Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


forumadmin

Recommended Posts

Szép napot, tudós Urak!

1997-es f astra caravan automata, légkondis autóm van. Kicsit állt a télen, nincs fűtés. X16XEL motoros.

Illetve olyat produkál, hogy 3 mester is elküldött a francba, mikor elmondtam a jelenséget. A következő:

Indít, melegszik, (termosztát valószínűleg bizonytalan, darabig tartja a 90-et, de néha leesik kékbe), hideget fúj. Elindulok, gázt adok, jön a finom meleg, néhány másodpercig. Beállok 50-re városban, rögtön hideget fúj. Gázt adva és gyorsítva dől a meleg, majd a jéghideg, mikor lassítok vagy állandó sebességgel megyek.

Benéztem a motortérbe, 2 gumicsövet találtam, ami bemegy, egyiken egy kerek kütyüvel (vákum szelep?), mögötte hideg a cső. (csatolt fénykép)

Álló helyzetben hiába pörgetem a motort, sose nem jön meleg, csak ha elindulok, gyorsítok. De nem lehet egyfolytában gyorsítani, ugye.

Fent, a motoron találtam egy lógó merevebb csövet, nem elektromos, gondoltam vákumcső, megszívtam, erre bentről jött kutymorgó hang. Fújás nem játszik.

Nem találtam lukat, ahova visszadughatnám.

A belső keringető gomb süketnéma. Klíma egy éve nem megy, gázhiányos. Ventillátor fokozatok jók. Mivel 97-es klímás, esélyes, hogy víz elzáró csap is lehet benne (olvastam), amit a hideg-meleg forgógomb nyit bowdennel?

Mivel bikázva volt, lehetséges biztosíték elszállás?

https://1drv.ms/f/s!Ag71d5f6LVg-hKErwoS3isredcqVPA

3 fénykép.

Jó lenne, ha segítenétek kideríteni, ne kelljen szakműhelyben esetleg feleslegesen konzolt bontani, stb.  Mennék vidékre, nem szeretnék megfagyni.

Köszönöm, ha gondolkodtok rajta!

 

Update

Hozzáértő, célszerszámmal rendelkező, de nem diagnoszta úr segítségével új kétcsöves fűtés csapot és stabil termosztátot kapott az autó, működik, szerencsém volt. Nincs radiátor dugulás.

Csak a 97-es kiadáson van ez a csap, mint kiderült, későbbieken nincs már.

Boldog nyuszit.

Módosítva : martonc
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv.
Astra H 2006-nál nem akar kikapcsolni a hűtőventillátor (nem a légkondié). Nem vettem észre, és sikeresen le is meritette az akkumulátort . 
Ez mitől lehet? Illetve teljesen lemerült aksi után "elveszit" valami adatokat a bord computer? Vagy feltöltés után minden marad a régi?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! 1 hete lettem H Astra tulajdonos és nálam is jelentkezett a szokásos belső keringetés állító motor probléma. Még nem szedtem szét, tehát nem tudom mit darált/tört el, de az biztos, hogy gyújtás ráadás utána csak zúg a motor és nem állít semmit. Hogy lehet ezt esetleg "megtákolni" tartósan, hogy újra működjön és ne kelljen 15-20 ezret kiadnom egy újért, ami ugyanígy tönkre fog menni? 

Link to comment
Megosztás:

58 perce, djhalasi írta:

Sziasztok! 1 hete lettem H Astra tulajdonos és nálam is jelentkezett a szokásos belső keringetés állító motor probléma. Még nem szedtem szét, tehát nem tudom mit darált/tört el, de az biztos, hogy gyújtás ráadás utána csak zúg a motor és nem állít semmit. Hogy lehet ezt esetleg "megtákolni" tartósan, hogy újra működjön és ne kelljen 15-20 ezret kiadnom egy újért, ami ugyanígy tönkre fog menni? 

Szia!

Amikor szétszeded, akkor fogod látni, javítható, vagy sem. Kell hozzá szerezni egy korlátozó elektronikát (van aki készít ilyet), ami a motor működési idejét lekorlátozza. Ugyanis a lapát sokkal gyorsabban áll be a nyitási, vagy zárási pozícióba, mint amennyi idő a motor működési ideje, így tovább erőlteti és az idő múlásával szépen eltörik.

