Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

14 órája, Flagg írta:

Sziasztok.A bal első kerék felől ütemes kattogó hang hallatszik,balra kanyarodáskor halkul,jobbra erősödik!De egyenesben is hallani!Ez csak a féltengely lehet vagy más is?

Kb 2 hónapja elvittem szerelőhöz megemelték de akkor azt mondták nem az,de akkor nem is volt ilyen hangos !

Akkor említették hogy a váltó is lehet,mert ez jellemző astra h hiba!

Vélemény?

 

Külső csukló lesz nagy eséllyel. Kb. 15 ezer Ft darabja a minőséginek, szóval ne várj vele sokat. Az enyémnek mindkét oldala szólt, ha kicsit dinamikusan gyorsítottam kanyarodáskor.

Link to comment
Megosztás:

17 órája, Flagg írta:

Sziasztok.A bal első kerék felől ütemes kattogó hang hallatszik,balra kanyarodáskor halkul,jobbra erősödik!De egyenesben is hallani!Ez csak a féltengely lehet vagy más is?

Kb 2 hónapja elvittem szerelőhöz megemelték de akkor azt mondták nem az,de akkor nem is volt ilyen hangos !

Akkor említették hogy a váltó is lehet,mert ez jellemző astra h hiba!

Vélemény?

 

A féltengely kattogás a sebesség növelésével gyorsul. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 02. 13. at 17:57, Frankie64 írta:

Hali!

Olyan futómű beállítási hiba nincs amitől mindkét széle kopik mind a két első guminak! Alacsony nyomáson használt, túl széles felnire szerelt gumik széle kopik erősebben. Az egyenes futást is befolyásolja a "lapos" gumi, túl széles felni, különböző szélességű felnire szerelt azonos méretű gumik. Nézd meg, hogy nem szorul-e a fék azon az oldalon amerre húz a kocsi, ez is okozhatja! A kormánynak középen kell állni, és úgy beállítani az összetartást, hogy a kormánymű is középen álljon! A megváltozott utánfutás is okozhatja a húzást, ez adódhat a lengőkar deformálódásából, a felfüggesztési pontok sérüléséből. A megváltozott kerékdőlés nem annyira az egyenesfutást, inkább a kanyarstabilitást változtatja, és a gumi egy oldali kopását azon a keréken amelyik nem jól áll. Ha nagy az összetartás a kerekek külső széle kopik,  széttartás esetén a belső oldalak kopnak, és minden úthibánál más irányba indul az autó:) Sajnos a legtöbb helyen megnézik az összetartást, de a többi értékkel nem foglalkoznak, mondván, hogy nem állítható, pedig csak egyben kezelhető a dolog. Ha van lehetőséged aknára állni, vagy csápos emelőre tenni, akkor találsz az alján olyan pontokat ahonnan tudsz mérni átlót, és hosszot a lengőkaron lévő talpascsapszeg közepére, felül a torpedó lemeztől a lengéscsillapító tengelyéig. Az elejétől való mérést azért nem javaslom, mert ha törött volt egy kicsit, nem biztos, hogy a homlokfal jó helyen van. A mért értékek eltérésének milliméteren belül kellene lenni, hogy nyugodt legyél a kaszni felől.

Röviden ennyi :) Ezeket tudod kis munkával ellenőrizni szerintem, de a tisztességes javításhoz kell egy hozzáértő szerelő, akinek rendes futóműves műszere van, ha nem ezek közt van a hiba. 

Üdv!     

 

Ui. A rugótörés kimaradt, de az látható kerékcserekor.....  

Ma sikerült kicsit tesztelgetni ezt a húzást. Kipróbáltam elengedett kormánnyal fékezve egyértelműen jobbra "csavarodik" a kocsi, szerintem is az általad említett fék lesz. Majd ha kijön a jobb idő, lehet kicserélem a betéteket, vagy lehet tárcsákkal együtt az egész hóbelevancot, megkenem amit meg kell a nyeregnél, hátha. Amúgy is cserélni akarom a tárcsákat.

