Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

3 órája, sasa58 írta:

Akkor már cserés a tárcsa 1,5 - 1,5 mm kopás a megengedett. Szerintem egyik ismert márka sem rossz (Brembo, TRW, Textar ...), válaszd, amelyik szimpatikusabb (olcsóbb). A betétcserén még el lehet gondolkodni, ha jó (nincs látványosan félrekopva), nem kötelező cserélni - majd összekopnak. De ha nem sajnálod kidobni a 70%-os tárcsád, akkor cseréld azt is, nem kell 20- 30 ezer km múlva újra vacakolni vele.

Gondolom betétre gondoltál. :) Megvenni megveszem az újat, és ha tényleg jónak látszik, akkor nem rakatom fel az újat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.A kocsiban 40-60km/h között pulzáló lüktető hang hallatszik, alatta felette megszűnik.A téli gumival hallatszott a télen,nyári gumi felrakásával meg szünt a hang.Most újra előjött ideje jobb oldalt első kerékcsapágy cserélve lett a télen,most meg a jobb hátsó mert lógott de a hang ugyanúgy megvan továbbra is.nyári gumi 205/55R16 V K125 Ventus Prime3 Hankook .

Mi lehet ez a hang?

A kerekeket leengedtem 2,0 bar -ra enyhült a hang.

Módosítva : kosazolika
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 06. 24. at 18:42, sasa58 írta:

a 70%-os betétet, akkor cseréld azt is, nem kell 20- 30 ezer km múlva újra vacakolni vele.

Hogy a viharba koptatjátok le ti ekkora távon? 

Nekem most van benne 90 ezer és az elsőn talán látszik valami, a hátsó pont úgy néz ki mint amikor be lett szerelve. (pedig kap várost rendesen és a feleségem nem is túl kímélő módban vezeti!)

Link to comment
Megosztás:

3 perce, kisp113 írta:

Hogy a viharba koptatjátok le ti ekkora távon? 

Nekem most van benne 90 ezer és az elsőn talán látszik valami, a hátsó pont úgy néz ki mint amikor be lett szerelve. (pedig kap várost rendesen és a feleségem nem is túl kímélő módban vezeti!)

Jó, hát ez sacc/kb volt, a 70% is az lehet, meg a 20-30ezer is. Én még a H-n nem koptattam el betétet, 15 ezerrel ezelőtt cseréltem, és én is 65-70%-osra becsülöm, ebből kalkuláltam a még hátralévő 25-30 ezret. Egyébként 2/3 részben városban járok (Bp-en), és rengeteget kell fékeznem. Az előző kocsimban (Astra G) is kb. 40-45 ezret ment el egy betét.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, sasa58 írta:

Jó, hát ez sacc/kb volt, a 70% is az lehet, meg a 20-30ezer is. Én még a H-n nem koptattam el betétet, 15 ezerrel ezelőtt cseréltem, és én is 65-70%-osra becsülöm, ebből kalkuláltam a még hátralévő 25-30 ezret. Egyébként 2/3 részben városban járok (Bp-en), és rengeteget kell fékeznem. Az előző kocsimban (Astra G) is kb. 40-45 ezret ment el egy betét.

A gyári szerelésű garni  120/140 ezernél lett cserélve. 

Sőt a hátsó még mindig menne ha egyszer nem marad behúzva a kézifék egy lejtős szakaszon ....

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 06. 27. at 9:27, kisp113 írta:

A gyári szerelésű garni  120/140 ezernél lett cserélve. 

Sőt a hátsó még mindig menne ha egyszer nem marad behúzva a kézifék egy lejtős szakaszon ....

Az elsőt 108 ezer után cseréltem, a hátsót 160 ezer után. Az enyém automata, így valamivel többet van igénybe véve, bár egyébként meg sokat járok autópályán.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Astra555 írta:

Az elsőt 108 ezer után cseréltem, a hátsót 160 ezer után. Az enyém automata, így valamivel többet van igénybe véve, bár egyébként meg sokat járok autópályán.