Link to comment
Megosztás:

8 perce, Astra555 írta:

Szia!

Amikor szétszeded, akkor fogod látni, javítható, vagy sem. Kell hozzá szerezni egy korlátozó elektronikát (van aki készít ilyet), ami a motor működési idejét lekorlátozza. Ugyanis a lapát sokkal gyorsabban áll be a nyitási, vagy zárási pozícióba, mint amennyi idő a motor működési ideje, így tovább erőlteti és az idő múlásával szépen eltörik.

Igen, közben már ennek is utánajártam. Ezt megoldom, elektronikában jártas vagyok. Akkor csak reménykedek, hogy a mechanikát valahogy meg tudom reparálni, ha meg mégsem, akkor marad az új sajnos. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 16. at 10:25, djhalasi írta:

Igen, közben már ennek is utánajártam. Ezt megoldom, elektronikában jártas vagyok. Akkor csak reménykedek, hogy a mechanikát valahogy meg tudom reparálni, ha meg mégsem, akkor marad az új sajnos. 

Tudok adni hozzá javítóvéget, így korlátozó elektronika sem kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Klíma hűtő csere után és töltés után7 bar nyomás ellenére nem lát nyomást az autó a rendszerben.

OP-COM szerint alacsony nyomás miatt tilt le. 0 volt és 0 bar-t lát. A kompresszoron és a hűtő nyomásmérő jeladón sértetlennek látom az elektromos vezetéket és csatlakozót. Azt szeretném megtudni, hogy melyik biztosítékok, relék tartoznak a klímához. Az UEC- ben hol keressem az idetartozó vezetékeket, mekkora ellenállást kellene mérnem a nyomásmérő jeladón (3 pólusú)? A klímás szerint elektromos gond lesz.

Link to comment
Megosztás:

36 perce, Caravan14 írta:

Klíma hűtő csere után és töltés után7 bar nyomás ellenére nem lát nyomást az autó a rendszerben.

OP-COM szerint alacsony nyomás miatt tilt le. 0 volt és 0 bar-t lát. A kompresszoron és a hűtő nyomásmérő jeladón sértetlennek látom az elektromos vezetéket és csatlakozót. Azt szeretném megtudni, hogy melyik biztosítékok, relék tartoznak a klímához. Az UEC- ben hol keressem az idetartozó vezetékeket, mekkora ellenállást kellene mérnem a nyomásmérő jeladón (3 pólusú)? A klímás szerint elektromos gond lesz.

A szenzor a motorvezerlore van kotve, igy a klima biztositekai nem befolyasoljak, de itt egy lista a biztositekokrol: http://fusesdiagram.com/opel-vauxhall/fuse-box-diagram-astra-h.html

A szenzor 2. laban 5 Volt kell legyen, az 1. lab pedig a "low reference", azaz minden bizonnyal test, de legalabbis valami 0 volt koruli ertek. A 3. lab a kimeno jel.
    
Elso korben tehat huzd le a csatlakozot, es nezd meg, hogy a 1. es 2. labon rendben vannak-e a feszultsegek (valoszinuleg jaro motor kell hozza, de minimum gyujtas).

Ha nem, akkor az UEC a gyanus, egyszeruen csak atmegy rajta a 3 vezetek, akarcsak a gazpedale, ami hirhedt a kontakthibairol.

A szenzor az XE1 csatlakozon log, a vezerlohoz az XE3 megy tovabb. Az atkotesek:

  XE1     XE3

   10   ---    7  
   30   ---    8
   37   ---  10

Ha minden stimmel, akkor a szenzor lesz beteg.


Szenzor vasarlas elott a szenzor csatlakozora tegyel ket, nehany kiloohmos ellenallast az 1-3 es 2-3 labak koze, akkor az OpComnak kene valamilyen nyomast mutatnia; ezzel egyertelmuve valik, hogy a szenzor nem ad ki jelet.
 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, csaba66 írta:

A szenzor a motorvezerlore van kotve, igy a klima biztositekai nem befolyasoljak, de itt egy lista a biztositekokrol: http://fusesdiagram.com/opel-vauxhall/fuse-box-diagram-astra-h.html

A szenzor 2. laban 5 Volt kell legyen, az 1. lab pedig a "low reference", azaz minden bizonnyal test, de legalabbis valami 0 volt koruli ertek. A 3. lab a kimeno jel.
    