Csonkállvány csapágy nélkül 10 ezer ft használtba. Még az sem olyan vészes történet, HA cserélni kell!

Link to comment
Megosztás:

9 órája, Handbrake írta:

Ma sikerült kicsit tesztelgetni ezt a húzást. Kipróbáltam elengedett kormánnyal fékezve egyértelműen jobbra "csavarodik" a kocsi, szerintem is az általad említett fék lesz. Majd ha kijön a jobb idő, lehet kicserélem a betéteket, vagy lehet tárcsákkal együtt az egész hóbelevancot, megkenem amit meg kell a nyeregnél, hátha. Amúgy is cserélni akarom a tárcsákat.

Csonkállvány csapágy nélkül 10 ezer ft használtba. Még az sem olyan vészes történet, HA cserélni kell!

Hajrá! :)

Én is várom már a jó időt :)

 

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
2 órája, istvan212 írta:

Egy kis segítségre lenne szükségem.Astra H 1,7 cdti .A fölső gömbfejet hogy hívják,mert cserélni szeretném a trapéz gömbfejjel együtt.

Izles kerdese, en Belanak hivom :)

http://ecat24.com/opel/catalog/part/1/9/436/4363/1169,1171,1184,1181,1175/

Ha a 23X -re gondolsz a fenti abran, akkor vezetokar fejkent emlitik, de ugyis szam alapjan erdemes keresni, nem nevre:

https://www.autoalkatreszek24.hu/trw-2202861.html

Itt pedig van meg tovabbi gombfejes kutyu is, hogy teljes legyen a valasztek:

http://ecat24.com/opel/catalog/part/1/9/402/4333/1166,1168/

Egyebkent ha jo, akkor folosleges cserelni csak azert, mert a masikat ugyis csereled.

 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, istvan212 írta:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Astra H 1,7 cdti .A fölső gömbfejet hogy hívják,mert cserélni szeretném a trapéz gömbfejjel együtt.

Köszönöm.

Hali!

Ha a felső kitámasztó gömbfejre gondolsz, akkor az ennél az autónál nincs! Felül ha lóg, akkor lengéscsillapító, vagy torony csapágy van. A képeken kormány összekötő gömbfej van, stabilizátor összekötő, és alsó trapéz gömbfejjel. Felül a lengéscsillapító ház csatlakozik a csonkállványba fixen, a teleszkóp szára pedig a toronycsapágyba. Vannak itt fórumon képek a rozsdásodó toronycsapágyról.

Üdv!

   

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Első fékbetétet akarok venni, és ha jól látom, akkor a betét fékrendszer függő. Honnan tudhatom meg, hogy az én autóm milyen fékrendszerrel van szerelve (Z16XEP; 2005)? Egyáltalán számít a fékrendszer típusa, vagy csak elég ha a betét méretei egyeznek?

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 06. 06. at 11:12, pjotr írta:

Első fékbetétet akarok venni, és ha jól látom, akkor a betét fékrendszer függő. Honnan tudhatom meg, hogy az én autóm milyen fékrendszerrel van szerelve (Z16XEP; 2005)? Egyáltalán számít a fékrendszer típusa, vagy csak elég ha a betét méretei egyeznek?

Itt nincs szo fekrendszerrol, csak 4 luk, 5 luk, vagy 5 luk es 308mm: http://ecat24.com/opel/catalog/part/1/9/367/4299/1140,1139/

Ettol a betetek meg akar egyformak is lehetnek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

A tanácsotokat szeretném kérni az alábbi dologban. 

A jobb első gumiba tövig beleállt egy 3-4 cm-es kisfejű szög. Teljesen véletlenül vettem észre a napi rutin során, mikor körbejárom a gépet. Miután kihúztam, csak úgy süvített a levegő. Gyorsan "visszakalapáltam", h megússzam a parkolóban való kerékcserés szenvedést, s így nem eresztett tovább. Nyilván így nem maradhat. Futó felületbe állt a szög. 

