,a szint 4 éve ugyanott a tartályban,80A bizti ok

Viszont elég sírós hangja van működés közben, indítás után random csinálja,hogy elindul a rásegítés vagy nem :huh:

Az olajat megvettem,mindenképp le lesz cserélve ha meggyógyul

Elvittem egy akkumlátoros szakihoz,megmérte terhelten az akksit,gyenge,cserélni kell a műszer szerint.Megörültem nem kell szivattyút vennem,a madaras tescóban akciós volt a Bosch akksi vettem egy 55Ah-t jó áron,Ma beraktam első indítás,szervó működik,hurrá! :D Kis idő múlva na még egy próba:nem működik! :smartass: Szerintetek olajcserével érdemes próbálkozni mielött szivattyút cserélek?Az olaj már megvan.Bontott szivattyú lenne 30K-ért 10 nap garival,vagy felújitják 38K-ért de azt el kell vinnem 180km oda-vissza  vagy posta.

Link to comment
Megosztás:

Elvittem egy akkumlátoros szakihoz,megmérte terhelten az akksit,gyenge,cserélni kell a műszer szerint.Megörültem nem kell szivattyút vennem,a madaras tescóban akciós volt a Bosch akksi vettem egy 55Ah-t jó áron,Ma beraktam első indítás,szervó működik,hurrá! :D Kis idő múlva na még egy próba:nem működik! :smartass: Szerintetek olajcserével érdemes próbálkozni mielött szivattyút cserélek?Az olaj már megvan.Bontott szivattyú lenne 30K-ért 10 nap garival,vagy felújitják 38K-ért de azt el kell vinnem 180km oda-vissza  vagy posta.

Hát nem is tudom, félő hogy nem... Azonban a költség részét tekintve lehet hogy megérné a próbát, hátha... 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első féket cserélnék, betétet, tárcsát. Kinek, milyen vált be. Ár-érték arányban milyet ajánlották?

Továbbá sajnos a kéziféket sem jó, erről nincs információm, hogy ennek a cseréje hogy működik, továbbá hogy mi kell hozzá.

Válaszotokat Köszönöm, szép estét nektek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Első féket cserélnék, betétet, tárcsát. Kinek, milyen vált be. Ár-érték arányban milyet ajánlották?

Továbbá sajnos a kéziféket sem jó, erről nincs információm, hogy ennek a cseréje hogy működik, továbbá hogy mi kell hozzá.

Válaszotokat Köszönöm, szép estét nektek.

 

Nem mintha máson spórolnék, de a féken még úgy sem kéne.

Én előre Brembo mart tárcsákat tettem, hátra ( tárcsásítást követően ) Textar tárcsák kerültek.

Eddig minden szépen teszi a dolgát!

 

A kéziféknél több dolog is lehet. Nem írtad, hogy hátul dob vagy tárcsafék van.

Dobnál lehet csak utána kell állítani, vagy a kézifékkötélen kell feszíteni valamennyit. Ha nem segít, akkor megnyúlott a bovden, ki kell cserélni. Illetve a pofák kopása miatt is lehet rossz!

Link to comment
Megosztás:

Nálam is valami ilyesmi fog játszani,nem adok ki ezért 5-10ezret egyszeri használatra.. Köszönöm a válaszod ezekszerint megoldhato?

 

Nem kell hozzá spec kulcs. Elég ha van egy megfelelő méretű flexhez való körmöskulcsod, vagy csinálsz egy hasonlót.

Laposvas és két 6-os csavar 2-2 6-os anyával.

Pl.: https://csiszolokorong.arukereso.hu/wofcraft-flexkulcs-kormoskulcs-kicsi-2453000-p250886375/

 

Link to comment
Megosztás:

Elvittem egy akkumlátoros szakihoz,megmérte terhelten az akksit,gyenge,cserélni kell a műszer szerint.Megörültem nem kell szivattyút vennem,a madaras tescóban akciós volt a Bosch akksi vettem egy 55Ah-t jó áron,Ma beraktam első indítás,szervó működik,hurrá! :D Kis idő múlva na még egy próba:nem működik! :smartass: Szerintetek olajcserével érdemes próbálkozni mielött szivattyút cserélek?Az olaj már megvan.Bontott szivattyú lenne 30K-ért 10 nap garival,vagy felújitják 38K-ért de azt el kell vinnem 180km oda-vissza  vagy posta.

Kedden elvittem dignosztikára hátha kommunikál a gyári progival a szervóm,de sajna nem

1 hibakód volt tárolva ami nem volt jelen P0505 alapjárati  levegőszebályozás,ez törölve lett.

Generátor töltés oszcilloszkóppal vizsgálva ingadozó,13,2-14,5V között,ez lett volna a köv.lépés ha...

De amint kiálltam a műhelyből a szervó újra működött és azóta is megy rendesen,pedig amikor beálltam még "izomból tekertem a kormányt" :huh:

Akkor most mi volt a probléma???

Link to comment
Megosztás:

158 ezer km után csereérettek lettek az első féktárcsák. Teljesen alsó határon vannak. A mai nap folyamán meg is rendeltem a Textar tárcsákat és betéteket. Az előbbiekkel együtt a fékolaj is cserére kerül.