Elso korben tehat huzd le a csatlakozot, es nezd meg, hogy a 1. es 2. labon rendben vannak-e a feszultsegek (valoszinuleg jaro motor kell hozza, de minimum gyujtas).

Ha nem, akkor az UEC a gyanus, egyszeruen csak atmegy rajta a 3 vezetek, akarcsak a gazpedale, ami hirhedt a kontakthibairol.

A szenzor az XE1 csatlakozon log, a vezerlohoz az XE3 megy tovabb. Az atkotesek:

  XE1     XE3

   10   ---    7  
   30   ---    8
   37   ---  10

Ha minden stimmel, akkor a szenzor lesz beteg.


Szenzor vasarlas elott a szenzor csatlakozora tegyel ket, nehany kiloohmos ellenallast az 1-3 es 2-3 labak koze, akkor az OpComnak kene valamilyen nyomast mutatnia; ezzel egyertelmuve valik, hogy a szenzor nem ad ki jelet.
 

Köszönöm a segítséget! A hétvégén átnézem az egészet. Remélem nem szenzor lesz mert akkor vihetem vissza a klímáshoz.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 27. at 11:24, Caravan14 írta:

Köszönöm a segítséget! A hétvégén átnézem az egészet. Remélem nem szenzor lesz mert akkor vihetem vissza a klímáshoz.

Sikerült megjavítani! A jeladó és az XE1/37 közötti vezeték volt a bűnös. A vezeték legalsó pontján ahol elágazik a hűtő ventilátor-ellenállás felé, ott volt a szakadás. A vezeték annyira odavolt, hogy a blankoló szerszám inkább csak elszaggatta, ezért szétszedtem a kábelköteget és kicseréltem az egész szálat. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Caravan14 írta:

Sikerült megjavítani! A jeladó és az XE1/37 közötti vezeték volt a bűnös. A vezeték legalsó pontján ahol elágazik a hűtő ventilátor-ellenállás felé, ott volt a szakadás. A vezeték annyira odavolt, hogy a blankoló szerszám inkább csak elszaggatta, ezért szétszedtem a kábelköteget és kicseréltem az egész szálat. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget!

Nincs mit, orulok, hogy ilyen egyszeruen megoldodott :) 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lécci segítsetek, egy tömítésnem keresem a cikkszámát, de nem találom az ecat-ban. A klima kompresszorból kijövő vastagabb cső végén lévő tömítésnek kellene cikkszáma, mert ismét elengedte a gázt :( ezért ki szeretném cserélni. A csőtoldás a levegőszűrő beömlő csöve alatt van. (17DTH)

Csak még egy érdekesség: Solymáron voltam egy klímásnál tömítés cserére, fel sem álltam aknára, csak az udvaron megálltam és bárminemű vizsgálat nélkül megállapította, hogy a hűtőnél ereszt: hűtőcsere ! Meg sem bontotta az elejét, egyszerűen lehajolt alánézett (már amennyire alá lehet a földön) és közölte. Ez aztán a mágia !

 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv mindenkinek! Nem működik a klíma kvázi be se kapcsol a kompresszor! Fel lett töltve és autó indítása után jött rá a szerelőm h nem müködik a kompresszor.Ő erre rá vagta h mindenkèpp cserélni kell . De jelzem csak a kompresszorba csatlakozó vezetèket mérte be semmi mást nem ellenörzött Valaki esetleg belefutott már ebbe a hibába ?? Mit tudok most csinálni h ne keljen több tìzezerért kompresszort vennemTovábbi szép napot!

Link to comment
Megosztás:

40 perce, kardos166 írta:

Üdv mindenkinek! Nem működik a klíma kvázi be se kapcsol a kompresszor! Fel lett töltve és autó indítása után jött rá a szerelőm h nem müködik a kompresszor.Ő erre rá vagta h mindenkèpp cserélni kell . De jelzem csak a kompresszorba csatlakozó vezetèket mérte be semmi mást nem ellenörzött Valaki esetleg belefutott már ebbe a hibába ?? Mit tudok most csinálni h ne keljen több tìzezerért kompresszort vennemTovábbi szép napot!