Akkor nem csak nekem tűnhet nagyon de nagyon vékonynak a 40-45 ezer / betét garn.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

A segítségetek kérem futómű témában, bármi véleménynek örülni fogok.

Ha már karbantartás mellett döntök, akkor egy 10 éves, 150.000 km-ert futott autónál mely kopó alkatrészeket ajánlatos cserélni?

Nem akarom megvárni míg bármi komolyabb gond előjön.

Összeírtam egy általam cserélni kívánt alkatrész csomagot, kérem nézzétek meg és segítsetek, mit írjak fel a listára még és mit töröljek belőle.

Futómű rendbetétele:

Belső kormányösszekötő rúd

Első futómű szilent

Első futómű középső szilent

Hátsó futómű szilent

Kormányösszekötő gömbfej, bal / jobb

Első lengőkar első szilent

Első stabilizátor kar

Első stabilizátor rúd szilent

Első támasztógömbfej

Köszönöm előre is aki segít!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Pityeeesz írta:

Ha már karbantartás mellett döntök, akkor egy 10 éves, 150.000 km-ert futott autónál mely kopó alkatrészeket ajánlatos cserélni?

Nem akarom megvárni míg bármi komolyabb gond előjön.

Összeírtam egy általam cserélni kívánt alkatrész csomagot, kérem nézzétek meg és segítsetek, mit írjak fel a listára még és mit töröljek belőle.

Milyen komolyabb gondra gondolsz? Ha ezekkel gond van, azt kopogassal jelzik, vizsgan sem megy at, stb. Nalam 330ezer utan is meg mind gyari, es biztos nem fogom cserelni oket, amig nincs baj veluk...

Link to comment
Megosztás:

21 perce, csaba66 írta:

Milyen komolyabb gondra gondolsz? Ha ezekkel gond van, azt kopogassal jelzik, vizsgan sem megy at, stb. Nalam 330ezer utan is meg mind gyari, es biztos nem fogom cserelni oket, amig nincs baj veluk...

Tudod, sajnos az autó balesetes is volt a jobb elejével és a két oldala ezért nem is egyforma. Kicsit a kormányzása is fura nekem. A kopogást nem is szeretném megvárni. 

Szerintem még mindig olcsóbb a karbantartás mint majd a javítása lenne.

De totál ellenzed a cseréket?

Link to comment
Megosztás:

11 perce, Pityeeesz írta:

Tudod, sajnos az autó balesetes is volt a jobb elejével és a két oldala ezért nem is egyforma. Kicsit a kormányzása is fura nekem. A kopogást nem is szeretném megvárni. 

Szerintem még mindig olcsóbb a karbantartás mint majd a javítása lenne.

De totál ellenzed a cseréket?

Nem ellenzek en semmit, de ha a felsoroltakat kicsereled, attol egyaltalan nem biztos, hogy rendbejon a kormanyzas. Eleve, mi az, hogy fura?

Elso korben inkabb futomu allitas kene, illetve ellenorzes, hogy van-e esetleg deformalt, vagy kopott elem. A durr bele csere csak penzkidobas.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, csaba66 írta:

Nem ellenzek en semmit, de ha a felsoroltakat kicsereled, attol egyaltalan nem biztos, hogy rendbejon a kormanyzas. Eleve, mi az, hogy fura?

Elso korben inkabb futomu allitas kene, illetve ellenorzes, hogy van-e esetleg deformalt, vagy kopott elem. A durr bele csere csak penzkidobas.

Elvittem már futómű beállításra, műszerileg tök jó minden. Aztán mikor haladok vele akkor jobbrahúz sajnos.

Először mindenképpen átnézzük a szerelővel, hogy van-e tényleg elkopó alkatrész a felsoroltak közül.

