Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

3 hours ago, daykiller írta:

okéjó.

Esetleg a csatlakozókat lehúzod, megtisztítod, WD40. Folyamatosan jelez, amint gyújtást adsz? Ha  pl nem jelez hibát, megmozgathatnád a vezetéket a kerekeknél, hátha úgy kiderülne, hogy melyik a  hibás. Nekem szálszakadásos volt a vezeték, és ezt meg is mondta az autódiagnosztika. Azt nem tudom, miféle programmal nézték meg a hibát. Lehet ezeket magadtól is tudtad, és túl vagy rajta, akkor bocs ;)

Link to comment
Megosztás:

52 minutes ago, joecockroach írta:

Esetleg a csatlakozókat lehúzod, megtisztítod, WD40. Folyamatosan jelez, amint gyújtást adsz? Ha  pl nem jelez hibát, megmozgathatnád a vezetéket a kerekeknél, hátha úgy kiderülne, hogy melyik a  hibás. Nekem szálszakadásos volt a vezeték, és ezt meg is mondta az autódiagnosztika. Azt nem tudom, miféle programmal nézték meg a hibát. Lehet ezeket magadtól is tudtad, és túl vagy rajta, akkor bocs ;)

A wd 40 nem kontakt spré... :-) :-) 

Link to comment
Megosztás:

15 hours ago, Istike01 írta:

Sziasztok. Műszaki vizsga előtt állok. Korrekt, megbízható helyre lenne szükségem Budapesten, ahol nem húznak le és próbálják az autó felét megjavíttatni és kicserélni a vizsga előtt. Ötlet valakinek? Előre is köszi.

Kpm, ott biztos megmondják mi jó meg mi nem

 

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!
Még a nyáron cseréltem első féktárcsákat és betéteket.
A féktárcsa Brembo Max, a fékbetét pedig Textar lett beszerelve.
A fékem olyan fura volt, majd bizonytalan lett, ezt egy főfék munkahenger cserével oldottam meg, majd jobb lett a helyzet.
A mostani jelenség az hogy, a fék kemény, de csak nagyobb pedálerőre fog a fék (ha picit nyomom akkor nem fog szinte semennyire, majd ahogy nyomom a pedált egyszer csak elég jó el kezd fogni).
Most hogy ezek a párás, nedves idők vannak, picikét meg rozsdál a tárcsa, és akkor pedál érintésre is szépen fog, tehát így működik számomra is tetszően.
Kérdés: Miért van ez? Ehhez a féktárcsához, puhább betét kellene? Vagy miért csinálja ezt?
Még az azt hiszem gyári féktárcsa, föl is van szabályozva, avval vajon mit muzsikálna a Textar betét?
Ki mit hallott erről a féktárcsáról? Olvastam oylat is hogy van akinek csak bemelegedés után fog :-O
 

Link to comment
Megosztás:

56 perce, zotya91 írta:

Sziasztok!
Még a nyáron cseréltem első féktárcsákat és betéteket.
A féktárcsa Brembo Max, a fékbetét pedig Textar lett beszerelve.
A fékem olyan fura volt, majd bizonytalan lett, ezt egy főfék munkahenger cserével oldottam meg, majd jobb lett a helyzet.
A mostani jelenség az hogy, a fék kemény, de csak nagyobb pedálerőre fog a fék (ha picit nyomom akkor nem fog szinte semennyire, majd ahogy nyomom a pedált egyszer csak elég jó el kezd fogni).
Most hogy ezek a párás, nedves idők vannak, picikét meg rozsdál a tárcsa, és akkor pedál érintésre is szépen fog, tehát így működik számomra is tetszően.
Kérdés: Miért van ez? Ehhez a féktárcsához, puhább betét kellene? Vagy miért csinálja ezt?
Még az azt hiszem gyári féktárcsa, föl is van szabályozva, avval vajon mit muzsikálna a Textar betét?
Ki mit hallott erről a féktárcsáról? Olvastam oylat is hogy van akinek csak bemelegedés után fog :-O
 

Ha jól értem megvan a régi tárcsa felszabályozva, be kell szerelni, ki kell próbálni. Az állás közben rozsdásodott tárcsával mindíg jobban fog a fék amig le nem kopik róla.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 01. 31. at 21:17, zotya91 írta:

Köszönöm a válaszodat!
Akkor mihelyst jó idő lesz, így fogok cselekedni!

Más:
Ha GSi hátsó tárcsaféket szeretnék fölheccelni SEDAN kasznis autóra, milyen (mihez való) kézifék kötelet kell vásárolnom?
Előre is köszönöm!

5 ajtósét! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv Mindenki, létezhet olyan, hogy megszorul a kormánymű?

Ha országúton megyek, nincs ilyen probléma, de ha beérek a városba a dugóba, meg forgolódok, nagyon idegesítően meg tud szorulni a kormány. Két első lengéscsillapító most volt cserélve, gömbfejek jók, azokkal nincs gond.

Egy szaki mondott egy ilyen verziót, hogy a kipufogó leömlő felmelegíti a kormányművet, és abban a perselyek megszorulnak.

köszi.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Mikulás74 írta:

Üdv Mindenki, létezhet olyan, hogy megszorul a kormánymű?

Ha országúton megyek, nincs ilyen probléma, de ha beérek a városba a dugóba, meg forgolódok, nagyon idegesítően meg tud szorulni a kormány. Két első lengéscsillapító most volt cserélve, gömbfejek jók, azokkal nincs gond.