Ha a kompresszor forog, gaz is van, de nem hideg a cso, akkor a kompresszor beteg... Hogy tenyleg forog-e, azt nem tudom, hogy lehet teljes biztonsaggal ellenorizni, de ennek resze az, hogy a behuzo tekercsnel mericskel az ember.

Harom eset van: vagy megerted a rendszer mukodeset, es addig nezegeted, meregeted, amig egyertelmuen el nem tudod donteni, mi a gond, vagy megbizol a szereloben, es elhiszed, hogy tudja mit csinal, es nem akar atvagni, vagy keresel egy masik szerelot.

 

Link to comment
Megosztás:

Az a teljes igazság,h biztos több klimarendszert látott mint ez tèny es való! De mondták sokan h mivel van valakinek klima feltölttője ez nem arányos h ért is hozzá.... szval ajánlották g rászakosodott klimaszervízbe vigyem,ahol 1 óra múlva megmondják pontosan mi a hiba.A kompresszor nem forog vagyis a kupplung az áll,ezek alapján tudom h nem működik. Ez előtt egy e46 Bmw volt megmondom őszintŕn annál soha nrm hallottam h a klíma kompresszor bekapcsolna .. de működött pöppec,persze nem egy gyártó soron készültek gondolom.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, kardos166 írta:

Az a teljes igazság,h biztos több klimarendszert látott mint ez tèny es való! De mondták sokan h mivel van valakinek klima feltölttője ez nem arányos h ért is hozzá.... szval ajánlották g rászakosodott klimaszervízbe vigyem,ahol 1 óra múlva megmondják pontosan mi a hiba.A kompresszor nem forog vagyis a kupplung az áll,ezek alapján tudom h nem működik. Ez előtt egy e46 Bmw volt megmondom őszintŕn annál soha nrm hallottam h a klíma kompresszor bekapcsolna .. de működött pöppec,persze nem egy gyártó soron készültek gondolom.

Ha a nem mukodik azt jelenti, hogy nem huz be a kuplung, akkor nem ertem, mi a kerdes... Nyilvan el kell jutni valahogy odaig, hogy behuzzon, akar kulon raadott tappal, vagy ha az sem segit, akkor cserevel.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kardos166 írta:

Az a teljes igazság,h biztos több klimarendszert látott mint ez tèny es való! De mondták sokan h mivel van valakinek klima feltölttője ez nem arányos h ért is hozzá.... szval ajánlották g rászakosodott klimaszervízbe vigyem,ahol 1 óra múlva megmondják pontosan mi a hiba.A kompresszor nem forog vagyis a kupplung az áll,ezek alapján tudom h nem működik. Ez előtt egy e46 Bmw volt megmondom őszintŕn annál soha nrm hallottam h a klíma kompresszor bekapcsolna .. de működött pöppec,persze nem egy gyártó soron készültek gondolom.

hali!

olvass vissza, van valami biztosíték a tekercsnél, amit ki lehet cserélni, az is szokott hibát okozni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
29 perce, VGabi82 írta:

A mintával az a baj hogy be van gyűrve. Nem tudom a helytelen behelyezés vagy méret probléma miatt

Par millimeters kulonbsegek lehetnek, de az egyik meret nagyjabol 300*195mm, a masik 260*235, ugyhogy eleg nagy muvesz, aki az egyiket a masik helyere beteszi :)
 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2018. 10. 17. at 12:23, VGabi82 írta:

Sziasztok.

Pollenszűrő csere előtt állok. Autósboltban kérdezték delphi vagy behr!?

Ezt honnan lehet kitalálni?

2009 ferdehátú z14xep

Ha a vezető felőli oldalt lent a gáz pedálnál csavarral van összeszerelve a fűtés akkor Delphi ha ilyen fémkapocs akkor Behr. De itt is fent van valahol...

Én is belekezdtem de mivel nem jött le a pollenszűrő teteje... inkább törje el a szervízes mint én :D Így hagytam a francba majd ő kicseréli. :D

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.