Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

Sziasztok.Még új vagyok az oldalon,és a segítségeteket kérném.Van egy 2003as 1.2es 16szelepes C Corsám,ami sebességbe rakva gyenge lesz a motor,fullad,és előfordult olyan is hogy üresbe nem reagált a gázra csak fulladt.Kérem akinek már volt hasonló problémája,vagy van sejtése mi lehet a gond,kérem segítsen.Köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

sziasztok . van 1 96os corsàm 1.4 SZ a motorkòd.kissé nehézkes a kormànyzàs. nincsbenne szervò. vezettem ma egy 1.2est amiben szint3n nem volt szervò mégis az enyémhez képest mintha 1 ujjal tekertem vlna a kormànyt. van esetleg a kormànymüben oan alkatrész, àttétel amit cserélni kéne?

Link to comment
Megosztás:

  • 5 years later...

Sziasztok egy kérdéssel fordulok hozzatok.

adott egy Opel corsa b 99es 1.0 x10xe motorkoddal

1-2-3fokozatban nem megy a belső ventim

elotet ellenállás probléma csak azt nem tudom h merre keressem merre van

ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném az alkatrészt már meg vettem de míg nem tudom h hol van nem tudom kicserelni

mindenhol kerestem már és semmit sem találtam róla.

eloreis köszönöm mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Adam9508 írta:

Sziasztok egy kérdéssel fordulok hozzatok.

adott egy Opel corsa b 99es 1.0 x10xe motorkoddal

1-2-3fokozatban nem megy a belső ventim

elotet ellenállás probléma csak azt nem tudom h merre keressem merre van

ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném az alkatrészt már meg vettem de míg nem tudom h hol van nem tudom kicserelni

mindenhol kerestem már és semmit sem találtam róla.

eloreis köszönöm mindenkinek

Üdv..az előtét ellenállás melegszik a működéséből adódóan, ezért a légáram útjába szokták tenni. A pontos helyét ennél az autónál nem tudom, de szerintem nézz be a pollenszűrő alá, gyanítom ott lesz. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.