 

A hátsó fékdobok ügyében viszont tanácstalan vagyok. Tudja-e valaki, hogy azoknál mi az a "kopási átmérő" aminél már nem érdemes fenthagyni őket?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem lenne egy olyan problémám,hogy a műszerfalon folyamatosan kijelez az abs és ezzel egyidejűleg elment a szervom is... a szervo motor úgy tűnik jó,mert kormányforgatásra le-fel mozog a szervo olaj...(anno tönkre ment a szervo motorom az előző tulaj butasága miatt,szóval valószínű nem megint az ment ki,mert nem produkálja ugyanazokat a tüneteket)...ha valaki már szembesült ilyen problémával,vagy tudja a megoldást,kérem jelezze már!Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem lenne egy olyan problémám,hogy a műszerfalon folyamatosan kijelez az abs és ezzel egyidejűleg elment a szervom is... a szervo motor úgy tűnik jó,mert kormányforgatásra le-fel mozog a szervo olaj...(anno tönkre ment a szervo motorom az előző tulaj butasága miatt,szóval valószínű nem megint az ment ki,mert nem produkálja ugyanazokat a tüneteket)...ha valaki már szembesült ilyen problémával,vagy tudja a megoldást,kérem jelezze már!Előre is köszönöm!

Ha leesik a feszultseg akkor elmegy az abs es a szervo is. Mas osszefugges nincs szerintem. Akksi generator toltes testelesek vonalon nezelodj. Illetve kezdeskent a biztositekot nezd meg! Kozos az ABS es a szervoe!!!

Link to comment
Megosztás:

Toronygumiból, milyet érdemes venni? Van kemény és puha kivitelű.

 

Üdv,

 

A két verzió közül az erősített kivitelűt érdemes (az Opel boltban, ahol megnéztük a normál kivitelt a nagyon korai modellekre hozta a katalógus.).

A nyár elején én is cseréltem.

Nekem FEBI került beépítésre.

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

 

A két verzió közül az erősített kivitelűt érdemes (az Opel boltban, ahol megnéztük a normál kivitelt a nagyon korai modellekre hozta a katalógus.).

A nyár elején én is cseréltem.

Nekem FEBI került beépítésre.

 

Én is a keményebbre gondolnék inkább.

Link to comment
Megosztás:

Kedden elvittem dignosztikára hátha kommunikál a gyári progival a szervóm,de sajna nem

1 hibakód volt tárolva ami nem volt jelen P0505 alapjárati  levegőszebályozás,ez törölve lett.

Generátor töltés oszcilloszkóppal vizsgálva ingadozó,13,2-14,5V között,ez lett volna a köv.lépés ha...

De amint kiálltam a műhelyből a szervó újra működött és azóta is megy rendesen,pedig amikor beálltam még "izomból tekertem a kormányt" :huh:

Akkor most mi volt a probléma???

Hát eddig működött...a köv.lépés generátor vizsgálat(felújítás?)A hibajelenség:indítás után kb. 1km után jön vissza a rásegítés,utána már nem megy el

Link to comment
Megosztás:

Hát eddig működött...a köv.lépés generátor vizsgálat(felújítás?)A hibajelenség:indítás után kb. 1km után jön vissza a rásegítés,utána már nem megy el

Sajnálom h ennyire ráfutottál erre a hibára... Kíváncsi leszek mi lesz a megoldás, sajnos nincs tippem. Bár egyre inkább úgy tűnik, hogy valami csak később épül fel a szervó működéséhez. Ha a generátor lenne, akkor nem kellene a töltésjelzőnek pislákolnia? Elvégre itt már nem kicsi hiányról lehet szó ha egy biztonsági berendezést (rásegítést) letilt/engedi funkció nélkül futni... 

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom h ennyire ráfutottál erre a hibára... Kíváncsi leszek mi lesz a megoldás, sajnos nincs tippem. Bár egyre inkább úgy tűnik, hogy valami csak később épül fel a szervó működéséhez. Ha a generátor lenne, akkor nem kellene a töltésjelzőnek pislákolnia? Elvégre itt már nem kicsi hiányról lehet szó ha egy biztonsági berendezést (rásegítést) letilt/engedi funkció nélkül futni... 

Megvan a hiba!alámásztam megrángattam a vezetékeket,csatlakozó nincs sehol a biztitáblától a szivattyúig

Elindítottam a motor,aláfeküdtem rángattam a vezetékeket semmi,fogtam a kalapácsot rákoppintottam a szivattyúra és láss csodát elindult és a következő 4 indítás után is ment.Így már csak egy bontott szivattyút kell keresnem meg olajcsere

Link to comment
Megosztás:

Megvan a hiba!alámásztam megrángattam a vezetékeket,csatlakozó nincs sehol a biztitáblától a szivattyúig

Elindítottam a motor,aláfeküdtem rángattam a vezetékeket semmi,fogtam a kalapácsot rákoppintottam a szivattyúra és láss csodát elindult és a következő 4 indítás után is ment.Így már csak egy bontott szivattyút kell keresnem meg olajcsere

Legalább a hiba megvan... A szervóolaj nem élettartamos mint a váltóolaj? Van egyáltalán leeresztési lehetőség? Mennyi megy bele, 1 liter? 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.