Próbálom megfejteni, hogy miért nem úgy viselkedik az autó az úton, ahogy én szerintem kellene.

Módosítva : Pityeeesz
Link to comment
Megosztás:

12 perce, Pityeeesz írta:

Elvittem már futómű beállításra, műszerileg tök jó minden. Aztán mikor haladok vele akkor jobbrahúz sajnos.

Először mindenképpen átnézzük a szerelővel, hogy van-e tényleg elkopó alkatrész a felsoroltak közül.

Próbálom megfejteni, hogy miért nem úgy viselkedik az autó az úton, ahogy én szerintem kellene.

Hallottam mar szerelotol olyat, hogy "meg tudjuk csinalni, nagyon szep lesz, csak egyenesen nem fog menni soha"... Ha nagy utest kap, akkor az alvazat lezeres huzatopadon kell helyretenni, ami egy tiz eves kocsinal valoszinuleg nem igazan eri meg... Kopastol biztos nem fog huzni, ott valami deformalva van. Esetleg a gumikat/felniket is erdemes megnezni, vagy felcserelni a hatsokat az elsokkel.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, csaba66 írta:

Hallottam mar szerelotol olyat, hogy "meg tudjuk csinalni, nagyon szep lesz, csak egyenesen nem fog menni soha"... Ha nagy utest kap, akkor az alvazat lezeres huzatopadon kell helyretenni, ami egy tiz eves kocsinal valoszinuleg nem igazan eri meg... Kopastol biztos nem fog huzni, ott valami deformalva van. Esetleg a gumikat/felniket is erdemes megnezni, vagy felcserelni a hatsokat az elsokkel.

Köszönöm a segítséget :)

Link to comment
Megosztás:

27 perce, Pityeeesz írta:

Elvittem már futómű beállításra, műszerileg tök jó minden. Aztán mikor haladok vele akkor jobbrahúz sajnos.

Először mindenképpen átnézzük a szerelővel, hogy van-e tényleg elkopó alkatrész a felsoroltak közül.

Próbálom megfejteni, hogy miért nem úgy viselkedik az autó az úton, ahogy én szerintem kellene.

Érdemes leellenőrizni, hogy a kormány kerék és a kormánygép középállásban van-e egyenes menetben. A kormányösszekötő rudaknak azonos hosszúságúnak kell lenniük.

Ha nincs egyenes menetben középállásban a kormánygép, akkor soha nem lesz jó az egyenes futás.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, HaPetya írta:

Érdemes leellenőrizni, hogy a kormány kerék és a kormánygép középállásban van-e egyenes menetben. A kormányösszekötő rudaknak azonos hosszúságúnak kell lenniük.

Ha nincs egyenes menetben középállásban a kormánygép, akkor soha nem lesz jó az egyenes futás.

Rendben, feljegyzem és viszem magammal az infót a szerelőhöz. Köszi Petya.

Link to comment
Megosztás:

53 perce, HaPetya írta:

Érdemes leellenőrizni, hogy a kormány kerék és a kormánygép középállásban van-e egyenes menetben. A kormányösszekötő rudaknak azonos hosszúságúnak kell lenniük.

Ha nincs egyenes menetben középállásban a kormánygép, akkor soha nem lesz jó az egyenes futás.

Elméletileg azzal kell kezdeniük a kerék összetartás beállítását hogy középállásban rögzítik a kormányt.  De ők nem tudnak számolni a gumik félrekopásával. Nekem pölö a téli szettel jó, a nyárival oldalra húz.

Link to comment
Megosztás:

11 órája, zotya975 írta:

Elméletileg azzal kell kezdeniük a kerék összetartás beállítását hogy középállásban rögzítik a kormányt.  De ők nem tudnak számolni a gumik félrekopásával. Nekem pölö a téli szettel jó, a nyárival oldalra húz.

