Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,belsőtér


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Van egy olyan problémám, hogy 2008 as 1,4 -es H astra GTC - m jobbra kanyarodáskor, nyitott ajtót jelez a műszerfalon a piros visszajelző lámpa kivillan és csipog, hogy nyitva van az ajtó, mi lehet a probléma, a bal oldali ajtó csavarjain kell állítani, vagy valamilyen érzékelőt kell kicserélni? 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 03. at 14:37, Tomek14726 írta:

Szép napot ! tudtok ajánlani olyan oldalt ahol 5 ajtós Astrához lehet venni méretpontos üléshuzatot?lehetőleg normális minőségben és áron.Köszönet!

mi anno innen rendeltük  a G-hez, hibátlan volt:

http://uleshuzataruhaz.hu/meretpontos

 

Módosítva : Kishenceg
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 15. at 7:04, istvan5791 írta:

Van egy olyan problémám, hogy 2008 as 1,4 -es H astra GTC - m jobbra kanyarodáskor, nyitott ajtót jelez a műszerfalon a piros visszajelző lámpa kivillan és csipog, hogy nyitva van az ajtó, mi lehet a probléma, a bal oldali ajtó csavarjain kell állítani, vagy valamilyen érzékelőt kell kicserélni? 

Az ajtóátvezetőben a vezetékek rendben vannak?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 03. at 14:37, Tomek14726 írta:

Szép napot ! tudtok ajánlani olyan oldalt ahol 5 ajtós Astrához lehet venni méretpontos üléshuzatot?lehetőleg normális minőségben és áron.Köszönet!

Helló!

Uleshuzat.eu

Innen vettem H és G Astrahoz is, tökéletes, gyári, méretpontos. Üdv. G.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok,

érdeklődnék, hogy Astra H Caravanhoz a FlexOrganizer helyett ki mit használ? :-) Utólag megvenni elég drága és hát az autó vétele után szembesültem én is azzal, hogy minden ide-oda himbilimbizik a hatalmas csomagtartóban. Pl. ilyen olcsó megoldások mennyire működnek?

https://www.sdfshop.hu/autofelszereles/rogzites/4cars-csomagrogzito-halo-l-90x35-cm

Nagyon szívesen vennék ötleteket. (Egyelőre beraktunk egy összecsukható ládát és abba pakoltam.)

Köszi, Imre

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Ferdehátú, műbőr-sportüléses Astra H-ba keresek normális (nem elálló, jól rögzített) üléshuzatot. Nemrég kipróbáltam egy áruházlánc által forgalmazott garnitúrát (12e Ft), de olyan silány volt a minősége és a rögzítése is, hogy teljesen elment a kedvem a további próbálkozásoktól és biztosra szeretnék menni.
Várom a tippeket!

Köszi!
Levi

Link to comment
Megosztás:

5 órája, knappl írta:

Sziasztok!

Ferdehátú, műbőr-sportüléses Astra H-ba keresek normális (nem elálló, jól rögzített) üléshuzatot. Nemrég kipróbáltam egy áruházlánc által forgalmazott garnitúrát (12e Ft), de olyan silány volt a minősége és a rögzítése is, hogy teljesen elment a kedvem a további próbálkozásoktól és biztosra szeretnék menni.
Várom a tippeket!

Köszi!
Levi

Szia!

http://uleshuzat.eu/

Link to comment
Megosztás:

35 perce, Cserenkov írta:

Képek alapján szép és biztos a minősége is jó. De ezek közül amivel hajlandó lennék eltakarni a félbőr üléseimet, az 120.000Ft, ami azért nem kevés...

Én voltam kint a gyárban, 50km-re lakom tőle, még nem láttam ilyen profin megvarrt üléshuzatot, nem lehet róla megmondani, hogy utólag van ráhúzva az ülésre. Anno én vettem az első G Astrámra 2004-ben "Bagaméri" üléshuzatot (http://www.bagameri-uleshuzat.hu), Opel márkaszervizben lehetet hozzájutni, már akkor 35EFt volt az ára, de köszönő viszonyban nincs a M.A.D.-tól.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Stofl írta:

Sziasztok! Az A oszlopon végigfutó belső borítást hogyan kell levenni? Csak meghúzom magam felé felülről? Az számít, ha légzsákos? Köszönöm!

A műanyag kupakot kell kipattintani (ha légzsákos van airbag felirat) /Nem kell teljesen levenni a burkolatról, érezni ha már nem tart./

Utána a burkolatot meghúzod befelé. (középen és alul lemez fülek tartják.)

Módosítva : Sztaricsnaja
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

8 órája, Sztaricsnaja írta:

A műanyag kupakot kell kipattintani (ha légzsákos van airbag felirat) /Nem kell teljesen levenni a burkolatról, érezni ha már nem tart./

Utána a burkolatot meghúzod befelé. (középen és alul lemez fülek tartják.)

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
2 órája, tutis írta:

Sziasztok!

H astrában hogy tudom kiszedni a szivargyújtót, vagy az egész műanyag elemet a szivargyújtóval, hamuzóval? A Szivargyújtót szeretném kicserélni usb töltőre..

 

Kipattintod a kézifék alatti burkolatot. Elöl a váltó felé van két rorx csavar, ami a váltó körüli műanyagot fogja. A két csavart kicsavarva a váltókeretet hátrafelé és felfelé húzva kijön. Ez fogja be a hamutartós-szivatgyújtós részt. Ennyi az egész.

Nem akarok beleszólni, de nem egyszerűbb egy szivargyújtóba dugható USB aljzat? Akkor nem kell vele barkácsolni és ha mégis kell a szivargyújtó, egy mozdulattal ki tudod húzni. Nekem pl ilyen van: 3_1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.