Egy szaki mondott egy ilyen verziót, hogy a kipufogó leömlő felmelegíti a kormányművet, és abban a perselyek megszorulnak.

köszi.

Ha most volt cserélve a lengéscsillapító és akkor lett ilyen lehet rosszul rakták össze , nem oda került a rugó vég pölö ahova kellene és szorul-feszül, vagy megsérült a toronycsapágy. A toronycsapágynak is egy vállra kell felülni a gátló szárán, azt is meg lehet nézni hogy ott van-e.Fel kell emelni az elejét megnézni úgy is, ki kell nyomni a kormányösszekötő gömbfejet, akkor meglátod hogy maga a kerék fordul nehezen vagy csak a kormánymű szorul. Hát a leömlő az elöl van a kormánymű meg a motor mögött, igaz alatta megy el a kipufogó cső olyan 40 centire, de nem hiszem hogy annyira felmelegszik, főleg most amikor még hideg van. Ha szervós akkor a rásegítéssel is lehet baj.

Módosítva : zotya975
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippeket.

1.7-es szívódízel, a leömlő pont ott megy el a kormánymű mellett, nem szervós.

Toronycsapágyak is jók voltak.

Ami még érdekes, ha jövök ki a városból, 90-es tempónál, kezd kioldani, egyre könnyebb mozgatni utána.
Vagy ha zsírozni kell a kormányművet, hol tudom?

Levettem a gumiharangot, nem látom a fogaslécet alatta, csak egy alu cső van, egy lukkal.

Ja, és a lengéscsillapítók cseréje előtt is ilyen volt.

 

 

Módosítva : Mikulás74
Link to comment
Megosztás:

13 perce, Mikulás74 írta:

Köszi a tippeket.

1.7-es szívódízel, a leömlő pont ott megy el a kormánymű mellett, nem szervós.

Toronycsapágyak is jók voltak.

Ami még érdekes, ha jövök ki a városból, 90-es tempónál, kezd kioldani, egyre könnyebb mozgatni utána.
Vagy ha zsírozni kell a kormányművet, hol tudom?

Levettem a gumiharangot, nem látom a fogaslécet alatta, csak egy alu cső van, egy lukkal.

Ja, és a lengéscsillapítók cseréje előtt is ilyen volt.

 

 

Azon a részen ahol a kormányrúd becsatlakozik, van egy hatlapfejű anya kontraanyával alul ( talán 32-es anya), itt lehet javítani a kotyogáson-holtjátékon( egy darabig), lehet ez van nagyon ráhúzva. Zsírzás hát passz, nagyon még nem szedtem szét. Talán ha ezt a csavart teljesen kiveszed itt lehet zsírozni de ez csak tipp.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Mikor lakatoltuk az autót, nálam levette a lakatos barátom a kormányművet két okból: volt a tűzfalon a lemez illesztésnél egy rohadás és eresztette a szervóolajat a szimering a kormányrúdnál. Utána szét is szedte egy darabig, pont azért, hogy megzsírozza, szimeringezze, és kicserélje a harmónikát meg még valamit ahol a rudak becsatlakoznak, úgy volt vele, "ha már összekeni akkor legyen rendben" (Nagyon becsületesen dolgozik, amit lát megcsinál, így hosszabb ideig állt az autó.) Majdnem fél napig játszott vele, tehát valahogy meg lehet zsírozni, utána sokkal jobb lett. (Az is, meg sokminden, mert sokmindent észre vett és megcsinált.) 

Egyetértek Zotyával, szerintem a melegnek nem sok köze lehet hozzá, ott valami más gond lehet.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
1 óra, szilvand írta:

hali!

A kormányösszekötő kézzel rángatva is mozog, hogyan lehet ezt megjavítani? Cserélni kell az összekötő rudat, vagy van hozzá szilent? Képet is csatoltam róla. Köszönöm!

üdv!

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=580FF9CB7325054A!1224&authkey=!AJ-INZb-RvtrfCs&v=3&ithint=photo%2cjpg

 A rudak maradhatnak mert azok fixen rá vannak csavarva a helyükre. A kormányművön belül van kopás talán ez az...https://cromax.hu/futomu_kormanymu/kormany_mechanika_hidraulika/kormanymu_alkatreszei/kormanyosszekoto_gombfej_vezetoelem_astra_f_megszunt_62707

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

22 órája, zotya975 írta:

 A rudak maradhatnak mert azok fixen rá vannak csavarva a helyükre. A kormányművön belül van kopás talán ez az...https://cromax.hu/futomu_kormanymu/kormany_mechanika_hidraulika/kormanymu_alkatreszei/kormanyosszekoto_gombfej_vezetoelem_astra_f_megszunt_62707

Ma megrangattam megegyszer, es valoban az egesz mozog, nem a rud kulon. Amit linkeltel, sajnos mar megszunt, esetleg nincs valahol masik boltban is, vagy cikkszam hozza? Amugy mit kellene vele csinalni? Tudsz reszletesenbben irni rola? Koszonom! (Mar az osszes tobbi szilent cserelve lett, persze ez kottyan a legjobban, ugyhogy eleg idegesito hiba...)

x14nz

(bocsi az ekezetek hianya miatt)

Módosítva : szilvand
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.