A dilemmám az, hogy tényleg meg lehet e ezt gumisnál csinálni bagóért úgy, h ne kelljen autópályán remegni, vagy gumicsere - nyilván párban - 30k-ert? 

Köszi a segítséget! 

Link to comment
Megosztás:

4 perce, Peter80 írta:

A jobb első gumiba tövig beleállt egy 3-4 cm-es kisfejű szög. Teljesen véletlenül vettem észre a napi rutin során, mikor körbejárom a gépet. Miután kihúztam, csak úgy süvített a levegő. Gyorsan "visszakalapáltam", h megússzam a parkolóban való kerékcserés szenvedést, s így nem eresztett tovább. Nyilván így nem maradhat. Futó felületbe állt a szög. 

A dilemmám az, hogy tényleg meg lehet e ezt gumisnál csinálni bagóért úgy, h ne kelljen autópályán remegni, vagy gumicsere - nyilván párban - 30k-ert? 

Persze, hogy meg lehet csinalni, ereszteni nem fog. Kis atmeroju szognel minimalis az eselye, hogy femszal serult volna. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 06. 08. at 18:19, Peter80 írta:

Sziasztok! 

A tanácsotokat szeretném kérni az alábbi dologban. 

A jobb első gumiba tövig beleállt egy 3-4 cm-es kisfejű szög. Teljesen véletlenül vettem észre a napi rutin során, mikor körbejárom a gépet. Miután kihúztam, csak úgy süvített a levegő. Gyorsan "visszakalapáltam", h megússzam a parkolóban való kerékcserés szenvedést, s így nem eresztett tovább. Nyilván így nem maradhat. Futó felületbe állt a szög. 

A dilemmám az, hogy tényleg meg lehet e ezt gumisnál csinálni bagóért úgy, h ne kelljen autópályán remegni, vagy gumicsere - nyilván párban - 30k-ert? 

Köszi a segítséget! 

Szia! Gumisnál kb. 2000 ft és 5 perc a javítás! Állítólag túl éli a gumi élettartamát a javított felület, szóval tartós.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
On 2018. 09. 10. at 17:11, Pityeeesz írta:

Sziasztok!

Újfent a segítségeteket kérném!

Hosszabb távon autópályán mentem és 120 km/h felett elkezdett rázni a kormány. Futómű állítás okés, gumik rendben, ezek után melyik alkatrész okozhat ilyen jelenséget?

Ebben tudtok nekem segíteni?

Köszönöm előre is

Szia

Kormányösszekötők jók?

Nekem utoljára például a lengőkarszilentek miatt rázta, lehetnek azok is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Üdv!

Lehet csak én érzem furcsának a szervót, de nekem nehéznek tűnik a kormány tekerése más autókéhoz képest. A szervó működik, hallani a hangját, csak érzésre nehezebb a kormányzás mint más autónál. Lehet egyébként állítani a szervón, vagy ez olyan, amilyen?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
27 perce, Opelesjoco írta:

Sziasztok! Problémám a következő "motor fordulat jel állandó" hibakodot hoz a szervo részre! Alacsony sebességnel nehéz a kormány! Valaki tudja hogy lehet orvosolni? Köszönöm 

Nyilvan a szervo pumpat hajto motorral van valami gond; alacsony sebessegnel nagyobb rasegites kell, azert ott erzed.

Mi a hibakod, es milyen motor (a kocsie)?

Link to comment
Megosztás:

10 perce, Opelesjoco írta:

Hibakód :motor fordulat jel állandó

Motor: Astra H 1.7 cdti Z17dth 

A hibakod egy szam, esetleg egy betuvel elotte. Ehhez persze tartozik szoveges megfejtes is, amit idonkent nagyon hulyen tudnak magyarra forditani, amivel semmire nem megy az ember.

Egyaltalan, milyen eszkozzel kaptad ezt a "habakodot"?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.