Pont azt próbálom magyarázni, hogyha a mélyen tisztelt futóműves szakemberek úgy állítják a futóművet, hogy betekerik középre a kormánykereket de nem ellenőrzik, hogy a kormánygép is középállásban legyen, az így sz@rt ér. Ha a kormánygép nincs középső helyzetben, az egyik összekötő rudat rövidíteni a másikat hosszabbítani fogja. Soha nem lesz úgy jó.

Nyilván gumi is lehet hibás.

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

3 órája, HaPetya írta:

Pont azt próbálom magyarázni, hogyha a mélyen tisztelt futóműves szakemberek úgy állítják a futóművet, hogy betekerik középre a kormánykereket de nem ellenőrzik, hogy a kormánygép is középállásban legyen, az így sz@rt ér. Ha a kormánygép nincs középső helyzetben, az egyik összekötő rudat rövidíteni a másikat hosszabbítani fogja. Soha nem lesz úgy jó.

Nyilván gumi is lehet hibás.

Ezt így annyira nem értem most. Betekeri a kormányt középre rögzít. Aztán feltesz a kerekekre valami lézeres biszbaszt, és a nyomtávrudak és a kormányösszekötö gömbfej közötti csavarral állítja be az egyenes futást és az összetartást. ( nyilván az autó típusonkánt változik) Magát a kormányművet nem nagyon lehet változtatni a kormányhoz képest, hiszen 3.5-4.5 fordulat jobbra vagy balra a véghelyzet, max egy egész fordulattal tudná "félrerakni" de akkor látná hogy a kerék ferdén van és ennyit szerintem nem is tudna a csavarokkal visszahozni. Nyilván F képeket szúrok be ( de igazából ez most mindegy):

2600604-20170729-XJ8isf.jpg

Azokat a csavarokat tekergette nekem, és örült neki hogy előtte megjárattam, kentem őket, nem  ő copot a kerékjáratban. 

 

Link to comment
Megosztás:

29 perce, zotya975 írta:

Ezt így annyira nem értem most. Betekeri a kormányt középre rögzít. Aztán feltesz a kerekekre valami lézeres biszbaszt, és a nyomtávrudak és a kormányösszekötö gömbfej közötti csavarral állítja be az egyenes futást és az összetartást. ( nyilván az autó típusonkánt változik) Magát a kormányművet nem nagyon lehet változtatni a kormányhoz képest, hiszen 3.5-4.5 fordulat jobbra vagy balra a véghelyzet, max egy egész fordulattal tudná "félrerakni" de akkor látná hogy a kerék ferdén van és ennyit szerintem nem is tudna a csavarokkal visszahozni. Nyilván F képeket szúrok be ( de igazából ez most mindegy):

 

Azokat a csavarokat tekergette nekem, és örült neki hogy előtte megjárattam, kentem őket, nem  ő copot a kerékjáratban. 

 

Talán a rajz segít a megértésben.

https://kephost.com/image/0fde

A kormánykerék állása és a kormánygép középső állása egymástól független.

 

 

Módosítva : HaPetya
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, HaPetya írta:

Talán a rajz segít a megértésben.

https://kephost.com/image/0fde

A kormánykerék állása és a kormánygép középső állása egymástól független.

 

 

Aha, így már világos kösz..de ez ugye csak helytelen összerakásból adódhat, pontosabban abból ha szétszedéskor nem jelölnek össze mindent-mindennel amit bontanak.  Normál esetben, ha nem volt bontva akkor ezzel nem kell számolniuk. Igazából azt nem tudom hogy ha csak kerék összetartás ellenőrzést kérsz akkor ezt nézniük kell-ene.. Én sem jelöltem össze amikor kivettem a kormányművet, de nem mozgattam el semmit, így ugyanoda került vissza. Konkrétan ezt( fehér kör) kellett volna odébb tekernem ( a kormányrúd csonkjánál fogva)és úgy visszarakni hogy a rajzodon jobb oldali hiba legyen.

2600687-20170729-tIRNbl.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.